Komplikace kalendáře nefunguje s watchOS 6 a Apple Watch? Oprav to hned

Fall je oficiálně tady a to znamená, že majitelům iPhonů, iPadů a Apple Watch se začíná dostávat do rukou nový software a hardware. Uvedena řada iPhone 11 a Apple Watch Series 5, spolu s iOS / iPadOS 13, spolu s watchOS 6.

V těchto verzích softwaru je spousta nových funkcí, přičemž iOS 13 / iPadOS je jednou z největších, jaké kdy na mobilní platformu přišly. Totéž lze říci o watchOS 6, protože otevírá dveře novým příležitostem a je ještě užitečnější než kdykoli předtím.

Co je nového v watchOS 6?

Vzhledem k tomu, že Apple Watch přecházejí v hodného inteligentního společníka na zápěstí, dochází v oblasti zdraví k velkým vylepšením. S watchOS 6 získáváme několik nových funkcí zaměřených na zdraví, které mohou využít všichni:

 • Trendy aktivity - Porovnejte posledních 90 dní aktivity s předchozími 365 dny. Bude vás trénovat, abyste se zlepšili, pokud existuje klesající trend.
 • Aplikace Noise - Zavádí se nová aplikace Noise, která vás upozorní, pokud je vaše okolí nebo sluchátka příliš hlasitá. To vám může pomoci ztlumit hudbu o několik stupňů, abyste si z dlouhodobého hlediska ušetřili sluch.
 • Sledování cyklu - Pro dámy, které používají Apple Watch, můžete nyní sledovat své menstruační cykly pomocí hodinek. Můžete zadat různé údaje.
 • Přehled zdraví - To není u Apple Watch konkrétně k dispozici, ale iOS 13 přidává novou stránku Přehled zdraví. Toto je souhrnná stránka se všemi zdravotními funkcemi a údaji, které jste sledovali.

Zábava tím ale nekončí, protože Apple konečně přidal App Watch do Watch s watchOS 6. Díky tomu je snazší stahovat aplikace pouze pro Watch spolu se schopností využívat výhod nové aplikace Apple Books Watch.

Existuje spousta nových funkcí a jsme nadšeni, že vidíme, co to znamená pro budoucí vydání Apple Watch a watchOS.

Komplikace kalendáře nefunguje? Co můžeš udělat?

Avšak ne všechno jsou růže a sedmikrásky pro majitele iPhone a Apple Watch. S aktualizací na watchOS 6 a iOS 13 došlo k několika rumblingům se základními funkcemi, které nefungují správně. Jednou z takových instancí je komplikace kalendáře, která je k dispozici na hodinkách.

Uživatelé uvedli, že po aktualizaci na iOS 13 a watchOS 6 již komplikace Kalendáře nebudou fungovat správně a nebudou se zobrazovat nadcházející události. Klepnutím na komplikaci otevřete aplikaci Kalendář, která zobrazuje všechny příslušné informace, ale komplikace stále odmítá správně fungovat.

Problémy se stále objevují, a to i po zrušení spárování a opětovného spárování Watch s vaším iPhone. Naštěstí existuje několik kroků, které je třeba podniknout, aby to opět fungovalo.

Restartujte / resetujte hodinky

První metoda, kterou je třeba vzít, by neměla být překvapením. Budete chtít vypnout napájení nebo restartovat hodinky, abyste vyřadili chyby. Chcete-li to provést, budete chtít současně stisknout korunku a boční tlačítko.

Po několika sekundách se hodinky restartují a poté můžete znovu otestovat komplikaci kalendáře. Dalším krokem, který můžete podniknout, je resetování synchronizačních dat.

Chcete-li to provést, postupujte takto:

 1. Otevřete na iPhonu aplikaci Watch
 2. Přejděte dolů a vyberteVšeobecné
 3. Přejděte dolů a klepněte naResetovat
 4. VybratObnovit synchronizaci dat

Tímto vymažete data kontaktů a kalendáře z hodinek Apple Watch. Jakmile budou data odstraněna, hodinky automaticky znovu synchronizují data z vašeho iPhone.

Odebrat profily zařízení

Jednou z metod, která, zdá se, získává určitou trakci, je odstranění všech profilů zařízení. Lze je nainstalovat pomocí speciálního softwaru nebo od společnosti Apple (pokud jste součástí beta programu). Zdá se však, že to způsobuje problémy s kompatibilitou, což by vysvětlovalo problémy s komplikacemi kalendáře.

Chcete-li tyto profily najít a odebrat, postupujte takto:

 1. Na iPhonu otevřeteNastavení aplikace
 2. VybratVšeobecné
 3. Přejděte dolů a klepněte naProfily a správa zařízení
 4. Vyberte profil, který se pokoušíte odstranit
 5. Klepněte na Odebrat profil
 6. Zadejte svůj přístupový kód

Po zadání hesla se váš iPhone restartuje, aby se profil úplně odstranil. Odtud se můžete vrátit zpět a resetovat synchronizační data, abyste získali vše čerstvé. Poté se vraťte zpět a znovu přidejte profil, abyste zjistili, zda bude fungovat komplikace kalendáře.

Závěr

Problém s hlavními verzemi softwaru je v tom, že vždy existují nějaké chyby, které skrz. A to bez ohledu na to, kolik beta verzí existuje, a může to být docela frustrující, pokud Watch používáte denně.

Na druhou stranu, Apple je fantastický v přijímání zpětné vazby a v reakci na to, pokud dostatek uživatelů pošle zpětnou vazbu, když je něco borked. Pokud jste narazili na stejný problém s vaší komplikací kalendáře, vyzkoušejte výše uvedené kroky. V případě, že nepracují, obraťte se na podporu Apple a sdělte jim, že máte problémy.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found