5 skvělých aplikací pro iPhone 4

IPhone je nejlepší smartphone na trhu a iPhone 4 a 4S jsou současnými lídry na trhu (zatímco první prodal více jednotek než jakýkoli jiný telefon na světě, druhý je na cestě k překonání tohoto rekordu, očividně ). S více než 500 000 aplikacemi na trhu si uživatelé mohou vybrat.

Níže najdete jen nepatrný zlomek některých z nejlepších a nejlepších aplikací pro iPhone 4, které si můžete stáhnout a nainstalovat právě teď. Nezapomeňte je zkontrolovat - budete se divit, co pro vás iPhone 4 může udělat!

Adobe Photoshop Express

Jak název napovídá, jedná se o software společnosti Adobe pro úpravu obrázků pro váš iPhone - ano, nyní můžete mít sílu Photoshopu v kapse a používat ji k pořizování obrázků a jejich úprav kdykoli a kdekoli. Funkce se samozřejmě ani zdaleka nevyrovná verzi pro stolní počítače, ale pro většinu rychlých úprav je dost dobrá. Můžete pořizovat fotografie a otáčet je, ořezávat je, měnit barevné úrovně a expozici, používat různé filtry a efekty, přidávat okraje a text přes obrázek atd. Nejlepší ze všeho je, že je zcela zdarma!

[ilink url = ”// itunes.apple.com/us/app/adobe-photoshop-express/id331975235?mt=8„ style = ”download”] iTunes [/ ilink]

Dračí diktát

Zatímco nový iPhone 4S má Siri, úžasný software pro rozpoznávání hlasu, který lze použít k diktování e-mailů a ovládání telefonu pomocí vašeho hlasu, iPhone 4 se kvůli tomu musí náležitě věnovat aplikacím třetích stran. Siri byl ve skutečnosti k dispozici pro iPhone 4, ale Apple jej ve své nekonečné moudrosti zavřel (aplikaci zakoupili od původních vývojářů) a již nefunguje. Ale žádný strach - pokud potřebujete diktovat e-maily, dokumenty nebo jiné dlouhé texty, Dragon Dictation je skvělou alternativou - modul pro rozpoznávání řeči funguje sakra dobře a aplikace je zdarma - co víc potřebujete?

[ilink url = ”// itunes.apple.com/us/app/dragon-dictation/id341446764?mt=8„ style = ”download”] iTunes [/ ilink]

Roznítit

Po poměrně dlouhé bitvě Amazon konečně podlehl a vydal vlastní aplikaci Kindle pro iPad a iPhone poté, co viděl, že lidé nejsou ochotni je vyměnit za samostatné zařízení, které je jen pro čtení knih a článků na webových stránkách. A to je dobrá zpráva, protože aplikace Kindle bere knihy přímo z Amazonu, což je největší online knihkupectví - najdete tam téměř cokoli, nové i staré, a nákup a čtení knih je velmi snadné, dvě minuty a vy Čtu první kapitolu.

[ilink url = ”// itunes.apple.com/us/app/kindle/id302584613?mt=8„ style = ”download”] iTunes [/ ilink]

Dropbox

Dropbox je skvělá služba, která vám umožní nahrát soubory do online úložného prostoru a zároveň si ponechat jejich kopie na jakémkoli zařízení, které si vyberete, a nainstalovat klienta. Takže můžete mít dokument, který začnete psát na svém notebooku a doladíte svůj iPhone - ten se poté uloží s úpravami v telefonu, notebooku a na online serveru, což je docela pohodlné, protože nikdy ztratit přístup k důležitým souborům. S iOS 5 samozřejmě získáte iCloud, podobnou službu od samotného Apple, ale nikdy není tak špatné mít více možností, zvláště když je Dropbox zdarma.

[ilink url = ”// itunes.apple.com/us/app/dropbox/id327630330?mt=8 ″ style =” download ”] iTunes [/ ilink]

Emulátor SNES

Pokud jste vyrostli v éře Nintendo ES a Super Nintendo ES, určitě si tuto aplikaci zamilujete. Pomocí emulátoru můžete hrát všechny hry pro tyto staré konzole přímo na dotykové obrazovce vašeho iPhone! Špatnou zprávou je, že možná budete muset za útěk z vězení telefonovat, což pro některé lidi nemusí být proveditelné, ale pokud se nebojíte experimentů (a ztráty záruky), můžete to zkusit.

Pro iPhone existuje spousta dalších skvělých a jedinečných aplikací - pokud je chcete najít, jednoduše vyhledejte na tržišti iTunes, jsem si jist, že získáte spoustu výsledků. Mezitím nezapomeňte zkontrolovat výše uvedené aplikace - nebudete zklamáni!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found