Jak extrahovat soubory nebo objekty z prezentace Keynote

Pokud jste ve škole nebo pořádáte mnoho prezentací pro svou práci, pravděpodobně jste někdy zažili dobu, kdy vám někdo poslal soubor Keynote. Ale pak potřebujete nebo chcete z tohoto souboru získat obrázek, graf, film nebo jiný typ obsahu, abyste jej uložili jako samostatný soubor. Ale jak???

Prezentace Keynote obvykle obsahují mnoho mediálních souborů a objektů, jako jsou videa, fotografie, obrázky, zvuky nebo dokumenty - soubory PDF nebo jiné vložené objekty. A někdy je snadné se dostat ven tím, že zobrazíte zabalený obsah - vše závisí na verzi vašeho macOS nebo Mac OS X. Bez ohledu na váš operační systém však tyto soubory nebo objekty můžete z prezentace Keynote snadno extrahovat převedením prezentace do „zazipované“ složky se soubory.

Tyto tipy fungují pro celou společnost AppleiWork Suite, nejen Keynote. To zahrnuje stránky a čísla.

Poznámka: Tuto metodu můžete použít také k extrahování souborů ze souborů aplikace PowerPoint.

Hledejte zabalený obsah

Než půjdete manuální cestou, zkuste ji vyhledat v souboru Keynote. Klikněte pravým tlačítkem na dokument Keynote a vyhledejte možnost s názvem Zobrazit obsah balíčku. Tím se otevře složka se všemi dokumenty v daném souboru Keynote. Pokud nevidíte možnost Zobrazit obsah balíčku, postupujte podle níže uvedených manuálních kroků.

Old Versions of Keynote

Ve starších verzích Keynote není soubor Keynote jediný soubor, ale spíše adresář. Obsahuje mnoho souborů a adresářů a datový obsah je šifrován. Když kliknete pravým tlačítkem na starou verzi dokumentu stránek, zobrazí se Zobrazit obsah balíčku. Přístup k tomuto obsahu souboru vám poskytne veškerý adresář a soubory souborů Keynote. Většina souborů, jako jsou obrázky, grafy a další obsah, je uložena ve složce Data.

Nová verze formátu dokumentu dokumentu stránek

V novější verzi Keynote je soubor Keynote jeden soubor A NENÍ adresář. Když na něj kliknete pravým tlačítkem, nezobrazí se vám možnost Zobrazit obsah balení. Pokud tedy používáte novější verzi Keynote, postupujte podle níže uvedených pokynů pro přístup k obsahu souboru Keynote.

Zde je způsob, jak extrahovat soubory nebo objekty z prezentace Keynote

1 - Vyhledejte prezentaci Keynote (nebo PowerPoint)

2 - Vytvořte kopii souboru prezentace

Jednoduše klikněte pravým tlačítkem na soubor a vyberte duplikát.

3 - Nyní budete mít duplikát

V našem příkladu je to soubor kopírování appletoolbox. Nyní vyberte tento nový soubor kliknutím na něj a stisknutím klávesy Enter změňte příponu souboru. Zadejte příponu souboru a změňte jej na .zip .zip za názvem souboru. Takže v našem příkladu soubor se nyní voláappletoolbox copy.zip, Jak je ukázáno níže:

4 -Když se zobrazí následující zpráva, klikněte na Použít .zip

5 - Chcete-li tento soubor rozbalit, poklepejte na něj

Tím se vytvoří nová složka, která obsahuje všechny soubory obsahu.

6-Zahrnuto jsou videa, zvukové soubory nebo dokumenty najdete ve složce Data

Nyní zkopírujte všechny soubory a objekty do jiných umístění.Tato metoda je identická s macOS Zobrazit obsah balíčku.

Chcete jiný způsob?

Počínaje Keynote 6.5.3 mají všechny aplikace iWork, včetně Keynote, metodu převodu dokumentu s jedním souborem do formátu souboru balíčku. Pokud vám tedy dva výše uvedené tipy nepracovaly, zkuste tento.

Přejděte do nabídky Soubor Keynote a vyberte Pokročilé> Změnit typ souboru> Vybrat balíček namísto jednoho souboru. Poté uložte.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found