Jak ukládat obrázky iMessage jako fotografie do vašeho iPhone

Pro lidi používající iMessage je běžná otázka: Jak ukládáte obrázky iMessage jako Fotky do svého iPhone nebo jiného iDevice? Fotografie a obrázky dostáváme od našich přátel a rodiny prostřednictvím různých aplikací. Většina lidí dává přednost ukládání všech těchto obrázků do aplikace pro fotografie, aby je bylo možné snadno zálohovat do iCloud Photo Library a získat k nim přístup prostřednictvím různých zařízení Apple. V tomto článku vás provedeme některými tipy ohledně ukládání obrázků z aplikace iMessage do vašich fotografií.

Zachování jediného obrázku nebo obrázku, který obdržíte od přítele prostřednictvím služby iMessage, je poměrně snadné. Prozkoumejme některé z různých možností, které máme k dispozici. Zvýrazníme také některé další aspekty Save vs. Save Image.

Jak přesunout jeden obrázek z aplikace iMessage do aplikace Photos na vašem iPhone

Tip # 1 Stiskněte a několik sekund podržte obrázek a zobrazí se možnost „Uložit“, jak je uvedeno níže. Pokud vyberete toto, uloží se spolu s obrázkem celé vlákno iMessage. Tato akce neukládá jen obrázek na vaše fotografie, jak vidíte níže. Tato metoda je způsob, jak zachovat celé vlákno iMessage.

To jste pravděpodobně neměli na mysli. Pravděpodobně jste chtěli pouze uložit obrázek a ne celé vlákno iMessage do vašich fotografií.

Místo stisknutí a podržení obrázku v aplikaci iMessage jednoduše klepněte na obrázek a na další obrazovce se zobrazí pouze obrázek.

Vyberte tlačítko sdílení v levé dolní části obrázku. To je jediné tlačítko, které máte na této obrazovce k dispozici. Na další obrazovce se zobrazí seznam akcí, které provádíte s vybraným obrázkem.

Chcete-li tento obrázek jednoduše uložit do aplikace Fotografie, jednoduše klepněte na tlačítko Uložit obrázek, jak je znázorněno níže. Pokud toto tlačítko na vašem iPhone není vidět, vyhledejte jej přejetím prstem ve třetím řádku doprava.

Máte menší iPhone?

Pro ty z nás, kteří mají menší iPhony, jako je iPhone 5 nebo iPhone SE, možná nebudete chtít přejetím prstem a posouváním najít „Uložit obrázek Knoflík." Možnosti můžete snadno přizpůsobit tak, aby se toto tlačítko zobrazovalo v horní části vašich možností.

Chcete-li konfigurovat polohy těchto tlačítek, klepněte na „Více…“. Na další obrazovce stiskněte tři vodorovné šipky vedle čáry Uložit obrázek a přetáhněte ji na začátek seznamu. Díky této akci je tlačítko Uložit obrázek vaší první volbou.

Pokud byste místo toho chtěli přesunout fotografie nebo obrázek na svůj iCloud Drive, můžete to udělat také odtud.

Uložte své obrázky iMessage jako fotografie Rychlý tip - sdílení s WhatsApp

Ti z vás, kteří používají iMessage i WhatsApp, můžete snadno sdílet obrázky z vaší aplikace iMessage do WhatsApp. Stačí vybrat „Importovat pomocí WhatsApp“ z možností a vybrat kontakt nebo skupinu WhatsApp, se kterou chcete obrázek sdílet, a jste hotovi.

Není třeba přesouvat obrázek do aplikace Photos a poté sdílet do WhatsApp.

Výše uvedené kroky jsou užitečné, když musíte přesunout jednu nebo dvě fotografie do role fotoaparátu, ale je to časově náročné, pokud jste museli přesunout velké množství fotografií, které jste dostali od svého přítele nebo člena rodiny. Existuje jednodušší cesta.

Zde jsou kroky, které můžete podniknout, když vám po narozeninové události bude zasláno více než několik fotografií!

Jak uložit více obrázků iMessage do fotografií

Chcete-li do svých fotografií uložit všechny obrázky, které jste dostali od kontaktu prostřednictvím služby iMessage, postupujte takto:

1. Spusťte aplikaci iMessage

2. Klepněte na malou ikonu „I“ kontaktu v pravém horním rohu obrazovky.

3 Ve spodní části další obrazovky se zobrazí okno, které zobrazuje všechny přijaté obrázky od tohoto kontaktu.

4. Stiskněte a podržte kteroukoli z fotografií a vyberte z možností „Více…“.

5. Nyní můžete vybrat více obrázků, které chcete přenést do aplikace Fotografie. Vyberte obrázky klepnutím na malý otevřený kruh na obrázcích. Tato akce vám umožní zanedbat všechny obrázky, které nechcete přenést do role fotoaparátu.

6. Jakmile provedete výběr, klepněte na „Uložit obrázky“ v dolní části obrazovky. Tato akce automaticky převede vybrané obrázky na vaše fotografie.

Pokoušíte se uložit obrázky aplikace iMessage Mini Camera?

„Aplikace pro mini kameru“ v iMessages v iOS 10 automaticky neukládá pořízené fotografie. Tyto obrázky tedy musíte uložit ručně.

Ukládání obrázků iMessage min-cam v iOS 10

  1. Otevřete iMessage
  2. Klepněte na ikonu Fotoaparát nebo malá šipka a poté na ikonu Fotoaparát
  3. Pořiďte fotografii pomocí Mini fotoaparátu
  4. Odeslat fotografii klepnutím na šipku nahoru
  5. Pomocí 3D Touch stiskněte a rychle švihněte fotografii a vyberte Uložit. Fotografie se nyní ukládá do role fotoaparátu
  6. Bez 3D Touch klepněte na fotografii, potom klepněte na tlačítko Sdílet a klepněte na tlačítko Uložit obrázek. Fotografie se nyní ukládá do role fotoaparátu

Závěr

Tato metoda je jednodušší způsob, jak uložit více obrázků a příloh z kontaktů iMessage do aplikace Fotografie iPhone. Umožňuje vám filtrovat obrázky iMessage podle jednotlivých kontaktů a poté selektivně ukládat fotografie, které chcete pouze.

Šetří spoustu času tím, že nemusíte číst vlákna iMessage a ukládat každý obrázek najednou.

Doufáme, že se vám tyto jednoduché tipy pro iMessage líbily. Pokud máte oblíbený tip na fotografii iMessage, který byste chtěli sdílet se čtenáři, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found