Jak začít používat 1 rok bezplatného předplatného Apple TV +

Nový podnik společnosti Apple - Apple TV + je dalším příkladem toho, jak se Apple zaměřuje na služby při zachování přilnavosti k hardwaru.

Chcete-li začít sledovat Apple TV +, otevřete aplikaci Apple TV na kompatibilním zařízení. Přejděte na kartu Sledovat nebo vyhledejte AppleTV +, spusťte zkušební verzi a přihlaste se pomocí svého Apple ID. Potvrďte své fakturační údaje, souhlaste s podmínkami a začněte sledovat obsah Apple TV +! Je to tak snadné.

Na oznámení iPhone se společnost Apple nejprve ujala fáze představení cen za nové streamovací služby. S pouhými 4,99 USD měsíčně, s několika velkými exkluzivními přehlídkami, by TV + mohla okamžitě převzít Netflix a Hulu.

Jak získat Apple TV + na jeden rok zdarma

Apple se však nezastavil jen před oznámením nové show a ceny. Společnost také sdílela jednoroční bezplatnou propagaci, která začala 1. listopadu, v den spuštění Apple TV +.

Chcete-li, aby se nabídka objevila ve vaší TV aplikaci, přihlaste se pomocí svého Apple ID na novém zařízení.

Vezměte prosím na vědomí, že svou bezplatnou nabídku Apple TV + v aplikaci Apple TV musíte uplatnit do 3 měsíců od prvního nastavení nového zařízení

 • Pro lidi, kteří si zakoupili nové zařízení před spuštěním Apple TV + 1. listopadu, na uplatnění své bezplatné nabídky máte 3 měsíce od 1. listopadu - takže 1. února 2020 je váš pevný termín pro přihlášení!

Která zařízení Apple jsou způsobilá?

Tato propagační akce poskytuje jednoroční bezplatné předplatné služby Apple TV + pro téměř všechna nová zařízení Apple zakoupená po 10. září. A ne, zařízení nebudete muset kupovat pouze od společnosti Apple, protože v akci jsou zahrnuti i vybraní autorizovaní prodejci.

Pokud jde o to, která zařízení jsou způsobilá pro tuto akci? Seznam je docela dlouhý, takže ho uděláme krátký a sladký.

 • Jakýkoli nový iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV nebo Mac schopný provozovat nejnovější iOS, iPadOS, tvOS nebo macOS.
 • Musí být zakoupeno po 10. září od společnosti Apple nebo autorizovaného prodejce Apple.

Jedná se o fantastický způsob, jak pomocí této nové streamovací služby dostat více uživatelů na palubu. Včetně celého roku, který se rovná téměř 60 $, je úžasná propagace.

Jste přihlášeni k odběru Apple TV +? Jak to sledovat na televizi

Ke skutečnému sledování obsahu Apple TV Plus na televizoru potřebujete:

 1. Hardware, který má přístup k aplikaci Apple TV (například Apple TV, Roku, Amazon Firestick nebo kompatibilní chytrá televize)
  1. Klepnutím na každý odkaz zjistíte, které modely podporují aplikaci Apple TV: chytré televizory Samsung, streamovací zařízení Roku a zařízení Amazon Fire TV
 2. Aktivujte si předplatné Apple TV +

Jak aktivovat 1 rok předplatného Apple TV + zdarma

Tady jsou kroky, které budete muset podniknout k aktivaci bezplatného roku streamovací služby:

 1. Zapněte kompatibilní zařízení Apple a přihlaste se pomocí svého Apple ID.
 2. Ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější aktualizaci.
 3. Otevřete aplikaci Apple TV.
 4. Nabídka by se měla okamžitě objevit.
 5. Klepněte na „Užijte si 1 rok zdarma“A zadejte své heslo Apple ID.

Může se zobrazit výzva k potvrzení fakturačních údajů nebo přidání nové platební metody. Po dokončení bude vaše předplatné Apple TV + k dispozici a můžete streamovat.

V případě, že se oznámení o povýšení nezobrazí, otevřete aplikaci Apple TV. Poté přejděte dolů na ikonuSledujte nyní a počkejte, až se oznámení zobrazí.

Existují nějaké úlovky?

Při registraci do Apple TV + nedochází k žádným velkým úlovkům. Existuje však několik upozornění:

 • Tato nabídka je vhodná pouze pro jedno Apple ID a pouze jedna nabídka pro rodinu, pokud jste součástí skupiny Rodinné sdílení.
 • Předplatné Apple TV + může prostřednictvím Rodinného sdílení sdílet až 6 členů rodiny.
 • Po 1. listopadu máte tři měsíce na bezplatnou registraci do Apple TV +, pokud jste si nové zařízení zakoupili po 10. září.
 • Pokud jste si nové zařízení zakoupili před spuštěním Apple TV + 1. listopadu, budete mít od 1. listopadu 3 měsíce na uplatnění.
 • Po vypršení 1letého bezplatného zkušebního období vám bude účtována částka 4,99 $ měsíčně, dokud předplatné nezrušíte.
 • Nabídka je k dispozici pouze po omezenou dobu.

Nejsme si jisti, jak dlouho bude Apple propagační akci provozovat. Ale jakmile to Apple odhalí, určitě to dáme vědět všem.

Závěr

Co může přinést Apple TV + do válek streamovacích služeb, je spousta slibů. S velkými jmény jako Steven Spielberg a Oprah na palubě spolu s herci ze seznamu A jsme nadšení, že uvidíme, co přijde.

Dejte nám vědět, pokud se plánujete zaregistrovat do TV +, nebo se při spuštění rozhodnete pro něco jako Disney +.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found