Rychle zobrazujte úrovně baterie připojených zařízení na vašem iPhone

Zdá se, že v dnešní době musíme více než kdy jindy věnovat pozornost stavu baterie. Od našich počítačů Mac a mobilních zařízení až po bezdrátovou myš a klávesnici Bluetooth je pro produktivitu, komunikaci, zábavu a další důležité zajistit, aby nám na celý den zbývala baterie.

Jednou z chytrých funkcí Today View vašeho iPhonu je, že můžete přidat widget, který sleduje baterie připojených zařízení, jako jsou vaše Apple Watch a AirPods. Zde je postup, jak to snadno nastavit, abyste měli vždy přehled o těchto úrovních baterie.

Příbuzný:

 • Proč váš procentní podíl baterie na iPhonu nebo iPadu skáče kolem
 • Může Apple Smart Battery Case poškodit baterii vašeho iPhone?
 • Snižuje se baterie vašeho iPhonu normálně? Tady je co vědět
 • Jak zkontrolovat stav baterie AirPods na iPhone, Watch, Mac a dokonce i Android

Přidejte si widget Baterie do zobrazení Dnes

Probuďte svůj iPhone a poté přejetím otevřete Zobrazení dneška. Poté postupujte podle těchto jednoduchých kroků a přidejte widget Baterie.

 1. Přejděte do dolní části stránky Zobrazení dneška a klepněte na Upravit.
 2. Pod Další widgety, klepněte na znaménko plus zeleně vedle Baterie widget.

 3. Volitelně můžete widget Baterie umístit na přesné místo v horní části seznamu, kde jej chcete mít. Klepněte, podržte a přetáhněte ji na požadované místo a poté ji uvolněte.
 4. Klepněte na Hotovo.
Přidejte widget Baterie pro iPhone

Když se vrátíte zpět do zobrazení Dnes, uvidíte ten šikovný widget Baterie zobrazující připojená zařízení a jejich aktuální úrovně.

Zobrazení stavu baterie na obrazovce Zobrazení dne

Mějte na paměti, že aby se zařízení a jeho úroveň nabití baterie zobrazily ve widgetu, musí to být podporované připojené zařízení Bluetooth. Jakmile připojíte kompatibilní zařízení, měla by se v widgetu automaticky zobrazit jeho úroveň baterie.

Například pokud připojíte AirPods k iPhonu, měli byste je hned vidět ve widgetu Baterie. A co je skvělé na úrovni baterie pro AirPods, je to, že vidíte úrovně levého, pravého a pouzdra AirPod.

Zobrazte úrovně baterie AirPods a AirPod

Nevidíte úroveň nabití baterie Bluetooth?

Z neznámých důvodů některá zařízení Bluetooth v tomto widgetu jednoduše nehlásí stav baterie. Pokud jste postupovali podle výše uvedených kroků, ale stále se vám nezobrazuje úroveň baterie zařízení BT, vyzkoušejte tyto kroky:

 • Ujistěte se, že je toto příslušenství Bluetooth zapnuto a připojeno přes Bluetooth, poté odeberte widget baterie a znovu jej přidejte
 • Zapomeňte a znovu spárujte zařízení Bluetooth. Nejprve zapomeňte na zařízení a poté je znovu spárujte.
 • Někteří lidé zjistili, že resetování všech nastavení jim vyřešil tento konkrétní problém - ale je to trochu drastické!

Jak obnovit všechna nastavení na iPhone

 • Jít do Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit vše

  Resetováním nastavení neodstraníte žádný obsah.

 • Tím se obnoví výchozí nastavení všeho v Nastavení, včetně upozornění, výstrah, jasu a nastavení hodin, jako jsou budíky, a vrátí všechny vaše přizpůsobené a přizpůsobené funkce, jako jsou tapety a nastavení přístupu zpět na výchozí tovární nastavení
 • Obnovení nastavení iPhonu nemá vliv na žádná data vašeho osobního zařízení, včetně fotografií, textů, dokumentů a dalších souborů

Sledujte své baterie na první pohled

pomocí widgetu baterie na iPhonech můžete snadno zkontrolovat stav baterie svých AirPods

Aniž byste museli ukazovat stav baterie zařízení, která jste připojili k iPhonu, můžete to udělat rychlým pohledem pomocí widgetu Baterie. Dejte nám vědět, pokud jej plánujete nastavit pro svá zařízení, v níže uvedených komentářích!

A pamatujte, že nás můžete kdykoli navštívit na Twitteru!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found