Jak zrušit útěk z vězení pro váš iPhone a iPad

Čínský softwarový tým Pangu nedávno vydal první útěk z vězení pro všechny kompatibilní modely iPhone, iPad a iPod touch se systémem iOS 9, iOS 9.0.1 a iOS 9.0.2., Včetně iPhone 6s a iPhone 6s Plus.

Doporučujeme, abyste zařízení nezajistili. Útěk z vězení může způsobit problémy s výkonem. Tento proces navíc zruší platnost vašich záruk. To znamená, že si svůj iPhone nebo iPad nemůžete vzít k opravě z oficiálního obchodu Apple Store.

Dobrou zprávou je, že odstranění útěku z vězení a Cydie ze zařízení je jednoduché a snadné. Chcete-li zvrátit útěk z vězení na svém iPhonu nebo iPadu, postupujte podle těchto jednoduchých kroků a obnovte zařízení iOS do původního stavu (tovární nastavení).

Odebírání útěku z vězení ze zařízení iOS

  1. Zálohujte zařízení (Nastavení> iCloud> Zálohování)
  2. Připojte zařízení jailbroken k počítači, počítači PC nebo Mac pomocí kabelu USB
  3. Spusťte iTunes
  4. Pokud nastavíte přístupový kód, odemkněte zařízení
  5. Chcete-li najít můj iPhone, přejděte do Nastavení> iCloud> Najít můj iPhone. Chcete-li tuto funkci vypnout, musíte zadat své Apple ID a heslo.
  6. Když se objeví iTunes, vyberte v iTunes své zařízení (iPhone nebo iPad)
  7. Na panelu Souhrn klikněte na Obnovit. Kliknutím na toto tlačítko zahájíte proces útěku z vězení.
  8. Zařízení se restartuje. Budete dotázáni, zda chcete obnovit ze zálohy. Možná budete chtít vybrat možnost iCloud, pokud máte zálohu na iCloudu.

Nyní je vaše zařízení iOS zpět na tovární nastavení a při prvním zakoupení zařízení byste měli vidět obrazovku obvyklého nastavení. To znamená, že se můžete obrátit na společnost Apple se žádostí o servis. Většina zařízení Apple má jednoroční záruku. Nedělejte si starosti, protože zaměstnanci Apple nemohou vědět, zda bylo vaše zařízení dříve jailbroken.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found