Problémy související s upozorněním Instagramu? Podívejte se na tyto tipy

Na první pohled byste si mysleli, že Twitter a Facebook vládnou světu sociálních médií, ale ne úplně. Ve skutečnosti Instagram nadále roste neudržitelným tempem a některé zprávy uvádějí, že platforma roste o 5% za čtvrtletí.

To se nemusí zdát moc, ale aplikace překročila hranici 1 miliardy a roste rychleji než Facebook i Snapchat. Se zavedením služby Instagram Live se stále více uživatelů vzdaluje od jiných platforem a právě používá Instagram.

To je příliš nepříjemné

To však neznamená, že aplikace nemá své vlastní chyby. Jedním z takových problémů, které trápí všechny druhy uživatelů, od slavných po osoby, které sedí a píší, jsou oznámení. Oznámení Instagramu jsou frustrující z mnoha důvodů, ale můžete je napravit několika způsoby.

Správa oznámení Instagramu

Pravdou je, že jako společnost dostáváme příliš mnoho oznámení každý den. Ať už jde o Facebook, Twitter, SMS, e-mail nebo Instagram, do našeho mozku neustále vstupuje příliš mnoho oznámení.

Naštěstí došlo k novému posunu od určitých aplikací a dokonce i od společnosti Apple, která nám pomáhá spravovat tato oznámení. Existují však chvíle, kdy chcete, aby oznámení prošlo, a nikdy nepřijde. Ne, nemluvíme o tom, že jsme na Tinderu duchové, ale více než několik uživatelů Instagramu uvedlo, že existují problémy.

Než ale začneme s problémy, pojďme se podívat na to, jak si můžete spravovat Instagramová oznámení sami.

Jak pozastavit oznámení

Začátkem tohoto roku byla vydána aktualizace, která vám umožní „Pozastavit oznámení“ přímo z aplikace Instagram. Toto je docela jednoduchý a vysvětlující proces, ale můžete to udělat takto:

 1. Otevřete aplikaci Instagram na svém iPhone
 2. Klepněte na ikonu „Profil“ v ​​pravém dolním rohu
 3. Klepněte na tři řádky v pravém horním rohu
 4. VybratNastavení
 5. Klepněte naOznámení
 6. PřepnoutPozastavit všedoNa pozice
 7. Vyberte, jak dlouho chcete pozastavit oznámení Instagramu

Z této nabídky máte následující možnosti:

 • 15 minut
 • 1 hodina
 • 2 hodiny
 • 4 hodiny
 • 8 hodin

Jakmile vyberete dobu, po kterou budou oznámení pozastavena, nebudete dostávat žádná další upozornění, dokud nebude spuštěn časovač. Pokud však aktivně používáte Instagram, aplikace vám bude i nadále posílat oznámení, dokud neukončíte.

V případě, že chcete oznámení „zrušit“, jednoduše postupujte podle výše uvedených kroků, dokud se nedostanete na stránku Oznámení. Poté přepnětePozastavit vše do Vypnuto pozici a znovu si užívejte všechna svá oznámení.

Vypnout oznámení pro „Poslední příběhy“

Všichni jsme tam už byli. Právě se bavíme v telefonu a přichází oznámení Instagramu o „Nedávném příběhu“ nebo „johnappleseed Posted their first story“. Pak dojde k přetočení oka a vy oznámení jednoduše zrušíte přejetím prstem nahoru. Naštěstí Instagram vyslechl stížnosti a přidal možnost je upravit.

 1. Otevřete aplikaci Instagram na svém iPhone
 2. Klepněte na ikonu „Profil“ v ​​pravém dolním rohu
 3. Klepněte na tři řádky v pravém horním rohu
 4. VybratNastavení
 5. Klepněte naOznámení
 6. VybratPříspěvky, příběhy a komentáře

Tato část oznámení je o něco delší než ostatní, protože zahrnuje několik dalších kategorií, které jinde nenajdete.

Na této stránce můžete upravit oznámení pro následující položky:

 • Rád
 • Olajky a komentáře k vašim fotkám
 • Fotky tebe
 • Komentáře
 • Líbí se mi komentáře
 • První příspěvky a příběhy

Nyní existují případy, kdy uživatelé procházejí a přepínají příslušné možnosti do polohy Vypnuto a oznámení stále přicházejí. Primárně se to děje sNedávné příběhya dosud se nezdá, že by k tomu doposud existovala „oprava“.

Vypněte oznámení pro Instagram Live

Instagram Live je další z těch oznámení, která způsobují povzdech a klopení očí. Ale naštěstí je můžete jednoduše vypnout, pokud se vám nikdy nebude chtít dívat, nebo upravit nastavení tak, aby vám bylo zasláno oznámení, pouze když někdo, koho sledujete, příspěvky.

 1. Otevřete aplikaci Instagram na svém iPhone
 2. Klepněte na ikonu „Profil“ v ​​pravém dolním rohu
 3. Klepněte na tři řádky v pravém horním rohu
 4. VybratNastavení
 5. Klepněte naOznámení
 6. VybratŽivé a IGTV

Odtud máte k dispozici možnosti živého videa, nahrávání videa IGTV a počtu zobrazení IGTV. Jednoduše projděte a nastavte oznámení podle svých preferencí, aby vás nepřivedli k šílenství s obsahem, na kterém vám nezáleží.

Využijte čas strávený na obrazovce

Dříve jsme se zmínili o tom, že Apple usiluje o to, aby se uživatelé dostali ze svých telefonních obrazovek a zpět do reálného světa. Největší způsob, jak to společnost dělá, je pomocí Screen Time.

Tímto způsobem můžete zobrazit a spravovat, kolik času strávíte různými aplikacemi, hrami a dokonce i konkrétními webovými stránkami. Kromě prohlížení nezpracovaných údajů o používání však Screen Time umožňuje uživatelům nastavit limity pro tyto aplikace, včetně Instagramu.

Zde je návod, jak nastavit čas na obrazovce, abyste omezili používání Instagramu a oznámení:

 1. Otevřete na svém iPhone aplikaci Nastavení
 2. Přejděte dolů a klepněte naČas obrazovky
 3. VybratLimity aplikace
 4. Klepněte naPřidat limit
 5. VybratSociální síť
 6. V rozevírací nabídce klepněte naInstagram
 7. Klepněte nadalší v pravém horním rohu

Poté se zobrazí rolovací kolečko, které určuje, jak dlouho můžete aplikaci používat, než je dosaženo limitu. Pod rolovacím kolečkem je možnost přizpůsobit, ve kterých dnech bude tento časový limit vynucen, a potom klepněte naPřidatv pravém horním rohu.

Je to jen jeden způsob, jak omezit, kolik Instagram používáte, pokud jste se stali trochu závislými. To nutně nepomůže omezit oznámení, dokud není časový limit splněn, ale určitě to pomůže, když dosáhnete limitu.

Oznámení Instagramu se nezobrazují nebo se neobnovují?

Co byste tedy měli dělat, pokud nějakou dobu používáte Instagram a oznámení prostě přestanou? Stalo se něco s aplikací, zapomněli jste znovu zapnout oznámení? V případě, že oznámení nefungují správně, je třeba zkontrolovat několik věcí.

Zkontrolujte novou aktualizaci

První a nejzřejmější věcí, kterou je třeba zkontrolovat, zda aplikace Instagram nefunguje správně, je zajistit, aby byla aktualizována. Z jakéhokoli důvodu, pokud aplikace nejsou uživatelem aktualizovány semi-často, pak různé funkce této aplikace přestanou fungovat.

Aktualizaci aplikace můžete zkontrolovat takto:

 1. OtevřiObchod s aplikacemina vašem iPhone
 2. Klepněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu
 3. Přejděte dolů na ikonuAktualizacesekce nížePersonalizovaná doporučení

Můžete procházet seznam potenciálních aktualizací a zjistit, zda je uveden Instagram. Nebo můžete posouvat ještě dále dolů a zjistit, kdy dorazila poslední aktualizace pro Instagram, abyste zjistili, zda problémy způsobuje něco jiného.

A co oprávnění nebo možná omezení?

Ve vzácných případech můžete narazit na oznámení pro aplikace, které se zdánlivě vypínají. To neznamená, že jste prošli a udělali jste to sami, ale aplikace občas fungují divně.

Existují některé zprávy o vypínání oznámení Instagramu na úrovni iOS z aplikace Nastavení.

Zde můžete zkontrolovat, zda je vše v pořádku:

 1. OtevřiNastaveníaplikace na vašem iPhone
 2. Klepněte naOznámení
 3. Přejděte dolů a vyberteInstagram

Apple usnadňuje ovládání vašich oznámení na úrovni systému, a tak to děláte. Z této nabídky se budete chtít ujistit, že jsou oznámení povolena v horní části, a poté se ujistit, že Zvuky, odznaky, a Upozornění jsou všechny zapnuté.

Pokud chcete přejít přímo do nastavení oznámení Instagramu, ve spodní části je praktické tlačítko označené „Nastavení oznámení Instagramu“. Tím se dostanete rovnou do sekce Oznámení aplikace, kde budete pokračovat v kontrole všeho.

Ujistěte se, že oznámení nejsou ztlumená ani „pozastavená“

Ve výše uvedené části jsme se podívali na několik různých způsobů, jak spravovat oznámení Instagramu. To zahrnovalo „pozastavení“ oznámení nebo jednoduše vypnutí oznámení pro Stories a Instagram Live.

Pokud jste neobdrželi oznámení, doporučujeme vrátit se zpět do nastavení oznámení a důkladně zkontrolovat svá omezení. Můžete to udělat takto:

 1. Otevřete aplikaci Instagram na svém iPhone
 2. Klepněte na ikonu „Profil“ v ​​pravém dolním rohu
 3. Klepněte na tři řádky v pravém horním rohu
 4. VybratNastavení
 5. Klepněte naOznámení

Odtud projděte seznam a zkontrolujte, zda byla oznámení pozastavena nebo ztlumena pro různé sekce. Pokud vše vypadá dobře, zkuste vypnout a znovu zapnout některé důležité možnosti a poté počkat a zjistit, zda to funguje s dalším oznámením.

Kde jsou moje oznámení Instagram DM?

Vzhledem k tomu, že Instagram stále roste v popularitě, znamená to, že se používá více aspektů aplikace, například přímé zprávy. Kromě oznámení Stories se však aplikace Instagram DM jeví jako další bolavé místo pro problémy.

Jsou vaše oznámení na Instagramu ztlumená?

Nemělo by to být žádným překvapením, ale prvním krokem je zajistit, aby vaše DM oznámení fungovala správně. To najdete na panelu Nastavení pro aplikaci Instagram.

 1. Otevři Instagram aplikace na vašem iPhone
 2. Klepněte na ikonu „Profil“ v ​​pravém dolním rohu
 3. Klepněte na tři řádky v pravém horním rohu
 4. VybratNastavení
 5. Klepněte naOznámení
 6. VybratPřímé zprávy

Nyní, když jste otevřeli panel, budete chtít zajistit, aby všechny vaše požadavky na zprávy, zprávy, skupinové žádosti a videochaty byly všechny otočenéNa.

Pokud jde o sekci Video Chaty, možná budete chtít změnit výběr naOd všech pokud to bylo zapnutéOd lidí, které sleduji. Tím zajistíte, že budete dostávat správná oznámení pro videochaty, a to pouze v případě, že přítel získá nový IG účet.

A co vaše celkové předvolby oznámení?

Pokud máte problémy s upozorněním na Instagram, je důležité zaškrtnout všechna políčka. Dalším krokem je přejít do aplikace Nastavení na vašem iPhone a zkontrolovat nastavení oznámení na úrovni systému.

 1. OtevřiNastaveníaplikace na vašem iPhone
 2. Klepněte naOznámení
 3. Přejděte dolů a vyberteInstagram

Ujistěte se, že jsou oznámení přepnuta naNa pozice, spolu s vašimi výstrahami, zvuky a odznaky. Jak jsme již zmínili, někdy se tyto možnosti mohou bezdůvodně vypnout a budete se chtít ujistit, že tomu tak není.

Můžete ještě něco udělat?

Tato poslední možnost může znít jako dost zvláštní, zvláště když vezmete v úvahu velikost a naprosté množství uživatelů Instagramu. Někteří uživatelé IG však uvedli, že nahlášení problému přímo Instagramu vyřešilo jejich problémy s nedostatkem oznámení DM.

Takto můžete nahlásit problém z aplikace Instagram:

 1. Otevři Instagram aplikace na vašem iPhone
 2. Klepněte na ikonu „Profil“ v ​​pravém dolním rohu
 3. Klepněte na tři řádky v pravém horním rohu
 4. VybratNastavení
 5. Klepněte naPomoc
 6. VybratNahlásit problém
 7. Klepněte naNěco nefunguje

Odtud se vám zobrazí dialogové okno pro zadání jakéhokoli problému, který při vašem používání způsobí zmatek. Nahoře je dokonce i tlačítko, abyste se ujistili, že máte ve svém iPhone nainstalovanou aktuální verzi Instagramu.

Toto tlačítko vás přenese přímo na výpis Instagramu v App Store. Ale výše uvedení uživatelé uvedli, že DM začnou pracovat za 30 minut až několik hodin.

Závěr

Není pochyb o tom, že Instagram bude pravděpodobně nadále růst, zejména s tím, jak stále více uživatelů získává nové mobilní telefony. To platí zejména pro ty, kteří chtějí získat své prarodiče nebo jiné členy rodiny na platformě, aby mohli snadno sdílet obrázky.

Stejně jako každá jiná aplikace má i toto vlastní škytavku a budete se chtít ujistit, že vaše oznámení na Instagramu fungují správně. Pokud jste našli nějaké další opravy nebo narazili na jiné problémy, ozvěte se v komentářích níže a rádi vám pomůžeme!

Poslední příspěvky