Jak blokovat nechtěné hovory a textové zprávy; iPhone

Mnoho uživatelů se ptá, zda je možné blokovat telefonní číslo na iPhone, volat nebo posílat SMS. Jak můžete zastavit volání nežádoucích čísel na váš iPhone? Bohužel na iPhonu (iPhone 5, iPhone 4 atd.) Není k dispozici žádná funkce blokování příchozích hovorů ani blokování textu, ale existují i ​​další řešení:

1-Obraťte se na svého operátora, protože skutečné blokování hovorů lze provést na úrovni operátora. Váš dopravce však může za tuto službu účtovat další poplatek. Například AT & T nabízí volitelnou funkci nazvanou AT&T Smart Limits for Wireless za 4,99 $ měsíčně (na linku), která vám umožňuje blokovat hovory a texty až z 30 konkrétních čísel (která si vyberete). Obraťte se na svého operátora a zjistěte, zda nabízí podobné služby zdarma nebo placené.

2-Pokud chcete blokovat hovory od telemarketers, možná budete chtít zaregistrovat své číslo iPhone do Národního registru nevolajte.

3-Možná budete chtít nastavit možnost Nerušit v iOS 6. Tato funkce nebude blokovat, ale ztlumí příchozí hovory a další výstrahy. Tato funkce je velmi užitečná, pokud chcete ztišit telefon, když jste zaneprázdněni, například během schůzky nebo spánku.

4-Pokud je vaše zařízení jailbroken, existuje aplikace s názvem iBlacklist ($ 12). Tato aplikace obsahuje funkce, jako je schopnost blokovat hovory a text z určitých čísel.

5-Můžete si vytvořit svůj vlastní seznam bloků. Chcete-li to udělat, (a) vytvořte kontakt „ignorovat“ nebo „spamovat“ nebo „nechtěně“ (nebo jak to chcete nazvat) pro čísla a lidi, které chcete blokovat. Klepněte na Kontakty a klepnutím na tlačítko (+) přidejte nový kontakt. Pak jej pojmenujte „ignorovat“ nebo něco podobného, ​​přidejte číslo, které chcete blokovat nebo ignorovat, a poté přiřaďte tichý vyzváněcí tón a deaktivujte všechna upozornění, včetně zvuku, tónu a vibrací pro tento kontakt.

Příbuzný:

  • Volání iPhone selhalo, jak opravit

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found