Nejlepší aplikace pro osobní finance pro iPhone a iPad

Mrkněte očima a je to období roku, kdy musíte platit daně nebo vybírat vrácené částky v závislosti na vaší konkrétní situaci. Existuje spousta softwarových programů a možností aplikací, které vám pomohou s daněmi. Někteří z nás dostávají výrazné vrácení peněz z našich daňových registrací a než se dovíme, že jsme všechny vrácené peníze utratili za věci, které jsme buď plánovali, nebo jsme neplánovali. cestou čeká na další velkou výplatu.

Pokud jste nedávno ženatý nebo si plánujete založit rodinu, budete povinni vést „finanční“ rozhovor se svým významným partnerem. Tam může být užitečná aplikace nebo software pro osobní finance. Otázkou tedy je, jak postupujete při plánování svých financí. Jaké jsou některé z nástrojů, které vám mohou s tímto cvičením pomoci a usnadnit ho?

Od začátku nového roku se většina lidí vždy zaměřovala na zdraví a pohyb. Myslím si, že na konci Q-1, když všichni podáme své daně, můžeme všichni nějakou dobu uvažovat a soustředit se na své finanční zdraví a plánovat to. Pokud již jste vášnivým plánovačem, možná je ten pravý čas, abyste přemýšleli o ročním rozpočtu a výdajích v hotovosti a rozhodli o svých výdajových prioritách pro daný rok.

Klíčové aspekty správy peněz

Když hledáte software nebo aplikaci, které vám pomohou s finančním plánováním a správou peněz, jaké jsou některé funkce, které z toho chcete? Musí to být bezpečné a zabezpečené. Pro mě, pro začátečníky, by software měl být schopen integrovat všechny mé výpisy z kreditních karet, aby ukázal mé závazky, měl by mluvit stejným jazykem jako moje banka, abych mohl vidět zůstatek hotovosti na mých účtech a dalších aktivech, které vlastním. V dnešním světě má automatické sledování úvěru a funkce oznamování dlouhou cestu a v neposlední řadě mi nejdůležitější umožňují snadné funkce, abych mohl plánovat finanční prostředky roku a jasně vidět, jak tento plán zapadá do mého celkového dlouhodobého finančního naplánujte si, zda to bude přes 401 k spoření nebo jiné důchodové účty.

Pokud je software nainstalován na vašem počítači nebo iPhonu / iPadu, měl by vám nabídnout snadno čitelný hlavní panel pro sledování vašich financí, jednoduché zprávy pro sledování vašich transakcí a funkce, které vám poskytnou včasné varování, když nastanou problémy. Programy by měly sledovat a zobrazovat váš rozpočet, výdaje, bankovnictví, účty, úspory, investice, penzijní plány a úrovně dluhu - to vše na jednom pohodlném místě.

Studie ukázaly, že čím více sledujete své finance, tím větší je šance, že zbohatnete a dosáhnete tohoto finančního cíle. Zde jsou některé z nejlepších aplikací, které vás mají obohatit!

Lídři v prostoru aplikace Finance

Většina lidí za poslední roky používá tři klíčové společnosti / produkty. Jedná se o mincovnu, MoneyPro a YNAB. V této kategorii existuje mnoho dalších dobrých produktů, jako jsou iBank, Fortora, mvelopes a Moneydance. V tomto článku se však zaměříme na tři běžně známé. Vezměte prosím na vědomí, že nejsme přidruženi k žádnému z těchto softwarových produktů, ani tyto recenze nepíšeme jménem nikoho.

Proč máta?

Na začátku byla společnost už nějakou dobu. Pokud jde o finance, vždy se chcete ujistit, že produkt, který používáte, je bezpečný a bezpečný. Když společnost a její produkt už nějakou dobu existují, ukazuje to, že pravděpodobně dělají něco správně. Mint vám poskytuje jednotné kontaktní místo pro snadné sestavování rozpočtu, bezplatné kreditní skóre, upozornění a rady, sledování investic a relativně snadný řídicí panel.

Produkt vlastní společnost Intuit, stejná společnost, která nabízí TurboTax a Quicken. Aplikace pro iOS od společnosti Mint může nejen vytáhnout všechny vaše účty, karty a investice na jedno místo, abyste mohli sledovat své finance, ale můžete také pomocí aplikace nastavit připomenutí plateb, získat tipy na snížení poplatků a úsporu peněz. Produkt také nabízí rozhraní Apple Watch, které plynule komunikuje s vaším iPhone a poskytuje upozornění a oznámení. Aplikace nabízí 128bitové šifrování a je považována za bezpečnou a zabezpečenou. Software se automaticky synchronizuje s tabletem, iPhone a webem.

V našem výzkumu jsme zjistili, že mezi zákazníky a mátou existuje vztah lásky a nenávisti. Existují lidé, kteří produkt používají roky a milují ho, protože mu důvěřovali a seznámili se s jeho funkcemi, ale existuje také spousta lidí, kteří si toho dávají pozor, protože společnost se rozrůstá a zvětšuje. Existují obavy ohledně bezpečnosti a také představa, že vaše osobní údaje mohou být předány subjektům třetích stran pro marketingové účely.

U každého produktu jsou klady i zápory. Přestože je kolem máty spousta pozitiv, můžete se na této stránce podívat na druhou stranu argumentu, zejména do sekce komentářů. Komentáře nám připadaly zajímavé.

MoneyPro, průměrný Joe pro?

Jedna z mála společností, která nabízí produkt, který funguje dobře s počítači Mac i se zařízeními iOS. Vydání pro Mac přichází s mnoha dobrými funkcemi, jako je schopnost naplánovat opakované vyúčtování, snadné rozpočtové rozhraní s kategorizací, oznámení o platbách a připomenutí, registr šekové knížky a celá řada podrobných zpráv.

Jedním z vrcholů softwaru je řídicí panel rozpočtu a výdajů. Poskytuje vizuální indikátory pro zjištění překročení rozpočtu. To může být rozhodně důležité, když se snažíte vštípit do svých zvyků fiskální disciplínu. Tento software používá iCloud k synchronizaci vašich dat na všech vašich zařízeních. Pokud provozujete malou firmu, máte také možnost nastavit si na svém MoneyPro více profilů, pomocí kterých můžete snadno spravovat domácí výdaje i výdaje na podnikání.

IOS verze 1.5.4 také nabízí podporu pro iPad Pro, kterou jsme nezkoušeli. Pokud jde o integrační aspekty s Apple Watch, existují určité závady, ale rozhraní je opravdu bobtnavé. Na hodinkách můžete sledovat všechny své debetní transakce, aniž byste museli vytáhnout telefon. Aplikace podporuje více měn, takže je užitečné, pokud hodně cestujete a snadno zvládnete přechod měn. Kromě toho je o jejich zákaznické podpoře známo, že na základě recenzí produktů velmi reaguje.

Aplikace je k dispozici v bezplatné a prémiové verzi. Bezplatná verze má omezený přístup k některým funkcím. Například přehled „Transakce“ není přístupný. Nebudete moci zkontrolovat seznam transakcí připojených k určitému účtu nebo rozpočtu. Kalendář na kartě „Dnes“ je uzamčen. Chcete-li zobrazit historii transakcí, budete muset upgradovat na plnou verzi Money Pro. Pokud jste již nějakou dobu uživatelem systému Mac, určitě byste se měli podívat na Moneypro.

Potřebujete rozpočet. (YNAB)

Nabídka YNAB slibuje víc než dobře napsaný software. Je to vlastně metoda, která vám pomůže spravovat vaše rozpočty a finance. Lidé, kteří postupovali podle jejich navrhované metody, na ni přísahají. Pokud je pro vás koncept sestavování rozpočtu a usilovného úsilí neustálým bojem, nebo pokud jste se pokusili zrychlit a se všemi jeho dalšími bratranci, ale nedokázali jste držet krok s plánováním, může vám YNAB nabídnout odpověď, kterou jste hledali.

Někdy jednoduchost metody zvítězí nad složitostí mnoha možností dostupných v softwaru. Společnost nabízí kurzy rozpočtování a YNAB 4 zdarma poskytuje všem studentům univerzity. Třídy osobních financí sahají od učení k upřednostňování pomocí jejich vlastní metody čtyř pravidel, zabývající se vaším dluhem a věkem vašich peněz.

YNAB je k dispozici pro iPad a iPhone spolu s webovou podporou. Zatímco YNAB je poměrně zjednodušující, mobilní část má základní eleganci. Tento software umožňuje snadné použití bez ohledu na zařízení. Takže za pár sekund můžete zaznamenat transakci po odtažení od benzínového čerpadla nebo opuštění obchodu s potravinami. Další informace o společnosti a jejím příběhu naleznete na //www.youededabudget.com/about. Společnost také v současné době nabízí bezplatnou zkušební verzi po dobu 34 dnů.

souhrn

Většina lidí, kteří používají mincovnu, se jí líbí, protože je zdarma. Je to bezplatný nástroj, který umožňuje agregovat všechny vaše bankovní informace, zatímco YNAB vyžaduje, abyste za licenci zaplatili. Za 5 $ měsíčně nebo 50 $ ročně je metoda YNAB užitečnou investicí, pokud si opravdu přejete nulové rozpočtování a plánování.

Mnoho lidí, kteří jsou finančně zdatní a mají disciplínu, dávají přednost použití mincovny ke stažení svých informací do tabulky a rozpočtu pomocí vlastní metody. S YNAB vám nabízí jednoduchou metodu krok za krokem k plánování vašich financí. YNAB funguje skvěle, pokud společně rozhodujete o svých financích. Mincovna skvěle sleduje, kam šly vaše peníze. YNAB je skvělé pro plánování, kam směřují vaše peníze

Na konci dne vám nikdo neřekne, zda má YNAB pro vás hodnotu 60 $. Jen vy na to můžete odpovědět. YNAB pro vás nemusí fungovat, nebo to může být perfektní. Podobně se vám může líbit Moneypro, protože podporuje Mac a používá k synchronizaci iCloud. Trik spočívá v hledání zkušebních vydání a vyzkoušení softwaru a metod.

Jakmile zjistíte, co pro vás funguje, můžete se zaregistrovat do plné verze a využít všechny dostupné funkce. Vyřešit vaše finance někdy vyžaduje více než jen software nebo metodu. Může to souviset s tím, jak žijete a jaké volby děláte. Dobrým místem k vyzkoušení je reddit.com r / Simpleliving, kde najdete několik dobrých tipů na jednoduché bydlení. Nakonec získáte hodnotu na základě pravidelného plánování a sledování vašich výdajových návyků.

Mark Twain jednou řekl: „Nedostatek peněz je kořenem všeho zla.“ Díky disciplinovanému úsilí s některým z nástrojů finančního plánování můžete získat náskok a ujistit se, že na konci měsíce nebude nedostatek peněz. Jaké jsou vaše oblíbené aplikace a proč? Neváhejte a sdílejte jej prostřednictvím komentářů.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found