Apple vydává iOS 9.3 Beta 3 pro vývojáře (ke stažení)

Začínáme toto pondělí hned od vydání další beta verze od Apple. Společnost dnes zavedla iOS 9 beta 3 (číslo sestavení 13E5200d) pro vývojáře bez nových funkcí, ale vylepšení.

Uživatelé zařízení iPhone a iPad si nyní mohou stáhnout nejnovější aktualizaci prostřednictvím aktualizace OTA v části Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru. Můžete dokonce obdržet oznámení, když vám dáme vědět, že je k dispozici nová beta aktualizace.

V beta verzi iOS 9.3 společnost Apple představuje novou vestavěnou funkci, kterou většina z nás již zná nebo používá dříve, a která se nazývá režim Night Shift. Stručně řečeno, jedná se o funkci nočního režimu, kterou oficiálně vydala společnost Apple pro své iPhone, iPod touch a iPad.

Musíš číst: Jak přejít z beta verze iOS 9.3 na iOS 9.2

Snižuje množství modrého světla přesunutím displeje zařízení iOS na teplejší barevné spektrum. Možnosti jsou flexibilní a můžete nastavit, kdy je nejlepší čas pro aktivaci režimu Night Shift.

Co je tedy opravdu nového v iOS 9.3 Beta 3? Nic kromě opravy chyb pro T-Mobile a podpory Wi-Fi volání Verizon.

Uživatelé společnosti Verizon, kteří používají svůj iPhone v síti, nyní mohou při špatném celulárním připojení telefonovat přes bezdrátové připojení. iOS 9.3 beta 3 také opravuje chybu T-Mobile tam, kde brání načítání aplikací přes mobilní připojení.

To je zatím vše, pokud v této aktualizaci uvidíte nějaké nové funkce, dejte nám vědět. Pokud jste vývojář iOS, vezměte firmware z Apple Developer Program.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found