Jak změnit nebo odstranit platební údaje z App Store

S vydáním iOS 13 se Apple rozhodl provést řadu změn v různých aspektech operačního systému. To zahrnuje App Store a schopnost změnit nebo odstranit platební údaje.

Naštěstí Apple neodstranil možnost prohlížet a spravovat vaše platební údaje přímo z vašeho iPhonu nebo iPadu. V minulosti jste se při správě plateb museli spolehnout na používání iTunes.

Co je nového v App Store v iOS 13?

V systému iOS 13 přichází největší změna s novou kartou Arcade a odstraněním karty Aktualizace. Počínaje Arcade se jedná o nové předplatné, které uživatelům iOS umožňuje přístup k více než 90 různým jedinečným hrám. Navíc se nebudete muset starat o žádné nákupy v aplikacích, abyste se dostali dále ve hrách.

Pokud jde o kartu Aktualizace, byla přesunuta do sekce Účet, kterou najdete klepnutím na profilový obrázek v App Store. Poté můžete posunout dolů a zobrazit všechny aktualizace, které je třeba aktualizovat.

Jak změnit nebo odstranit platební údaje

S těmito novými změnami budete muset ke správě plateb provést několik dalších kroků. Jakmile se tam ale dostanete, budete moci snadno přidávat, měnit, měnit pořadí nebo odstraňovat platební údaje.

  1. Otevři Obchod s aplikacemi na iPhonu nebo iPadu
  2. Klepněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu
  3. Klepněte na své jméno a e-mail v horní části stránky
  4. VybratSpravovat platby

Jakmile dorazíte na tuto obrazovku, uvidíte všechny aktuální platby spojené s vaším Apple ID. Kromě zobrazení různých metod můžete také přidat další pomocíPřidat způsob platby tlačítko dole.

Můžete také klepnout na ikonuUpravit tlačítko v pravém horním rohu k opětovnému objednání nebo smazání platebních metod na účtu. Pokud chcete některý odstranit, klepněte na červenou ikonu „Odstranit“ na levé straně a poté klepněte naOdstranit. Poté stiskněteOdstranit znovu potvrďte, že chcete odstranit platební údaje z App Store.

Závěr

Apple provedl s iOS 13 poměrně málo změn, protože představuje největší vydání za nějakou dobu. Avšak to, že se věci pohnuly, ještě neznamená, že stále nemáte přístup k tomu, co potřebujete.

Pokud při pokusu o změnu nebo odebrání platebních údajů z App Store narazíte na nějaké problémy, dejte nám vědět v komentářích. Mezitím vypněte zvuk a dejte nám vědět, zda jste si na Black Friday vybrali něco nového!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found