Jak používat číslo vašeho iPhone s FaceTime a iMessage na zařízeních iOS (iPad, iPod) s iOS 6 a na počítačích Mac s OS X

K používání FaceTime a iMessage můžete použít své Apple ID a své telefonní číslo. iOS 6 vám umožní propojit vaše telefonní číslo s vaším Apple ID, když se přihlásíte k FaceTime nebo iMessage. To znamená, že nyní můžete používat své telefonní číslo pro iPhone s FaceTime a iMessage na jiných zařízeních se systémem iOS (např. IPod) a na počítačích Mac s OS X. Tento článek vysvětluje, jak propojit vaše telefonní číslo pro iPhone s vaším Apple ID pro použití s ​​FaceTime a iMessage. Zde je postup:

Na iPhonu klepněte na Nastavení> FaceTime a přihlaste se ke svému Apple ID, potom klepněte na Nastavení> Zprávy> Odeslat a přijmout a přihlaste se ke svému Apple ID. Můžete také zobrazit, které adresy jsou povoleny ve službě FaceTime a iMessage klepnutím na Nastavení> Zprávy> Odeslat a přijmout> „Můžete se k nim dostat pomocí služby iMessage na adrese:“ nebo Nastavení> FaceTime> „Můžete se k nim dostat přes FaceTime na:“.

Facetime iMessage

Na počítači Mac; Zprávy; přejděte na Zprávy> Předvolby> karta Účty a najděte možnosti „Zprávy vás mohou kontaktovat na:“. Facetime; vyhledejte FaceTime> Předvolby a najděte možnosti „Můžete být dostupní pro hovory na:“.

Zprávy Facetime

Po přihlášení k Apple ID na iPhonu, iPadu, iPodu nebo Macu uvidíte všechny adresy ověřené pomocí účtu. Klepnutím (nebo kliknutím) na adresu ji povolíte nebo zakážete. Chcete-li odebrat telefonní číslo z Apple ID, jednoduše se odhlaste z FaceTime a zpráv na vašem zařízení.

Příbuzný:

  • V mém zařízení není žádná aplikace FaceTime
  • FaceTime: Špatná chyba připojení na iPhonu nebo iPadu, opravit
  • FaceTime nefunguje; jak řešit problémy s FaceTime a opravit tak vaše problémy
  • Chyba aktivace FaceTime: „Nelze se přihlásit. Zkontrolujte prosím připojení k síti a zkuste to znovu“, oprava

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found