Jak opravit chybu iTunes 3194 při aktualizaci nebo obnovení iPhone

3194 je jednou z nejčastějších chyb, kterým uživatelé čelí, když používají iTunes k upgradu svých produktů Apple. Chyba 3194, ať už jde o iPad, iPod touch nebo iPhone, souvisí s iTunes a obvykle se může vyskytnout při procesu upgradu nebo obnovení. Z toho je zřejmé, že získání způsobu, jak to opravit, se stává nejčastěji kladenou otázkou ve světě iFans.

Než se pustíme do části řešení chyby 3194, podívejme se na důvody, které ji způsobují. Váš software iTunes může fungovat v nejnovější verzi iOS. iTunes nemají oprávnění upravovat nebo opravovat předchozí verze operačního systému. Proto je třeba zkontrolovat, jakou verzi používáte.

Může se však také stát, pokud používáte nejnovější firmware iOS. Může to být způsobeno chybou při připojení k ověřovacímu serveru Apple. Musí se připojit k serveru, aby ověřilo vaši verzi zařízení a iOS, a pokud to z nějakého důvodu neudělá, spustí tuto chybovou zprávu.

S tím vyvstává otázka, proč se tento problém objeví, i když chcete obnovit svůj iPhone nebo iPad. Jak již bylo uvedeno, iTunes se musí připojit k serveru, a pokud se to z jakéhokoli důvodu nemohlo stát, zobrazí se chyba 3194. Nyní, když víme, co je za nejčastějším problémem iTunes, pojďme se do toho ponořit.

Změňte svůj systém

Nejjednodušší možností je změnit systém, který používáte k upgradu nebo obnovení vašeho iPhone. Změna systému znamená také jiné připojení k internetu. Ve vašem současném systému může být určitá nastavení, která brání iTunes v připojení k serveru. Změna systému proto vyřeší problém nejjednodušším možným způsobem. Pokud není k dispozici jiný systém, pokračujte ve čtení a opravte některá nastavení v aktuálním počítači a iTunes.

Pokud se vám nepodaří připojit k serveru Apple, může dojít k nějakému problému v hostitelských souborech iTunes. Musíte se ujistit, že hostitelské soubory neobsahují nic jako „gs.apple.com“. Nebojte se; nejste jediní s tímto problémem. Je to trochu technické, ale můžete to opravit, pokud budete postupovat podle těchto kroků. Pro odstranění všech souborů s názvem gs.apple.com v systému Mac a Windows existuje jiný postup. Oba jsme popsali zde.

Jak odebrat gs.apple.com v systému Windows

Pokud máte myš, přejděte do pravého horního rohu obrazovky a posuňte ukazatel dolů. Klikněte na Hledat a zadejte Spustit. Klikněte na ikonu Spustit, která se zobrazí. Pokud nepoužíváte myš, přejeďte prstem z pravé strany obrazovky. Do vyhledávacího pole zadejte Spustit a klepněte na ikonu Spustit.

Až to dokončíte, zadejte do textového pole Otevřít% WinDir% \ System32 \ Drivers \ Etc a stiskněte tlačítko OK. Jak můžete vidět z adresy, o kterou jsme vás požádali, otevře se složka s názvem „atd.“. Poklepejte na něj a zkontrolujte, zda nenajdete název souboru gs.apple.com. Pokud tak učiníte, odeberte jej odtud a nezapomeňte jej uložit. To je skoro všechno. Mělo by to odstranit chybu 3194.

Jak odebrat gs.apple.com z počítače Mac

Nejprve musíte prozatím ukončit iTunes a otevřít Terminál. Zadejte sudo nano / private / etc / hosts a stiskněte klávesu enter. Požádá o heslo a musíte zadat heslo, které používáte pro přihlášení do vašeho systému. Stejně jako v systému Windows musíte nyní v otevřeném souboru hostitelů vyhledat soubor s názvem gs.apple.com.

Pokud takový soubor najdete, jednoduše jej odstraňte. Uložení změn je opět důležité, proto k tomu stiskněte Control-O. Když se vás zeptá na název souboru, jednoduše stiskněte klávesu Enter a pro ukončení editoru stiskněte Control + X. Nyní, když jste s tímto restartováním systému OS X skončili.

Zkontrolujte antivirový filtr

To není jediný důvod, který brání iTunes v připojení. Může to být brána firewall nebo antivirový program, který jste do počítače nainstalovali, což může způsobit překážky v připojení. Pokud jste tedy v souboru hostitelů nenašli nic s názvem gs.apple.com, nebo pokud se chyba zobrazuje i po odstranění stránky gs.apple.com, na chvíli deaktivujte bránu firewall a antivirus.

Je jisté, že jedna z výše uvedených metod vám pomůže opravit chybu 3194 v iTunes. Tato řešení uspokojují všechny možné problémy způsobující tento problém.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found