Nejdůmyslnější kryty smartphonů

V dnešní době můžete získat spoustu pouzder pro smartphony, dokonce i pouzdra, která jsou navržena k ochraně vašeho smartphonu. Existují však některé důmyslné vzory, které vám dodávají jedinečný pocit. Pojďme si popovídat o těch nejúžasnějších a důmyslných krytech smartphonů, které nejen chrání váš smartphone, ale odrážejí také inovace.

Pouzdro Spraytect Self-Defense pro iPhone

Tento kryt pro iPhone je dodáván s odnímatelnou kazetou pepřového spreje připevněnou na zadní straně krytu, která zajišťuje bezpečnost po celou dobu. Nemusíte se tedy bát ani se bát, kdykoli jdete ven pozdě v noci, nyní máte jako strážce svůj iPhone. Můžete si vybrat kteroukoli ze 4 barev, černou, bílou, tyrkysovou a růžovou, aby ladila s vaší zamykací obrazovkou nebo s vaším oblečením, podle toho, jak daleko jste ji ochotni vzít. Nebojte se, nikoho nemůžete omylem zranit, protože obsahuje bezpečnostní mechanismus, který zabrání náhodnému vystřelení způsobenému postřikem.

Pouzdro FLASHr pro iPhone zajistí, že vám nikdy nezmeškáte hovor

Toto pouzdro pro iPhone vám nikdy nezmešká žádné oznámení, hovor ani text. Pouzdro FLASHr pro iPhone se vám na první pohled může zdát obyčejné, ale když dostanete zprávu nebo hovor, uvidíte, že pouzdro vyzařuje překvapivou záři. Tento případ je napájen LED bleskem fotoaparátu iPhone a výstražného systému. Záře je vytvářena odrazem světla blesku od hliníkové desky k pouzdru. Tento případ se bude jevit jako užitečnější na místech, kde jsou dokonce i vibrace považovány za hlasité, nebo v klubu, kde neslyšíte telefon, ale vaši přátelé vidí, jak vaše kapsa září. Pro pouzdro FLASHr pro iPhone je k dispozici mnoho barev, takže si můžete vybrat jednu na Vánoce.

Pouzdro KLYP pro iPhone je video studio All-in-One

Pouzdro KLYP pro iPhone se zásadně používá ke zlepšení způsobu, jakým pořizujete videa a obrázky pomocí smartphonu. Byl vyroben společností Manfrotto Company. Podrobnosti a čistotu obrázků můžete vylepšit opravou ve fotoaparátu iPhone. Kvalitu videí a obrázků pořízených v noci nebo při slabém osvětlení lze zvýšit pomocí světelných jednotek Manfrotto LED. Nezničitelný polykarbonátový materiál chrání váš iPhone a přítomný měkký povlak mu poskytuje příjemné a pevné uchopení. Může to být velmi dobrá volba pro ty aspirující filmaře, kteří chtějí získat vynikající produkční hodnotu pouhým použitím svého iPhonu. Nízkorozpočtové filmy, že?

Pouzdro iPhone Cheese neobsahuje žádné kalorie

IPhone CheeseCase bude fungovat dobře pro ty, kteří jsou velkým fanouškem sýrů nebo jídla obecně. Dostanete ho v obchodě Etsy v Antjes. Vypadá to jako švýcarský sýr složený s otvory, na rozdíl od jiných pouzder pro smartphony dostupných na trhu. Je to tak hezké, že to můžete sníst, ale stejně tak i váš iPhone. Je to pěkný a zábavný obal, ale buďte opatrní - stojí více peněz než plátek sýra.

Pouzdro Pong pro iPhone blokuje škodlivé záření

Pouzdro Pong pro iPhone, vytvořené vědci z Pongu, pomáhá blokovat téměř 60% záření vyzařovaného z vašeho smartphonu. Používají matematiku a podle nich je váš mozek chráněn 1% před radiací telefonu za každý dolar, který zaplatíte. Pokud tedy platíte 100 $, můžete svůj mozek zcela chránit před zářením. Tímto způsobem tedy můžete zachránit mozek před rakovinou způsobenou radiací iPhone.

Podvodní volání s pouzdrem iPhone InnoPocket Amphibian

Toto pouzdro pro iPhone je ideální pro ty plavce, kteří chtějí fotografovat a natáčet videa hluboko pod vodou v modrém moři. Nezničitelný kryt obsahuje silikonový plášť a vnitřní skořepinu z lisovaného polykarbonátu, což z něj činí balíček typu dva v jednom. Klávesy dotykové obrazovky můžete použít i ve vodě, bez ohledu na dvouvrstvou v pouzdře iPhone InnoPocket Amphibian.

Pouzdro iMojito pro iPhone se hodí na váš smartphone, hotovost a kreditní karty

Pouzdro iMojito pro iPhone vám poskytuje výhody krytu telefonu a peněženky dva v jednom. Pokud jste někdo, kdo se nemůže dostat z domu bez peněženky a telefonu, může to být pro vás ideální volba. Přichází v tenkém provedení s několika kapsami, kam můžete odložit telefon a dostatek peněz plus čtyři karty. Takže se vejde na všechny vaše potřeby.

 

Kupte si svůj mobil pomocí zlatého a diamantového pouzdra GnG

Někteří lidé chtějí, aby byl jejich iPhone honosný. GnG’s Gold & Diamond Case je luxusní pouzdro vyrobené z 18karátového zlata s 200 diamanty. Pouze přizpůsobitelné logo obsahuje více než 400 diamantů. Toto luxusní pouzdro na smartphone vás může stát 108 880 dolarů, což je podle našeho názoru trochu drahé.

 

Pouzdro EXOvault pro iPhone dává vinobraní pocit bezpečí

Pouzdro EXOvault pro iPhone poskytuje vašemu telefonu úplnou ochranu. Tento kufřík můžete získat ve třech různých materiálech: titan, mosaz a hliník. Tyto případy jsou bezpečné, elegantní a odolné. Toto příslušenství obsahuje kovové zpracování, které dává vašemu smartphonu tradiční vzhled, ale také dělá váš nákup hodným.

 

Kromě všech obalů jsme našli i důmyslnou dokovací stanici pro váš iPhone, dokovací stanici pro iPhone od Stevena Combse. Nastavení na šířku i na výšku můžete použít otočením iPhonu pomocí dokovací stanice pro iPhone vytvořené panem Combsem. Docela chytrý!

Příbuzný:

  • Nejlepší pouzdra pro iPad pro děti
  • Top 7 módních obalů pro iPhone
  • Jak správně udržovat zařízení iOS: iPad, iPhone a iPod

O autorovi: Gabriela je technologická nadšenec, vášnivá pro mobilní průmysl a gadgety. Je technologickou podnikatelkou a spoluzakladatelkou UnlockUnit.com.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found