Jak odstranit Apple ID?

Máte více účtů Apple ID a chcete smazat další účty? Nebo potřebujete odstranit starý účet, který již nepoužíváte, nepamatujete si heslo nebo nemůžete resetovat bezpečnostní otázky? Dobrou zprávou je, že s pomocí AppleCare můžete tyto účty Apple ID smazat. Špatnou zprávou je, že úplné odebrání účtu Apple ID často trvá hodně času, protože musíte kontaktovat přímo AppleCare a projít řadou kroků. Takže ano, oficiální smazání Apple ID je bolest.

Pro většinu z nás je však procházení oficiálními kanály přehnané. Spíše než kontaktovat podporu Apple a trávit (plýtváním) spoustou času pokusem o potvrzení těchto Apple ID, je jednodušší jednoduše vybrat jedno Apple ID, zaregistrovat se k novému Apple ID nebo dokonce změnit své Apple ID a poté opustit používání všech těchto ostatní.

Nezapomeňte však, že jakékoli nákupy provedené pomocí Apple ID, které již nepoužíváte, se nepřenesou na nové nebo jiné Apple ID! Každý nákup provedený společností Apple odkazuje na konkrétní Apple ID a jeho odstranění znamená, že o tyto nákupy přijdete. Mějte tedy na paměti!

Apple ID pozadí

Apple ID je hlavní spojení mezi uživatelem a všemi službami Apple. Bez něj je jakékoli zařízení Apple stejně dobré jako mrtvé (dobře, to je přehánění!) Ale nezapomeňte, že pokud chcete používat služby jako Facetime, App Store, iCloud, iTunes Store, iMessage a mnoho dalších, musíte mít Apple ID. . Je to jako osobní účet, který uživateli umožňuje přístup do „i-světa“ (prosím, negoogujte i-svět).

Vytváření Apple ID

Vytvoření Apple ID je jednoduché, je to jako vytvoření e-mailového účtu s některými dalšími informacemi. Musíte uvést svou e-mailovou adresu, zvolit heslo (pro přihlášení) spolu s dalšími informacemi, jako jsou bezpečnostní, kontaktní a platební údaje. Jedno Apple ID stačí použít na všech vašich zařízeních Apple. Pomáhá synchronizovat informace a nákupy ve všech vašich zařízeních.

Při každém nákupu položky nebo nastavení nového zařízení potřebujete své jedinečné Apple ID. Nejlepší částí tohoto systému od společnosti Apple je synchronizace, která vám dává svobodu přístupu ke všem vašim informacím z jakéhokoli zařízení Apple s přihlášeným ID.

Malou radou by zde bylo, abyste své Apple ID s nikým nesdíleli. Vaše ID obsahuje všechny osobní údaje a zálohy fotek, e-mailů a zpráv.

Ano, vaše zařízení funguje bez Apple ID!

Jednou z otázek, které hodně slyšíme, je, že bude moje zařízení fungovat, pokud nemám Apple ID a nejsem přihlášen k iCloudu? A odpověď je absolutní ano! Abyste mohli používat jakékoli zařízení Apple, nepotřebujete Apple ID. Váš Mac, iPhone, iPad a všechna vaše zařízení Apple fungují i ​​nadále bez Apple ID!

Pokud však nemáte Apple ID, nemůžete nakupovat a stahovat žádné další aplikace z obchodů iOS nebo Mac App Stores ani nic z iTunes Store, včetně hudby a videí.

Pro uživatele počítačů Mac můžete stále stahovat, instalovat a spouštět software, aplikace a programy v macOS, které si stáhnete mimo Mac App Store.

Jak odstranit Apple ID

Někteří uživatelé (nevědí proč) nejsou spokojeni se svým ID a chtějí se ho zbavit. Většina z nich chce vytvořit nový. To je místo, kde to bude trochu složité, protože Apple nemá jednoduchý postup, který vám umožní smazat vaše Apple ID, ale umožňuje vám změnit e-mail, který je s ním spojen. Nemůžete odebrat své Apple ID, pokud neprovedete silný případ s jejich zástupcem zákazníka v telefonu. A dokonce je pro ně opravdu těžké vyhovět vašemu požadavku.

I když nemůžete odstranit staré, můžete odstranit všechny své informace ze starého Apple ID a vytvořit alias nebo alternativní ID. Pokud tedy používáte nové ID a nikdy nepoužíváte staré, pro všechny účely a účely se staré smaže. Ignorujte starou ... je to jako stará adresa AOL ... pryč a zapomenuta.

Přihlaste se na portál My Apple ID a změňte primární e-mailovou adresu, která je přidružena k vašemu účtu Apple ID. Tím technicky nesmažete svůj účet, ale vaše primární e-mailová adresa s ním již nebude spojena.

Změna e-mailu

Proces je jednoduchý, stačí postupovat podle následujících kroků.

1 - Odhlaste se z iCloudu ze všech svých zařízení Apple

2 - Přihlaste se pomocí svého aktuálního Apple ID na této stránce

3- Klikněte na „Upravit“ v „Účtech“

4 - Klikněte na „Změnit e-mailovou adresu“

5 - Zadejte novou e-mailovou adresu a stiskněte „Pokračovat“. Ujistěte se, že jste to zadali správně, protože na tuto e-mailovou adresu obdržíte ověřovací kód

6- Načtěte e-mailový kód a zadejte jej do požadovaného pole

Je to hotovo! Nezapomeňte, že po aktualizaci e-mailu se budete muset znovu přihlásit ke všem službám a zařízením Apple. Podobně můžete také změnit své platební údaje, heslo atd.

Pokud jste náhodou zapomněli své Apple-ID, postupujte podle následujících pokynů od Apple, abyste získali přístup ke svému ID.

Odeberte své Apple ID z iTunes v počítači

Před zabezpečením svého ID se ujistěte, že jste jej úplně odstranili z iTunes

 • Klikněte na nabídku Obchod v iTunes a vyberte Obchod> Zobrazit účet nebo u starších verzí macOS nebo Mac OS X vyberte Zobrazit moje Apple ID
 • Klepněte na Manage Devices under iTunes in the Cloud and click Remove next to each device associated with your account. Po dokončení stiskněte Hotovo
  • U starších verzí macOS a OS X klikněte na tlačítko Deauthorize All. Tím se odebere vaše Apple ID z jakéhokoli zařízení, ke kterému je přihlášeno. Poté klikněte na tlačítko Spravovat zařízení a odeberte všechna svá zařízení. Tím se zastaví automatické stahování
 • Zvolte Obchod> Deauthorizovat tento počítač

Odeberte své Apple ID ze zařízení iOS

 1. Klepněte na Nastavení> Profil Apple ID
 2. Posunutím dolů zobrazíte seznam všech zařízení přidružených k vašemu účtu Apple ID
  1. Tyto kroky musíte provést pro každý Apple iDevice pomocí svého Apple ID
 3. Pokračujte v posouvání dolů a vyhledejte Odhlásit se
 4. Klepnutím na Odhlásit se a zadáním hesla Apple ID potvrďte vypnutí funkce Najít můj iPhone (iPad atd.)
 5. Klepněte na Nastavení> Profil Apple ID> iTunes a App Store
 6. Vyberte Apple ID a odhlaste se
 7. Klepněte na Nastavení> Hudba
 8. Přejděte dolů a klepněte na Apple ID v části Domácí sdílení. Klepněte na Odhlásit se
 9. Klepněte na Nastavení> Účty a hesla
 10. Vyberte svůj účet iCloud v části Účty a Odhlášení
 11. Klepněte na Nastavení> Zprávy> Odeslat a přijmout. Klepněte na Apple ID a odhlaste se
 12. Vraťte se do Nastavení> Herní centrum. Vyberte Apple ID a odhlaste se
 13. Klepněte na Nastavení> Facetime. Klepněte na Apple ID a odhlaste se

Tyto kroky opakujte pro každé zařízení!

Smazání vašeho Apple ID

I když neexistují žádné oficiální způsoby, jak se zbavit svého Apple ID, můžete vyzkoušet následující.

Zkuste zavolat společnosti Apple (1-800-MY-APPLE) a požádat je, aby odstranili vaše ID z jejich systému. Tento postup u některých fungoval, ale nemůžeme zaručit, že od zástupce uslyšíte kladnou odpověď. Pomocí tohoto odkazu můžete také kontaktovat podporu Apple.

Měli byste také mít na paměti, že pokud se vám náhodou podaří smazat vaše ID, měli byste být připraveni pustit také všechny své nákupy. Každý nákup provedený společností Apple je propojen s vaším Apple ID a jeho smazání by znamenalo ztrátu všech vašich nákupů.

Chcete odstranit alias, který jste si nastavili pro své Apple ID?

 1. Přihlaste se na webu iCloud
 2. Přihlaste se a klikněte na aplikaci Pošta
 3. Klepněte na ikonu ozubeného kola v levé dolní části obrazovky
 4. Zvolte Předvolby
 5. Vyberte kartu Účty
 6. Klepněte na Alias, který chcete odstranit
 7. Klikněte na červené tlačítko pro odstranění

Apple v současné době umožňuje uživatelům až 3 aliasy pro jejich e-mailové účty Apple ID a iCloud.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found