Jak používat přepisy hlasové schránky v systému iOS 10

Spolu s řadou dalších významných změn v aplikaci Telefon v systému iOS 10 vytvořil Apple novou funkci, která usnadňuje hlasovou schránku.

Jedna z prvních hlavních funkcí iPhonu umožnila uživatelům prohlížet hlasové zprávy jednotlivě a reagovat, aniž by museli opustit aplikaci pro telefon nebo volat zařízení. Tato funkce, zvaná vizuální hlasová schránka, je na iPhonu od 1. dne a stále se často nenachází mimo ekosystém iPhone.

Jedna z nových funkcí iOS 10, vizuální hlasová schránka, doufá, že ještě více rozšíří jednoduchost hlasové schránky na iPhone pomocí přepisů hlasové schránky. Tato funkce vám teoreticky umožní nejen prohlížet hlasové zprávy jednotlivě, ale také si přečíst, co řekli, na rozdíl od poslechu původní zprávy.

Zde je návod, jak používat přepisy hlasové schránky v systému iOS 10

Používání přepisů hlasové schránky je extrémně jednoduché, protože je ve výchozím nastavení zapnuto. Chcete-li je použít, otevřete aplikaci telefonu a přejděte do hlasové schránky. Zde klepněte na kteroukoli ze zpráv. Uvidíte buď „přepis není k dispozici, nebo uvidíte přepis:

Uvidíte také možnost označit, zda přepis odvedl dobrou práci. Podle mých zkušeností je to provedeno dostatečně dobře na to, abych pochopil, o co jde, ale málokdy je celá zpráva správná.

Lidé rádi nechávají hlasové zprávy, ale neradi přijímají hlasové zprávy. Pokud jde o hlasovou schránku, existuje také generační rozdíl. Starší lidé mají rádi hlasovou schránku, zatímco mladší preferují textovou komunikaci. Tato funkce přepisu iOS 10 tuto mezeru překoná.

Přepis hlasové schránky je obzvláště vhodný pro majitele firem a zaměstnance, kteří jsou často na schůzkách nebo na cestách a potřebují zkontrolovat hlasovou schránku bez poslechu celé zprávy. S přepisem hlasové schránky můžete říci naléhavé hovory od žádostí / telemarketers a vše mezi tím.

Vizuální hlasová schránka je klíčovou funkcí systému iOS 10. Další informace o všech dalších užitečných funkcích systému iOS 10 a o tom, jak je používat na vašem iPhonu a iPadu, najdete v našem průvodci.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found