Myšlenka společnosti Apple na mobilní hotspotové zařízení; jako žádný jiný

Pokud se o Apple po celé ty roky dozvídáme něco, pak je to všechno o kreativním myšlení a navrhování jedinečných produktů. Svědectví tohoto myšlení lze vidět v patentu, který byl dnes vydán v souvislosti s přenosným hotspotovým zařízením.

V průběhu let jsme všichni viděli mnoho různých hot spot zařízení nabízených AT&T, Verizon a rády s různými tvary a různými vlastnostmi. V patentu očíslovány 9,398,637, vynálezci Anthony Montevergen a David Havskjold převzali zařízení Apple Spin tím, že navrhli kompaktní zařízení, které lze otočně aktivovat, a které zahrnuje vyměnitelné baterie a mechanismus, který zabraňuje neúmyslné deaktivaci zařízení hotspot.

Základní konstrukce navrhuje válcové zařízení bez externích ovládacích prvků. Zařízení obsahuje dvě válcové části, které lze otočit pro aktivaci zařízení.

Elektronika, anténa a napájecí zdroj jsou obsaženy v zařízení. Válcové části mohou být odděleny pro přístup k vnitřním součástem. Napájecí zdroj je obsažen v jedné z válcových částí a může být zaměnitelný s napájecími zdroji různých kapacit.

Podle patentu je hlavní nevýhodou hotspotových zařízení, která jsou k dispozici, neúmyslná aktivace nebo deaktivace zařízení a relativní životnost baterií těchto zařízení.

Protože jsou mobilní hotspotová zařízení malá a lze je použít v situacích, kdy se uživatel věnuje namáhavým fyzickým aktivitám, jako je pěší turistika nebo jogging, může dojít k neúmyslné aktivaci mobilního hotspotového zařízení. Zařízení může být nošeno v kapse nebo jinak strženo, čímž se aktivuje spínač zapnutí / vypnutí, který je umístěn na vnější straně zařízení.

Vzhledem k malé velikosti mobilního hotspotového zařízení je obtížné poskytovat napájení zařízení po dlouhou dobu, protože životnost baterie má tendenci být úměrná velikosti baterie.

Navrhovaný design společnosti Apple tento problém eliminuje odstraněním všech externích tlačítek z mobilního hotspotového zařízení a zvolením aktivace zařízení při otáčení válcového zařízení.

Toto je jedno elegantně vypadající mobilní hotspot zařízení!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found