Jak Apple Watch nerozpozná aktualizaci watchOS 3

Apple zavedl nejnovější WatchOS 3, který je mnohem rychlejší a lepší než předchozí OS. Vychází to, když Apple vydal nové hodinky Apple Watch Series 2. Naštěstí pro používání OS 3 nemusíte nové hodinky pořizovat. Nejnovější OS můžete získat také na prvních hodinkách Apple Watch. Aplikace se spustí rychleji a k ​​dispozici je nové tlačítko doku a několik ciferníků k přejetí. Nový OS je již nějakou dobu venku a měli byste být schopni aktualizovat svůj přístroj, abyste mohli využívat nových funkcí.

Zdroj: Fortune

Pokud nevidíte aktualizaci WatchOS 3 k dispozici, je to proto, že váš iPhone nemá nejnovější iOS 10. Ano, pro získání WatchOS 3 ve vašich hodinkách budete muset svůj telefon aktualizovat na nejnovější iOS. Musíte aktualizovat WatchOS ze svého iPhone. Tady je to, co děláte:

 1. Aktualizujte na iOS 10 a možná restartujte iPhone i Watch. Naleznete to v Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru. Aktualizace iOS 10 je poměrně velká, takže se ujistěte, že máte dostatek místa.
 2. Hodinky musí být připojeny k nabíječce a v blízkosti vašeho iPhone. Pokud je baterie vašeho iPhone vybitá, připojte ji také. (Pokud mají zařízení 50% nabitou baterii nebo více, pravděpodobně se nebudete muset připojovat. Doporučuje se to však dělat.)
 3. Spusťte na iPhonu aplikaci Watch.
 4. Klepněte na Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru.
 5. Uvidíte aktualizaci WatchOS 3 pro instalaci. Klepněte na Stáhnout a nainstalovat. Může se zobrazit výzva k zadání hesla.
 6. Aktualizace bude nejprve stažena a poté nainstalována do hodinek.
 7. Nyní bude proces stejný jako při aktualizaci iOS, tj. Uvidíte zprávy, které se budou zobrazovat bez nutnosti jakéhokoli vstupu od vás. Bude to chvíli trvat a pak se hodinky samy restartují. Během této doby musíte být trpěliví, protože v případě pomalého připojení to může snadno trvat i hodinu a ještě více.
 8. Pokud výše uvedené kroky pro vás nefungovaly, možná budete muset hodinky s iPhonem párovat a znovu spárovat.

Jakmile se vaše hodinky po instalaci restartují, jste připraveni prozkoumat a používat úžasný nový WatchOS 3. Nabízí spoustu nových věcí, včetně aplikace s názvem Breathe. Pokud i nadále existují problémy s rozpoznáním watchOS 3 nebo s jeho instalací, můžete zkusit následující tipy:

 • Restartujte iPhone i Apple Watch.
 • Odeberte všechny existující profily a vytvořte nový a poté znovu restartujte zařízení.
 • Použijte VPN a zkuste stáhnout aktualizaci.

Ve většině případů by k získání nejnovějšího watchOS stačila aktualizace na iOS 10. Před přepnutím si přečtěte obě aktualizace. První uživatelé se někdy musí vypořádat s typickými chybami prvního vydání v operačním systému. Několik uživatelů si po aktualizaci svých hodinek na watchOS 3 všimlo problémů s vybíjením baterie. Pokud máte problémy s vybíjením baterie, přečtěte si náš článek s tipy a triky o výkonu baterie.

Příbuzný: Jak prodloužit výdrž baterie na Apple Watch

IOS 10 i Watch OS 3 mají některé zásadní změny v designu i dalších funkcích. Apple se s hodinkami neustále vrtá, aby byly uživatelsky přívětivější a energeticky účinnější.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found