WhatsApp zobrazující bílou obrazovku na iPhone, How-To

WhatsApp je jednou z nejpopulárnějších aplikací s více než 1 miliardou aktivních uživatelů měsíčně po celém světě. A to navzdory skutečnosti, že je zakázán v nejméně 12 zemích po celém světě. Tato aplikace funguje skvěle na iPhone a poskytuje alternativu lidem, kteří používají Skype nebo jiné platformy. Někdy může aplikace způsobit problémy. Několik uživatelů zjistilo, že jejich Whatsapp se spustí na bílou obrazovku a nepřekračuje to. Prostě to skončí zavřením po několika sekundách.

Podíváme se na několik způsobů, jak lze tento problém vyřešit na vašem iPhone bez ztráty historie / dat aplikace.

Postupujte podle každého z níže uvedených kroků a zkuste přistupovat k aplikaci whatsapp po každém z těchto kroků, abyste zjistili, zda to pro vás problém bílé obrazovky vyřeší.

Kroky k vyřešení problému s bílou obrazovkou WhatsApp

Krok 1 Jelikož se jedná o aplikaci třetí strany, prvním postupem je ujistit se, že nemáte žádné nevyřízené aktualizace, které je třeba na váš iPhone použít.

Klepněte na Appstore na hlavní obrazovce. Dále klepněte na „Aktualizace“ vpravo dole a zkontrolujte, zda jsou k dispozici nějaké aktualizace pro Whatsapp. Pokračujte a aktualizujte svůj iPhone pomocí nejnovějších aktualizací pro Whatsapp.

Pokud váš problém souvisí s aktualizací aplikace, tento krok se pravděpodobně o problém postará.

Krok 2Zavřete a restartujte

Rychlým dvojitým kliknutím na tlačítko Domů otevřete všechny otevřené aplikace na vašem iPhone. Přejděte prstem nahoru po aplikaci „Whatsapp“, pokud ji ve vašem iPhone zjistíte otevřenou. Jakmile je aplikace zavřená, proveďte vynucený reset stisknutím tlačítka Domů a tlačítka zapnutí / vypnutí po dobu asi 10 sekund, dokud se na vašem iPhone nezobrazí logo Apple.

Nechte iPhone začít samostatně a nyní zkuste spustit Whatsapp, abyste zjistili, zda to váš problém vyřeší.

Krok - 3 Změňte nastavení WhatsApp

Někdy může problém s bílou obrazovkou whatsapp souviset s nastavením aplikace.

Klepněte na Nastavení> Whatsapp a vypněte všechna nastavení kromě mobilních dat a oznámení.

Spusťte Whatsapp z domovské obrazovky. Pokud se aplikace spustí bez jakéhokoli škytavku, můžete se vrátit k nastavení a znovu povolit svá nastavení. Tento přepínací proces oprávnění / nastavení aplikace a spuštění aplikace může tento problém občas zmírnit.

Krok - 4 Přeinstalujte aplikaci

Pokud jste výše uvedené kroky bez úspěchu vyzkoušeli, posledním postupem je odstranit aplikaci a znovu ji nainstalovat do iPhonu.

Při opětovné instalaci můžete zvolit jiné číslo, které chcete znovu nainstalovat, a jakmile nainstalujete aplikaci s jiným číslem, můžete aplikaci spustit. Klepněte na Nastavení> Účet> Změnit číslo a přejděte na své původní číslo. Tímto způsobem můžete uložit část své historie.

Doufáme, že vám při řešení problému byly tyto kroky užitečné. Většina uživatelů dokáže tento problém vyřešit jednoduchým přepnutím oprávnění Whatsapp a následným spuštěním aplikace. Jakmile se aplikace spustí bez bílé obrazovky, můžete povolit všechna oprávnění (například kontakty ... atd.).

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found