11 tipů, jak vytěžit maximum z aplikace Mail pro iOS 11

Aplikace Mail je jednou z nejčastěji používaných aplikací pro iPhone a iPad. Ačkoli existuje mnoho e-mailových aplikací třetích stran, mnoho ifolků stále raději používá ve svých zařízeních Apple výchozí aplikaci Apple Mail. Apple pracuje na tom, aby jeho e-mailová aplikace byla chytřejší a jednodušší. Stejně jako u čehokoli jiného, ​​i když dojde ke změnám, vyžaduje čas, aby se přizpůsobily novému způsobu dělání věcí. V aplikaci iOS Mail došlo v iOS 10 k mnoha změnám a v iOS 11 k několika zajímavým změnám.

V tomto článku prozkoumáme některé změny, které byly přidány do aplikace iOS Mail. Zdůrazňujeme také několik tipů, díky nimž je aplikace ve vašem oblíbeném iDevice snadné a pohodlné.

Používáte Microsoft Exchange, Office365 nebo Outlook?

Některým uživatelům se zobrazuje chybová zpráva „Nelze odeslat poštu. Zpráva byla serverem odmítnuta. “ Apple a Microsoft pracovali na vyřešení tohoto problému a vydali opravu nejnovější softwarové aktualizace iOS 11.xx pro menší verze.

Pokud tuto aktualizaci nevidíte nebo ji nechcete aktualizovat, doporučeným řešením společnosti Microsoft je použít bezplatného klienta Outlook pro iOS z App Store. Tato aplikace funguje v systému iOS 11 a podporuje tyto e-mailové služby, včetně Outlook.com, Office 365 a Exchange Server 2016.

Další informace najdete v dokumentaci společnosti Apple a dokumentaci společnosti Microsoft.

Případ sbalených zpráv v systému iOS 11

Jednou z nových změn, které v iOS 11 najdete, je zahrnutí „sbalených zpráv“ do nastavení pošty. Klepněte na Nastavení> Pošta a přejděte dolů do sekce s názvem „ZÁVITY“.

Nové „Sbalení přečtených zpráv“ v podprocesech usnadňuje kontrolu vašich e-mailů. Když v nastavení zapnete tuto možnost, všechny e-maily ve vlákně, které jste si již přečetli, se automaticky uzavřou.

Další změny v poště

Apple se rozhodl skončit s plánovaným načítáním a upozorněním na oblíbené složky jiné než složka Doručená pošta ve vaší poště. Poštovní účet třetí strany (například Yahoo), který nepodporuje režim Push, již nefunguje a je zakázán v aplikaci Mail iDevice's Mail v iOS 11.

Upozorňujeme, že nastavení vašeho e-mailového účtu pro služby třetích stran (jako je Yahoo) má stále funkci Načíst nová data. Tato možnost je však nyní pouze k načtení hlavní doručené pošty. Nepracuje na žádné jiné složce poštovních účtů IMAP, které nepodporují Push.

Jedním klepnutím zrušíte odběr nevyžádané pošty

Není neobvyklé najít nevyžádanou poštu, která zabírá spoustu místa v e-mailu, pokud je nezvládnete. Počínaje iOS 10 společnost Apple usnadnila odhlášení z nevyžádané pošty jediným klepnutím.

To je užitečné, pokud si nepamatujete, že jste se k něčemu přihlásili, a nyní si všimnete zpravodaje, které vám ucpávají doručenou poštu.

Chcete-li se odhlásit z odběru těchto e-mailů, jednoduše klepněte na e-mail od poskytovatele a poté v horní části vyberte možnost Odhlásit.

Pomocí 3D Touch nebo Siri rychle otevřete nový koncept e-mailu

Ynemusíte vytvářet různé kroky, abyste vytvořili koncept e-mailu. Dejte svému 3D Touch nebo Siri šanci otevřít nový koncept jediným klepnutím. Pomocí 3D Touch dlouze stiskněte poštovní aplikaci na domovské obrazovce a vyberte možnost Vytvořit novou poštu nebo vyvolejte Siri a řekněte něco jako „Nový e-mail Johnovi Doeovi“.

Pomocí 3D Touch můžete rychle reagovat na e-maily

Chcete-li na zprávu nahlédnout, stiskněte ji a poté pomocí rychlých akcí přejetím prstem nahoru, doleva nebo doprava. Stisknutím trochu hlouběji otevřete zprávu. Když přejedete prstem doleva, můžete zprávu odeslat do koše. Podobným přejetím doprava jej můžete označit jako „přečteno“ / „nepřečteno“. Když na 3D dotyku přejedete prstem nahoru, můžete si vybrat různé akce, kterými chcete na tento e-mail odpovědět.

Filtrování e-mailů, které mají pouze přílohy

Už jste se někdy dostali do situace, kdy hledáte konkrétní přílohu, která vám přišla v e-mailu? Místo procházení všech e-mailů můžete v aplikaci Pošta rychle nastavit Filtr, aby vám zobrazoval pouze e-maily s přílohami.

Klepněte na tlačítko Filtr ve spodní části obrazovky aplikace Pošta. Klepnutím na dialogové okno „Filtrováno podle“ ve spodní části změníte nastavení filtru.

Přejděte dolů a nastavte možnost „Pouze e-mail s přílohami“ na ZAPNUTO a klepněte na Hotovo. Jakmile zkontrolujete e-maily s přílohami, abyste přílohu našli, můžete tento filtr změnit zpět.

Toto fungovalo na iOS 10 a nadále existuje v možnostech filtrování pro iOS 11.

Nechcete psát svůj e-mail? Žádný problém s iOS 11

ŽPři přípravě nového e-mailu můžete nyní pomocí funkce „Vyslovit větu“ diktát spustit. V režimu konceptu dvakrát klepněte na okno e-mailu a dokončete e-mail pomocí nové funkce „Speak Sentence“.

Jak vložit výkres přímo do e-mailu se systémem iOS

Dvojitým klepnutím na koncept e-mailu můžete nyní vybrat možnost „Vložit výkres“. Toto je vložená funkce a když ji vyberete, otevře se vám okno, ve kterém můžete nakreslit svůj nápad. Na iPadu Pro to funguje docela dobře a pomocí tužky Apple můžete svůj nápad načmárat a automaticky jej přidá do e-mailu.

Efektivní správa konceptů e-mailů na vašem iPhone

Mnoho z nás dává přednost práci na velkém počtu konceptů e-mailů v kterémkoli daném okamžiku. To platí zejména v případě, že používáte iOS Mail v práci.

Pokud při práci na e-mailu chcete ponechat koncept jako koncept a zkontrolovat jiný e-mail ve složce Doručená pošta, můžete přejet prstem dolů z záhlaví vytvořeného e-mailu.

Až budete připraveni se k e-mailu vrátit, jednoduše klepněte na lištu ve spodní části obrazovky.

Pro ty iFolks, kteří používají mnoho konceptů e-mailů pomocí několika e-mailových účtů, můžete nastavit schránku Všechny koncepty, která vám usnadní správu.

Při prohlížení seznamu Schránky klepněte na Upravit> Přidat schránku a poté zapněte schránku Všechny koncepty.

Aplikace iOS 11 Mail nereaguje na iPhone

Několik uživatelů zjistilo, že jejich aplikace Mail občas zamrzne. Na domovské obrazovce vůbec nereaguje. Viděli jsme to hned po upgradu IOS. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, když se po upgradu setkáte s tímto problémem, je odstranit aplikaci Mail a poté ji po rychlém restartu znovu nainstalovat.

Na domovské obrazovce stiskněte a podržte ikonu Pošta a vedle ní najdete známé písmeno „X“. Vyberte jej a odeberte ze zařízení aplikaci Mail. Restartujte iPhone nebo iPad a poté aplikaci Mail znovu nainstalujte.

Nejjednodušší způsob, jak najít aplikaci Apple Mail, je použít Siri. Řekněte něco jako „Siri, ukažte mi aplikaci Apple Mail v obchodě a přenese vás přímo tam. Klepnutím na Otevřít zahájíte opětovnou instalaci aplikace.

Dobrou zprávou v systému iOS 11 je, že po opětovné instalaci aplikace Mail nemusíte znovu nastavovat své e-mailové účty. Z důvodu nové funkce vykládání aplikace jsou vaše přihlašovací údaje uloženy ve vašem zařízení a automaticky se nastaví, když aplikaci znovu nainstalujete. Tato nová funkce v systému iOS 11 se nám líbí.

Kde jsou nastavení mého e-mailového účtu v systému iOS 11?

Známé nastavení „Účty“ bylo nyní přesunuto z Nastavení pošty. iOS 11 začíná seskupením seznamu zpráv na rozdíl od starých účtů. Chcete-li zkontrolovat své e-mailové účty v systému iOS 11, klepněte na Nastavení> Účty a heslo. Toto je zcela nová funkce, která byla přidána do systému iOS 11. V této části můžete nastavit a spravovat své účty Gmail, Yahoo mail nebo Outlook.

Věnujte nějaký čas prozkoumání tohoto nového nastavení, protože odtud můžete spravovat různá pověření webových stránek.

Jak odstranit všechny e-maily najednou v systému iOS 11

Vždy existují okamžiky, kdy byste chtěli vybrat všechny e-maily ve schránce najednou. Obvykle se o to pokusíte, když se pokoušíte přesunout všechny tyto e-maily do koše nebo jiné poštovní schránky. Spíše než přesouvat jeden e-mail nebo skupinu e-mailů jeden po druhém, můžete shromáždit všechny e-maily ve vaší doručené poště a přesunout je do koše najednou. Na iPhonu s iOS 11 a novějšími verzemi to můžete udělat takto.

Otevřete doručenou poštu a potom klepněte na "Upravit" v pravém horním rohu obrazovky. Klepněte na libovolnou zprávu na obrazovce, aby se vedle ní v kruhu zobrazilo zaškrtávací políčko.

Nyní jedním prstem stiskněte a podržte tlačítko „Přesunout“ a podržte tlačítko „Přesunout“, zrušte zaškrtnutí u dříve zkontrolované zprávy.

Uvolněte "Hýbat se" jakmile zrušíte zaškrtnutí e-mailu.

Nyní budete na obrazovce pro výběr doručené pošty, v horní části obrazovky se zobrazí, kolik e-mailů je vybráno. Kliknutím na ikonu „Koš“ je přesunete do koše a trvale je odstraníte, nebo je můžete přesunout do jiné složky tvoje volba.

Tiskněte e-maily z iPhonu nebo iPadu, zůstaňte udržitelní

Kolik z nás spouští své e-maily, zpravodaje nebo webové stránky do tiskárny, jen aby si uvědomilo, že vytiskla 10 stránek, když jsme potřebovali pouze určitou část obsahu.

Místo toho, abyste museli plýtvat inkoustem a papírem v tiskárně, můžete zobrazit náhled obsahu tiskárny a vybrat stránky, které chcete odeslat do tiskárny. Klepněte na Tisk z vašeho e-mailu.

Použijte Rozsah funkce pro omezení stránek nebo ruční výběr stránek přejetím prstem a výběrem a poté v horní části obrazovky vyberte možnost Tisk.

Doufáme, že vám některé z těchto tipů pomohly. Neváhejte a sdílejte to se svými přáteli a příznivci.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found