Howto To Can't Download Apps on Apple TV, How-To

S vydáním nejnovějšího tvOS je řada problémů, se kterými se střetávání App Store potýká, minulostí. Ve snaze pokračovat ve zdokonalování operačního systému vydává Apple pravidelné aktualizace. Některé problémy, se kterými se uživatelé setkávají, mají stále základní povahu a mohou se stát každému uživateli Apple TV. To platí zejména, pokud jde o výzvy, kterým čelí při pokusu o stažení aplikací pro vaši Apple TV.

Příznaky

Když se pokusíte stáhnout aplikace, aplikace se zobrazí na domovské obrazovce, ale zobrazí se jako šedé pole a zamrznes. Uživatelé si také stěžovali na své zkušenosti s aplikací Netflix, zejména na Apple TV 4. Jedná se o jednu z nejčastěji používaných aplikací. Po zadání pověření pro aplikaci by se ukázalo točící se kruh a poté by se zmrazilo.

Pokud narazíte na některý z těchto problémů, je zde několik tipů, které můžete vyzkoušet při řešení těchto problémů.

Zmrazení aplikace Netflix na Apple TV

Abychom vyřešili problém Netflixu, doporučujeme nejprve zkusit aplikaci odstranit. Aplikaci můžete odstranit z domovské obrazovky nebo přejít na Nastavení> Obecné> Správa úložiště. Zde se zobrazí seznam všech aplikací, které jste nainstalovali na Apple TV Gen 4, spolu s úložištěm, které používají. Vyberte ikonu koše aplikace Netflix a pokračujte v mazání aplikace. Aplikace a všechna její relevantní data budou z vaší jednotky odstraněna.

Jakmile aplikaci a související data odstraníte, znovu nainstalujte aplikaci Netflix a vyzkoušejte ji. Také je dobré udělat pro Apple TV test rychlosti, abyste se ujistili, že máte správnou šířku pásma pro sledování vysoce kvalitního streamovaného obsahu. Pokud je vaše rychlost pod standardem, můžete zkuste změnit nastavení DNS na Apple TV a nasměrovat jej na veřejné služby Google DNS.

Chcete-li zrychlit šířku pásma spojenou s vaší Apple TV, přejděte na Nastavení> Obecné> Síť. Vyberte bezdrátovou nebo ethernetovou síť podle vaší konfigurace a poté přejděte na Konfigurovat DNS a vyberte Manuál. Zadejte 8.8.8.8 a 8.8.4.4 jako primární a sekundární adresy DNS a potvrďte své nastavení. Proveďte test rychlosti a zkontrolujte, zda zvyšuje šířku pásma pro vaši jednotku.

Nelze stáhnout aplikace z App Store

Pokud máte potíže se stahováním jakéhokoli typu aplikací přerušovaně, je nejlepší obnovit tovární nastavení Apple TV a poté znovu nainstalovat všechny aplikace.

Za účelem obnovení továrního nastavení Apple TV na TV 4. generace

  1. Vyberte Nastavení> Systém> Obnovit
  2. Výběrem možnosti Obnovit obnovíte tovární nastavení Apple TV. Vaše Apple TV také stáhne a nainstaluje veškeré aktualizace softwaru. Potřebujete připojení k internetu

Proces resetování nebo obnovení může nějakou dobu trvat. Udržujte svou Apple TV připojenou k napájení, dokud nebude kompletní. Po dokončení obnovení můžete všechny zakoupené aplikace stáhnout znovu otevřením obchodu s aplikacemi a výběrem zakoupené. Možná budete muset proces obnovení několikrát vyzkoušet, aby fungoval.

Hodně štěstí a neváhejte se podělit o své komentáře a tipy.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found