Vraťte zmeškané hovory z uzamčené obrazovky iPhone bez odemykání zařízení

Konečné vydání iOS 13 (nebo 13.1) se konečně blíží, ale stále existují některé nové změny, které nyní lidé objevují. Jedním z takových případů je neschopnost vracet zmeškané hovory z uzamčené obrazovky iPhone bez odemknutí zařízení.

Ne, nemluvíme o těch hlavních, jako jsou zkratky přicházející předinstalované nebo systémový režim Dark. Apple provedl v systému několik menších vylepšení, které způsobily, že se uživatelé při chybějících funkcích trochu ztratili.

Vracet volání nefunguje po aktualizaci iOS

Několik uživatelů hlásilo, že schopnost vracet zmeškané hovory z uzamčené obrazovky iPhone bez odemykání zmizela. Naštěstí Apple tuto schopnost ze zařízení iOS 13 ve skutečnosti neodstranil.

Místo toho budete muset přejít do aplikace Nastavení, abyste tuto funkci znovu zapnuli. Tady jsou kroky, které musíte podniknout:

  1. Otevřete na svém iPhone aplikaci Nastavení
  2. Přejděte dolů a vyberteID obličeje a heslo
  3. Zadejte přístupový kód svého iPhone
  4. Přejděte dolů do části „Povolit přístup, když je uzamčen“
  5. NaléztVraťte zmeškané hovory přepnout a zapnout

Po opětovném zapnutí budete moci vrátit zmeškané hovory z uzamčené obrazovky iPhone, aniž byste zařízení skutečně odemkli. Nejsme si jisti, proč se Apple rozhodl ve výchozím nastavení vypnout, ale přinejmenším iOS 13 obsahuje možnost jej znovu zapnout.

V některých případech je funkce již zapnutá, ale nefunguje správně. Když k tomu dojde, přepněte jej a znovu zapněte, poté ukončete aplikaci Nastavení a restartujte iPhone. Odtud byste již neměli mít žádné problémy s vracením hovorů z uzamčené obrazovky.

Závěr

Apple zabalil do iOS 13 a iPadOS spoustu nových funkcí, malých i velkých. Některé z těchto funkcí se stále objevují, protože se jedná o největší aktualizaci systému iOS za poslední roky.

Pokud narazíte na problémy s možností vrácení zmeškaných hovorů z uzamčené obrazovky iPhone, dejte nám vědět v komentářích níže. Budeme se snažit, aby vás i váš iPhone fungoval způsobem, na který jste si v minulých letech zvykli.

Pokud jste navíc našli některé nové funkce, které nebyly do značné míry pokryty, kontaktujte nás. Rádi se učíme o nových funkcích nebo opravách věcí, které dříve fungovaly, ale už ne!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found