Která zařízení se dobře spárují s aplikací Apple Health?

Ve světě, kde vládne rychlé občerstvení, je nesmírně důležité sledovat své zdraví a to, co jíte. Apple je v čele odvětví sledujícího zdraví pomocí aplikací Apple Watch a Health.

Zveřejnění: Můžeme vydělávat peníze nebo produkty od společností zmíněných v tomto příspěvku prostřednictvím odkazů přidružených k produktům nebo službám spojeným s obsahem v tomto článku.

Související čtení

  • Jak analyzovat vaše cvičení Apple Watch
  • Jak používat aplikaci EKG na Apple Watch
  • Zde jsou 4 hlavní vylepšení zdraví a kondice v watchOS 6
  • Sledujte příjem vody na iPhonu a Apple Watch
  • Jak používat automatické sledování spánku na Apple Watch

Existuje však tolik různých zařízení, která se integrují do aplikace Health, že to může být trochu ohromující. Udělali jsme si čas, abychom zjistili, která zařízení jsou nejlepší a jak můžete shromážděná data využít ve svůj prospěch.

Jaká zařízení shromažďují data pro Apple Health?

V průběhu let společnost Apple usnadnila různým zařízením shromažďování dat z Apple Health. Když se snažíte najít zařízení, která budou fungovat s aplikací Zdraví, je toho víc, než byste čekali. Ty sahají od inteligentních hodinek / fitness trackerů po EKG monitory, monitory srdečního tepu a dokonce i inteligentní váhy.

Existuje několik zřejmých výběrů, ale zavedení HealthKit jistě způsobí, že seznam roste exponenciálně. Je zřejmé, že níže uvedený seznam není seznamem „end-all-be-all“, ale jsou některými z nejlepších zařízení, která lze v aplikaci Health použít.

Apple Watch

Bylo by těžké najít lepší celkově chytré hodinky schopné nabídnout to, co dělá Apple. Integrace s iOS je fantastická a můžete sledovat své tréninky a ještě mnohem více ze svého zápěstí. Navíc se všechna vaše data synchronizují s aplikací Health, takže máte všechny záznamy a data, která potřebujete.

Monitor KardiaMobile EKG

Tento monitor EKG se vejde do kapsy a může být docela užitečný. Monitor je schopen detekovat srdeční choroby, nepravidelné srdeční frekvence, úzkost a mnoho dalšího.

Wahoo Tickr X

Tickr X je rozhodně určen pro ty, kteří potřebují lepší sledování během tréninku. Tento monitor obsahuje hrudní pás a dokáže sledovat různé tréninky, včetně délky vašich kroků během běhů.

Monitor spánku Beddit

V roce 2017 společnost Apple získala Beddit ve snaze poskytnout lepší hardware pro sledování spánku. Beddit stále funguje jako vlastní entita a nabízí monitor spánku. Vše, co musíte udělat, je vložit jej pod prostěradlo a zbytek nechat na monitoru. Mezi měřené faktory patří srdeční frekvence, dýchání, chrápání a dokonce i vaše prostředí.

Monitor krevního tlaku Omron Evolv

Sledování krevního tlaku je nesmírně důležité, zvláště pokud máte v rodinné anamnéze problémy se srdcem. Omron Evolv je skvělý monitor krevního tlaku, protože nabízí snadnou integraci s aplikací Apple Health bez nutnosti dalších hadiček nebo kabelů.

Souprava pro monitorování glukózy v krvi jednou kapkou

Ti, kdo bojují s diabetem, by měli být rádi, že vědí, že existuje možnost integrovaná do Apple Health. Sada pro monitorování jedné kapky sleduje hladinu glukózy v krvi, aktivitu, jídlo a léky. Poté odešle tato data do doprovodné aplikace pro iPhone přes Bluetooth, která se synchronizuje s aplikací Zdraví.

Jak jsme zmínili výše, toto není de facto seznam aplikací kompatibilních se zdravím. To jsou jen některé z nejlepších, které vám práci splní.

Jaká zařízení pomáhají vypočítat hmotnost?

Sledování vaší váhy může být velmi vrtkavé, protože potřebujete najít „správnou“ stupnici. Některé váhy mohou být skvělé při sledování vaší váhy, ale nenabízejí žádná další měření. Na opačném konci mohou váhy nabídnout spoustu měření, ale některá nejsou tak přesná.

Zde jsou některé z nejlepších inteligentních vah, které se integrují do aplikace Apple Health:

  • Kardiová váha Withings Body - Pokud chcete inteligentní váhu, která dokáže sledovat téměř všechno, Body Cardio je skvělé. Tato stupnice sleduje váhu, složení těla, BMI a dokonce i vaši tepovou frekvenci ve stoje.
  • Inteligentní analyzátor váhy a těla QardioBase 2 -QardioBase 2 je jedinečný v tom, že dokáže měřit% tělesného tuku, svalů, vody a dokonce i kostní hmoty. Zpětná vazba je navíc „chytrá“, protože na stupnici se při sledování vašeho postupu budou místo čísel zobrazovat emodži.
  • Inteligentní váha Eufy BodySense P1 -Tato inteligentní váha Bluetooth pracuje s Apple Health a sleduje 14 různých měření. Před sdílením jsou data dokonce šifrována, aby byla zajištěna ochrana vašich informací před padouchy.

Na Amazonu, Best Buy atd. Je k dispozici několik „inteligentních vah“. Ne všechny jsou však stejné a ne všechny se mohou integrovat s vaším iPhone nebo Apple Watch. Výše uvedené možnosti mohou, proto doporučujeme při hledání dobrého inteligentního měřítka potápět trochu hlouběji.

Jaké je nejlepší celkové zařízení pro sledování zdraví?

Pokud iPhone přinesl revoluci na trhu mobilních telefonů a iPad udělal totéž pro tablety, pak Apple Watch pro nositelná zařízení. Hodinky jsou rok od roku nejprodávanějším, a to z dobrého důvodu.

Apple pokračuje ve zdokonalování technologie použité pod skleněným displejem, což se ještě více ukázalo u řady 4. Poprvé by uživatelé mohli sledovat své EKG s ničím jiným než s Apple Watch.

Umět jen opřít prst o korunu a získat výsledky srdečního rytmu. Spolu s vestavěným monitorem srdečního tepu a dalšími automatickými tréninky jsou hodinky tou nejlepší volbou pro sledování vašeho zdraví.

Jelikož se jedná o produkt od společnosti Apple, existuje hluboká integrace s aplikací Health. Hned po dokončení cvičení si můžete prohlédnout všechna svá tréninková data.

Závěr

Apple je na špičce inteligentního životního stylu. S pomocí aplikace Watch a Health mají uživatelé všechny informace, které potřebují. Navíc díky integraci HealthKit pro zařízení třetích stran jsou možnosti nekonečné.

Bude zajímavé sledovat, jak Apple nadále tlačí na obálku.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found