Top 5 aplikací pro iPhone pro úpravy dokumentů

Vytváření a úpravy dokumentů na našich mobilních zařízeních jsou v dnešní době docela běžné. Můžete pracovat na eseji pro školu, zprávě k projektu nebo článku o práci bez ohledu na to, kde jste nebo kam máte namířeno. Z tohoto důvodu musíte mít na svém iPhonu nebo iPadu skvělý editor dokumentů.

Spíše než sami prohledávat App Store, jsme tu, abychom vám pomohli. Sestavili jsme seznam nejlepších pěti aplikací pro úpravy dokumentů na iPhonu a iPadu. Podívejte se na jejich nabídky, zkontrolujte jejich dostupnost a podívejte se, který z nich bude pro vás nejvhodnější.

Příbuzný:

  • Nejlepší aplikace pro iOS, které jsou kompatibilní s Apple CarPlay
  • 7 nejlepších aplikací pro hlasové poznámky a nahrávání pro iPhone
  • 9 Aplikace, které pravděpodobně nepoužíváte, ale měly by být
  • Získejte start ve svém dni s těmito 5 skvělými aplikacemi Apple Watch
  • 9 nejlepších aplikací pro fotoaparáty a fotografie pro uživatele Instagramu na iPhone

Microsoft Word

Microsoft Word pro iPhone

Microsoft Word je jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších aplikací pro zpracování textu. Přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft a můžete synchronizovat všechny své dokumenty mezi počítačem a mobilními zařízeními.

Na iPhonu a iPadu můžete vytvářet nové dokumenty s prázdnou stránkou nebo předdefinovanou šablonou. Upravujte své dokumenty, pozvěte ostatní ke spolupráci nebo jednoduše sdílejte dokument přímo z aplikace.

Dokumenty můžete formátovat v aplikaci Word pomocí stylů písma, velikostí a barev, zvýraznění, seznamů s odrážkami a číslováním, formátování a zarovnání odstavců a stylů pro záhlaví, nadpisy a uvozovky.

Microsoft Word je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone a iPad i pro Mac. S předplatným Office 365 Home nebo Personal si můžete užívat všechny funkce.

Google dokumenty

Dokumenty Google na iPhone

Dalším úžasným editorem dokumentů pro iPhone a iPad jsou Dokumenty Google. Na této aplikaci je hezké, že ke svým dokumentům Google můžete nejen přistupovat na svém mobilním zařízení, ale můžete pracovat i offline.

Na iPhonu a iPadu můžete vytvořit nový dokument od nuly nebo zvolit šablonu jako v aplikaci Microsoft Word. A můžete upravit existující dokumenty, sdílet nebo exportovat a v případě potřeby je uložit ve formátu Word.

Možnosti formátování pomocí Dokumentů Google jsou také rozsáhlé. Vyberte si styly, velikosti a barvy písma, zvýrazněte text, vytvářejte seznamy a vkládejte tabulky, odkazy, obrázky a další.

Dokumenty Google jsou k dispozici zdarma v App Store pro iPhone a iPad. Neexistují žádné skryté náklady na další funkce nebo reklamy, což z něj činí vynikající editor dokumentů pro iPhone a iPad.

Dokumenty (dokumenty Office)

Dokumenty na iPhone

Pokud vás zajímá editor dokumentů, který můžete použít také na Apple Watch, podívejte se na Documents (Office Docs). I když si mnozí možná nemyslí, že se jedná o cennou funkci, je to opravdu tak, když potřebujete rychle posoudit dokument.

I když v hodinkách můžete číst pouze dokumenty z této aplikace, na iPhonu a iPadu s nimi můžete dělat mnohem víc. Můžete vytvořit nový dokument nebo tabulku textového editoru, stejně jako skenovat dokumenty, pořídit fotografii nebo otevřít obrázek. Dokumenty můžete také použít jako čtečku PDF.

K dokumentům budete mít kromě barev také základní funkce formátování, jako jsou tučné písmo, kurzíva a podtržení textu. Dokumenty také umožňují ukládat dokumenty místně nebo na iCloud a ukládat nebo sdílet prostřednictvím e-mailu a dalších cloudových služeb, jako je Dropbox, Disk Google a OneDrive.

Dokumenty jsou k dispozici zdarma v App Store pro iPhone, iPad a Apple Watch. K dispozici je také placená verze, která nabízí další funkce.

OfficeSuite a editor PDF

OfficeSuite pro iPhone

Chcete-li jít nad rámec jednoduchých dokumentů pro zpracování textu, podívejte se na OfficeSuite, který vám také umožní pracovat s tabulkami, snímky a PDF.

Na iPhonu a iPadu můžete vytvářet dokumenty pomocí šablon nebo importovat existující dokumenty a provádět úpravy. Naformátujte dokumenty pomocí stylů, velikostí a barev písem, zvýrazněte text a poté je uložte, sdílejte nebo exportujte do souboru PDF.

Aplikace vám také nabízí zobrazení na celou obrazovku, funkci vyhledávání a organizaci souborů se složkami. Podobně jako na kartách, které byste viděli v aplikacích pro zpracování textu na ploše, vám OfficeSuite umožňuje vybrat podobné z rozevírací nabídky pro Design, Layout, Review a Format.

OfficeSuite je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone, iPad a Apple Watch. K dispozici jsou také nákupy v aplikaci pro prémiovou verzi nebo možnosti předpisu, které vám poskytnou více funkcí.

Stránky

Stránky na iPhone

Zatímco aplikace třetích stran, jako jsou ty výše, přicházejí s úžasnými funkcemi, měli byste také zvážit použití stránek Apple pro úpravy dokumentů. Tato aplikace se také synchronizuje s počítačem Mac, takže můžete na cestách pokračovat tam, kde jste skončili.

Na iPhonu a iPadu vytvořte prázdný dokument nebo vyberte z řady šablon. Možnosti formátování ve Stránkách vám umožňují upravit styly, velikosti a barvy písma, vložit seznamy s odrážkami nebo číslované, použít sloupce a zahrnout obrázky, zvukové soubory, výkresy a rovnice. V dokumentech stránek můžete také použít tabulky, grafy a tvary.

Pozvěte spolupracovníky nebo spolužáky, aby spolupracovali nebo sdíleli s vašimi možnostmi sdílení zařízení. Další výhodou stránek je synchronizace s iCloud Drive a možnost vyhledávat, když máte spoustu dokumentů.

Stránky jsou k dispozici zdarma v App Store pro iPhone a iPad a samozřejmě pro Mac. Stejně jako u Dokumentů Google se nemusíte obávat nákupů v rámci aplikace, předplatného nebo reklam se stránkami.

Získejte nejlepší editor dokumentů pro iPhone a iPad

Každá z těchto aplikací pro úpravy dokumentů pro iPhone a iPad má skvělé funkce a každá nabízí něco trochu jiného než ostatní. Možná potřebujete synchronizaci iCloudu, chcete vytvářet seznamy nebo potřebujete používat tabulky a sloupce. Vyberte si jednu z těchto úžasných aplikací, o kterých si myslíte, že vám budou nejlépe vyhovovat, nebo použijte více než jednu!

Používáte pro iPhone nebo iPad jiný editor dokumentů, který byste chtěli doporučit? Pokud ano, zanechte nám níže komentář nebo nás kontaktujte na Twitteru.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found