Jak synchronizovat hudbu mezi zařízeními pomocí hudební knihovny iCloud

Hudební knihovna iCloud vám umožní bezdrátově synchronizovat celou vaši hudební sbírku na více zařízeních Apple. Funguje to tak, že se skladby ve vaší knihovně shodují se skladbami dostupnými v hudebním obchodě iTunes, což vám umožňuje stahovat nebo streamovat je odkudkoli s připojením k internetu.

Související příspěvky:

 • Nastavte a používejte Apple Music
 • Jak nastavit a používat iTunes Match
 • Kompletní průvodce pro iCloud

Koupili jste si někdy CD a zapomněli jste jej synchronizovat s iPhone? Nebo co když si chcete poslechnout to vzácné ilegální album, ale není to na Apple Music?

Hudební knihovna iCloud nabízí řešení těchto a dalších problémů. Je k dispozici zdarma komukoli s předplatným Apple Music nebo iTunes Match a funguje na zařízeních iPhone, iPad, iPod Touch, HomePod, Mac nebo PC.

V zásadě to funguje tak, že prohledáte svou stávající hudební knihovnu a porovnáte ji se skladbami dostupnými v hudebním obchodě iTunes - pokud je to možné, upgradujte skladby na kvalitnější verze. Cokoli, co nelze porovnat, se nahraje na iCloud, abyste k němu měli přístup odkudkoli. Můžete nahrát až 100 000 skladeb, pokud jsou kratší než 2 hodiny a méně než 200 MB.

Pokračujte v čtení a zjistěte, jak můžete synchronizovat hudbu mezi zařízeními pomocí hudební knihovny iCloud.

Jak používat hudební knihovnu iCloud

Přihlaste se ke svému Apple ID

Hudební knihovna iCloud je k dispozici všem předplatitelům Apple Music nebo iTunes Match. Chcete-li ji zapnout, musíte se nejprve ujistit, že všechna vaše zařízení jsou přihlášena k Apple ID přidruženému k vašemu předplatnému.

Na zařízení iOS

 1. Přejděte do Nastavení>Tvé jméno > iTunes a App Store
 2. Přihlásit se> Zadejte podrobnosti o svém Apple ID

Na počítači Mac nebo PC

 1. Otevřete iTunes> Účet> Přihlásit se…
 2. Zadejte své Apple ID podrobnosti

Zapněte hudební knihovnu iCloud

Než budete pokračovat, doporučujeme vám zálohovat si hudební knihovnu. Musíte zapnout hudební knihovnu iCloud pro každé zařízení, které chcete použít:

Na zařízení iOS

 1. Přejděte do Nastavení> Hudba
 2. Zapněte hudební knihovnu iCloud

Na počítači Mac nebo PC

 1. Otevřete iTunes> Předvolby> Obecné
 2. Zapněte hudební knihovnu iCloud
 3. Klikněte na OK

Pokud již hudbu v zařízení máte, budete mít dvě možnosti: Keep Music nebo Delete & Replace. Tato první možnost sloučí tuto hudbu s vaší hudební knihovnou iCloud.

Odstraňování problémů s hudební knihovnou iCloud

Sestavili jsme několik tipů pro řešení potíží pro případ, že byste měli potíže. Pokud potřebujete, najdete také několik skvělých zdrojů podpory Apple.

Aktualizujte svůj software

Ujistěte se, že je váš software aktuální. Na Apple ToolBoxu vždy používáme nejnovější software, proto zkontrolujte, zda jsou k dispozici aktualizace pro vaše zařízení iOS a Mac (macOS).

Nechte čas na synchronizaci

Hudební knihovna iCloud může začít pracovat kdekoli od deseti minut do deseti hodin. Tato rychlost závisí na velikosti vaší knihovny a kvalitě vašeho připojení k internetu.

Pokud už nějakou dobu nevidíte veškerou svou hudbu, zkuste otevřít iTunes na Macu nebo PC, který má vaši hlavní hudební knihovnu, a přejděte do Soubor> Knihovna> Aktualizovat hudební knihovnu iCloud.

Restartujte zařízení

Pokud potíže přetrvávají, měli byste zkontrolovat nastavení jednotlivých zařízení. Ujistěte se, že je vše přihlášeno k Apple ID, které je přidruženo k vašemu předplatnému Apple Music nebo iTunes Match. Zkontrolujte, zda je u každého zařízení zapnutá hudební knihovna iCloud. Nakonec restartujte všechna zařízení a nechejte hudební knihovně iCloudu čas na skenování a nahrání vaší knihovny.

To je vše, co je třeba vědět o hudební knihovně iCloud - nyní máte přístup k celé své hudební sbírce na všech svých zařízeních Apple! Sdělte nám své myšlenky na tuto službu v komentářích.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found