Nejlepší aplikace pro psaní rukopisů pro váš nový iPad Pro

Jen před několika měsíci společnost Apple představila své nejnovější verze iPadu Pro s kompletně přepracovaným designem pro iPad i Apple Pencil. Jednalo se pravděpodobně o položky s velkou vstupenkou na sváteční sezónu 2018, i když si budeme muset počkat, než zjistíme, jak populární byli.

Jednou z největších výhod toho, jak s sebou iPad Pro procházet při každodenním cestování, je schopnost dělat na cestách vše, co potřebujete. Zahrnutí tužky Apple je prakticky nezbytné, i když to nemusí být něco, co si myslíte, že opravdu potřebujete.

Kromě zřejmého případu použití pro tužku (kresba) je dalším nejzjevnějším případem použití pro tužku psaní poznámek. To však lze provést pouze za předpokladu, že je software k dispozici, aby využil možnosti.

Dnes jsme shromáždili několik našich oblíbených aplikací pro psaní poznámek, které snadno rozpoznají váš rukopis.

Apple Notes (zdarma)

Tohle je opravdu nevýrazné. Pokud hledáte základní aplikaci pro psaní poznámek, která se bude synchronizovat také s vašimi zařízeními iOS a Mac, pak je Apple Note tou správnou cestou. Z aplikace můžete skicovat, kreslit a psát do svého srdce, i když existují určitá omezení.

Jedním z příkladů omezení je, že to ve skutečnosti nepřevede váš rukopis na text. Místo toho budete muset doufat, že váš rukopis není úplně hrozný, abyste se k němu mohli později vrátit.

Při psaní máte k dispozici pero, tužku nebo značku a psaní se u každé možnosti zobrazí jinak. Můžete také změnit barvy, aby bylo snadné zvýraznit text, nebo se pokusit něco odlišit od ostatních.

A konečně nejlepší část o Apple Notes spočívá v tom, že je 100% zdarma a ve vašem iPadu Pro je již k dispozici po prvním zapnutí.

Microsoft OneNote (zdarma s IAP)

Další na našem seznamu je další freebie od lidí v Redmondu ve Washingtonu s Microsoft OneNote. Tato aplikace obsahuje mnoho stejných funkcí, které nabízí aplikace Notes společnosti Apple, ale existuje několik doplňků.

Ti, kteří jsou zakořeněni v ekosystému společnosti Microsoft, se pravděpodobně budou chtít podívat na OneNote, protože se bude synchronizovat na všech vašich zařízeních. Kromě toho nepotřebujete _ předplatné Office 365 k vytváření, úpravám a prohlížení dokumentů, ale existují některé další výhody.

Pokud jde o samotnou aplikaci, nabízí se vám možnost vytvořit více poznámkových bloků a poté několik „stránek“ v těchto poznámkových blocích. Nahoře máte různé pera, zvýrazňovače a značky, které lze vybrat. To vše lze přizpůsobit a určitě existuje několik funky možností pro výběr barev inkoustu.

Pokud jste někdo, kdo pořizuje a / nebo komentuje poznámky / dokumenty, pravděpodobně se vám bude líbit funkce „Ink to Shape“. Můžete nakreslit téměř jakýkoli tvar a OneNote to za vás vyčistí, aby vaše poznámky vypadaly trochu profesionálněji a čistěji.

Evernote (zdarma s IAP)

Byli bychom blažení, kdybychom na tomto seznamu obcházeli Evernote, ale abych byl upřímný, téměř se to stalo. Je tomu tak proto, že od doby, kdy jsme přešli na model předplatného, ​​bylo za paywallem „uvězněno“ mnoho klíčových funkcí.

Mezi tyto funkce patří anotace PDF a funkce synchronizace na více než 2 zařízeních. Pokud hledáte jen základní psaní poznámek s Evernote, pak to v případě potřeby i nadále zvládnete. Místo toho, abyste dostali prázdný list papíru, budete muset aktivovat režim psaní poznámek klepnutím na ikonu stylusu dole.

Poté, co si uděláte poznámky, stisknete „Hotovo“ a objeví se ve vašem poznámkovém bloku. Pokud se tak rozhodnete, můžete do stejného dokumentu přidat části „napsaných“ poznámek. K dispozici je také několik možností, jak změnit barvu pera, spolu s některými charakteristickými prvky zvýraznění.

Je zřejmé, že Evernote NAOZAJ chce, aby se uživatelé rozhodli pro předplatné 7,99 $, abyste mohli plně využívat výhod. Ale i tak to může udělat práci, pokud máte rádi Evernote.

Pozoruhodnost (9,99 USD)

Nyní, když jsou bezplatné verze z cesty, pojďme k mé oblíbené aplikaci pro psaní poznámek pro můj iPad Pro, Notability. Tato aplikace je naprosto fenomenální navzdory své zdánlivě strmé cenové hladině (9,99 USD).

Notability poskytuje možnost anotovat, kreslit, kreslit, psát nebo dělat cokoli jiného, ​​co byste s Apple Pencil a iPad Pro chtěli. Ačkoli to není tak robustní jako některé další možnosti v Obchodu Play, existují některé funkce, které lze najít buď snoopováním nebo ponořením do přiloženého tutoriálu.

K dispozici jsou všichni obvyklí podezřelí, včetně anotování souborů PDF a změny barvy a velikosti vašich tipů pro psaní. Můžete však také přidat zvuk, webové klipy, import / export a dokonce zvolit požadovanou barvu papíru a stylu.

A konečně a možná největší výhodou je, že existuje doprovodná aplikace pro Mac. Získáte tak přístup ke všemu, ať jste na cestách, v kanceláři nebo doma. Cena stojí za investici.

MyScript Nebo (7,99 USD)

Kdyby nebylo nedávné aktualizace, Nebo by pravděpodobně bylo vynecháno ze seznamu. Je tu však kvůli aktualizaci Nebo 2.0, která zahrnuje „vylepšenou neuronovou síť, globální vyhledávání v knihovně“ a další.

Nebo vám nejen umožňuje dělat si poznámky, vytvářet náčrtky a diagramy, ale také vám umožňuje řešit výpočty a převádět dokumenty na vše, co potřebujete. Přirozeně můžete upravit velikost a barvu pera a vytvořit více než několik poznámkových bloků pro organizaci.

Při zachování výše uvedené aktualizace na chvíli MyScript výrazně vylepšil funkce sdílení aplikace Nebo. Nyní můžete napsat poznámku, převést text a nechat ji odeslat prostřednictvím zpráv, pošty nebo dokonce Twitteru. Docela šikovný.

Stejně jako v případě Notability, cenovka 7,99 $ stojí za investici.

Závěr

Už nikdy nebude nedostatek aplikací pro psaní poznámek, které dorazí do App Store. To znamená, že je z čeho vybírat, což je pro některé dobré i špatné. Naším cílem je však trochu ulehčit život a doufáme, že jste konečně našli tu nejlepší aplikaci pro psaní poznámek.

Pokud existuje aplikace, která nebyla zmíněna, klidně na nás zakřičte a my si ji určitě prohlédněte. Pokud máte jakékoli dotazy, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found