iOS 7: Pomalý iPad, jak opravit

Řada uživatelů iPadu hlásí pomalý výkon; jedná pomalu, neustále havaruje / mrzne, zaostává v odezvě; po instalaci systému iOS 7. Je váš iPad pomalý, zvažte následující tipy.

Uvolněte nějaké úložiště

Pokud je vaše zařízení plné, může váš iPad občas zaznamenat pomalý výkon a občas selhat. Pokud vám zbývá méně než 500 MB nebo 1 GB volného místa, uvolněte místo odstraněním aplikací, odstraněním části obsahu atd. Klepnutím na Nastavení> Obecné> Využití zobrazíte, kolik „Úložiště“ máte k dispozici v zařízení.

Více: Pro stažení těchto položek není k dispozici dostatek místa

Aktualizujte své aplikace

Klepněte na App Store> Aktualizace a zkontrolujte aktualizace aplikací. Pokud existují aktualizace, aktualizujte své aplikace. Případně můžete nastavit automatické aktualizace aplikací. Jednoduše klepněte na Nastavení> iTunes a App Store a zapněte „Aktualizace“

Udržujte iOS aktualizovaný

Aktualizujte zařízení na nejnovější verzi softwaru pro iOS. Přejděte do Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru. Pokud je k dispozici aktualizace, aktualizujte prosím svůj iPad.

Restartujte zařízení

Stiskněte a podržte tlačítko zapnutí / vypnutí, dokud neuvidíte „posunutím vypnout“. Posunutím zařízení vypnete. Po vypnutí iPadu stiskněte a podržte tlačítko zapnutí / vypnutí, dokud se neobjeví logo Apple. Pokud zařízení nemůžete restartovat, resetujte iPad stisknutím a podržením tlačítka zapnutí / vypnutí a tlačítka Domů, dokud neuvidíte Logo společnosti Apple.

Vymažte historii prohlížeče iPad, soubory cookie a data

Jednoduše klepněte na Nastavení> Safari a klepněte na „Vymazat historii“ a „Vymazat soubory cookie a data“

Resetovat všechna nastavení

Přejděte do Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit všechna nastavení. Toto neodstraní žádné vaše médium ani data, ale vaše nastavení bude pryč.

Vypněte paralaxový efekt

Chcete-li paralaxu v systému iOS 7 deaktivovat, klepněte na Nastavení> Obecné> Přístupnost a zapněte možnost „Omezit pohyb“.

Více: Začínáme s iOS 7

Poslední příspěvky