Apple vydává iOS 7.1; jak aktualizovat

Apple právě vydal iOS 7.1. Nejnovější aktualizaci můžete získat připojením zařízení iPhone, iPad nebo iPod touch k iTunes pomocí kabelu USB a pomocí počítače ji nainstalovat nebo zkontrolovat aktualizace na svých zařízeních pomocí Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru. Zde je postup:

Ujistěte se, že vaše zařízení iOS má dostatek volného místa pro instalaci iOS 7.1. Tato aktualizace vyžaduje přibližně 2,5 GB. Svůj prostor / obsah a kolik místa zabírají, můžete zobrazit v části Nastavení> Obecné> Využití.

Bezdrátově (nejjednodušší způsob)

1. Připojte zařízení iOS k elektrické zásuvce.

2. Klepněte na Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru a potom klepněte na Stáhnout a nainstalovat.

iTunes a váš počítač

1. Připojte zařízení k počítači.

2. Spustí se iTunes a zobrazí se vám zpráva „Nová verze softwaru pro iPhone (7.1) je k dispozici pro iPhone„ Kurt, Serhat’s iPhone “. Chcete jej stáhnout a aktualizovat svůj iPhone hned? “ jednoduše klikněte na Stáhnout a aktualizovat. Pokud se tato zpráva nezobrazí, vyberte v iTunes svůj iPhone nebo iPad a klikněte na Zkontrolovat aktualizaci.

iOS 7.1 obsahuje celou řadu nových funkcí spolu s obvyklými opravami chyb. OS 7.1 také zahrnuje podporu pro novou funkci CarPlay společnosti Apple.

iOS 7.1 je kompatibilní s iPhone 4 a novějšími (iPhone 4S, iPhone 5 a iPhone 5S aktuálně), iPad 2 a novějšími (nový iPad, iPad 4, iPad air), iPad mini, iPad touch 5. generace a novějšími.

Více:

Co je iOS a jak vyřešit problémy se systémem iOS

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found