Problém se synchronizací Wi-Fi - jak opravit

Několik uživatelů nahlásilo problém, že jejich Wi-Fi synchronizace nefunguje v iOS 5. Dále uvedli, že tlačítko „Synchronizovat nyní“ (Nastavení, Obecné, iTunes Wi-Fi Sync) je šedé a pod ním je uvedeno „Synchronizovat obnovit, až bude k dispozici. “

Jak opravit

  1. Ověření systémových požadavků (iOS 5 nebo novější a iTunes 10.5 nebo novější)
  2. Zkontrolujte, zda je povolena synchronizace Wi-Fi (Připojte zařízení iOS k počítači pomocí kabelu USB> iTunes> Souhrn> vyberte možnost „Synchronizovat s tímto zařízením iOS přes Wi-Fi“)

Pokud je vše nastaveno a stále nefunguje:

  1. Připojte zařízení k iTunes. Odpojte zařízení po krátké době (nevyjímejte zařízení v iTunes.), Zkuste synchronizaci Wi-Fi.

Pro uživatele Windows

  • Bylo oznámeno, že deaktivace UPNP ve směrovači mohla způsobit problém se synchronizací Wi-Fi. Povolte UPNP ve směrovači a zkuste to znovu. Viz příručka k routeru.
  • Bylo také oznámeno, že brána Windows Firewall mohla zabránit synchronizaci Wi-Fi. Musíte se ujistit, že je povolen „SyncServer.exe“, který koordinuje synchronizační procesy. Postup: Ovládací panely> Brána firewall systému Windows> Povolit program nebo funkci prostřednictvím brány Windows Firewall; V seznamu vyhledejte „SyncServer“, pokud tam není, vyberte „Změnit nastavení“ a poté „Povolit jiný program“> Klikněte na „Procházet ...“> Najít „C: \ Programové soubory (x86) \ Společné soubory \ Apple \ Mobile Podpora zařízení \ SyncServer.exe “. Restartujte iTunes a váš iPod / iPhone / iPad by se měl objevit v iTunes.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found