AirPods Pro nefunguje? Zde je několik tipů a triků

Dostali jste do rukou pár sluchátek Apple AirPods Pro, ale zjistíte, že nesplňují mantru Apple, že to prostě funguje? Bez ohledu na problém jsme vás pokryli naším komplexním rozpisem možných oprav a tipů, jak dostat své pody zpět k tomu, co mají dělat!

AirPods Pro vs Beats Solo Pro

Jak resetovat AirPods Pro

Než vyzkoušíte jiné způsoby opravy vašich AirPods Pro, měli byste se pokusit je resetovat. Tento proces je jednoduchý a přímočarý, protože nutí AirPods zapomenout na všechna spárovaná zařízení.

AirPods Pro můžete resetovat takto:

 1. Umístěte oba pouzdra AirPods do nabíjecího pouzdra
 2. Zajistěte, aby v nabíjecím pouzdře zůstala nějaká baterie
 3. Vyhledejte malé tlačítko na zadní straně pouzdra
 4. Stiskněte a podržte tlačítko po dobu nejméně 15 sekund

Při stisknutí tlačítka sledujte indikátor nabíjení na přední straně pouzdra. Světlo bude blikat bíle a poté po několika sekundách oranžově. Jakmile se světlo změní na oranžové, AirPods Pro byly resetovány.

Pak jen otevřete pouzdro, odemkněte iPhone a spárujte oba produkty dohromady, stejně jako v den uvedení na trh. Je důležité si uvědomit, že AirPods Pro se kromě iPhonu zruší spárování s jakýmkoli z vašich zařízení připojených k iCloudu.

AirPods Pro nelze na vašem iPhonu nastavit

Jelikož se jedná o nový produkt, mohou nastat některé komplikace s tím, že vaše AirPods Pro nebudou fungovat, i když se pokusíte provést nastavení pomocí iPhonu. Prvním krokem, který musíte udělat, je zajistit, aby byl váš iPhone nebo iPad aktualizován na iOS 13.2.

Pokud při pokusu o nastavení nového AirPods Pro vidíte červený vykřičník, může to souviset s chybou, která způsobuje závady při nastavování. Zkontrolujte prosím článek níže a zjistěte, zda to pomůže.

 • Jak opravit chyby červeného vykřičníku na AirPods Pro

Tato verze iOS byla právě vydána před několika dny a je nutná pro správné připojení AirPods Pro. Zde můžete zjistit, jakou verzi systému iOS používáte:

 1. OtevřiNastaveníaplikace na vašem iPhone
 2. VybratVšeobecné
 3. Klepněte naO

Na tomto panelu uvidíte název svého iPhone nahoře a vpravo pod ním bude verze softwaru. Pokud používáte dřívější vydání, budete muset správně aktualizovat software tak, že přejdete naNastavení> Obecné> Aktualizace softwaru.

Aktualizujte firmware AirPods Pro

Po aktualizaci vašeho iPhonu na iOS 13.2 existují zprávy, které uvádějí, že se Pro stále nespáruje správně. Je to proto, že společnost Apple dodala starší verzi firmwaru, kterou je třeba aktualizovat. Někteří uživatelé hlásili, že vidí verzi 2B576, kdy je nejnovější vydání 2B584.

Tato nová verze firmwaru nejen opravuje případné problémy s párováním, ale také opravuje možné problémy s nabíjením. Zde je návod, jak zkontrolovat verzi firmwaru:

 1. OtevřiNastaveníaplikace na vašem iPhonu nebo iPadu
 2. VybratVšeobecné
 3. Klepněte naO
 4. Přejděte dolů a vyberte svůj AirPods Pro

Tento panel zobrazuje různé informace včetně sériového čísla a verze firmwaru. Pokud nepoužíváte nejnovější verzi 2B584, aktualizace firmwaru je snadná. Jelikož nemůžete svůj iPhone donutit k aktualizaci firmwaru pro AirPods, je zde řešení.

 1. Ujistěte se, že jsou vaše AirPods spárovány a připojeny k vašemu iPhone
 2. Poslouchejte hudbu až jednu minutu
 3. Vložte AirPods Pro zpět do nabíjecího pouzdra a nabíjejte je po dobu nejméně 30 minut

Jakmile je dokončíte nabíjení, můžete se vrátit zpět do panelu O aplikaci a zjistit, zda se firmware automaticky aktualizuje. Tak by tomu mělo být a již byste neměli mít žádné další obavy.

Změňte možnosti snímače síly

AirPods Pro je opravdu „švýcarský armádní nůž“ pro sluchátka a Apple obsahuje mnoho přizpůsobitelných funkcí. U těchto nových sluchátek máte k dispozici aktivní potlačení šumu spolu s průhledností, která usnadňuje poslech externích zvuků.

Apple přidal několik nastavení přizpůsobení pro ty, kteří chtějí přidat nebo odebrat funkce ANC nebo Transparency.

Postup je následující:

 1. S připojenými AirPods otevřete na iPhonu aplikaci Nastavení
 2. Klepněte naBluetooth
 3. Hit the blue “i„Vedle názvu vašich AirPodů
 4. Klepněte buďVlevo, odjet neboŽe jo odhalit více možností

Odtud si můžete vybrat, jaké možnosti jsou k dispozici pro každý nezávislý AirPod, ve srovnání s výchozím nastavením pro oba. Můžete dokonce věnovat konkrétní AirPod použití snímače síly pro aktivaci Siri, pokud „Hey Siri“ není vaše věc.

Funkce AirPod pro tap nefungují?

U modelů AirPods Pro se Apple změnil ze systému klepnutí na systém zmáčknutí (stisknutí a podržení).

Pokud tedy klepáte na snímač síly, jako tomu bylo u dřívějších modelů AirPod, zkuste zmáčknout a zjistit, zda to funguje pro vás!

 • Jedním stisknutím přehrajete nebo pozastavíte hudbu nebo přijmete hovor a přijmete hovor
 • Dvojitým stisknutím přeskočíte o skladbu vpřed
 • Třikrát stiskněte a přeskočte zpět na stopu
 • Stisknutím a podržením tohoto sevření přepnete mezi režimem aktivního potlačení šumu a průhlednosti

Pokud vaše AirPods Pro nereagují na vaše mačkání, kontaktujte podporu Apple nebo si domluvte schůzku a nechte si je zkontrolovat!

Jak povolit potlačení šumu pouze s jedním AirPodem

Po vybalení z krabice je potlačení šumu k dispozici, pouze když máte oba AirPods v uších. V nastavení přístupnosti se však nachází skrytá funkce, která umožňuje aktivovat ANC pouze s jedním AirPodem.

Zde je přístup a zapnutí:

 1. Otevřete na svém iPhone aplikaci Nastavení
 2. Přejděte dolů a vybertePřístupnost
 3. Přejděte dolů a klepněte naAirPods
 4. V dolní části přepnoutZrušení šumu s jedním AirPodemdo Na pozice
 5. Restartujte

Po dokončení budete moci získat potlačení šumu pouze s jedním AirPodem, ve srovnání s nutností mít oba vložené. Jedná se o fantastickou malou funkci, pokud máte rádi lepší kvalitu zvuku nabízenou při aktivovaném ANC.

Pomocí zkratek nastavte „režim kontroly šumu“

Pokud by existoval nějaký typ integrace zkratek, mělo by smysl jen pro Federica Viticciho, aby ji našel. Mýtus, člověk a legenda si všimli nové zkratky, která vám umožní nastavit režim kontroly šumu, aniž byste se dostali do Control Center.

Zkratku si můžete vytvořit sami:

 1. OtevřiKlávesové zkratky aplikace na vašem iPhone
 2. Klepněte na „+”Tlačítko v pravém horním rohu
 3. Pomocí vyhledávání zadejteAirPods do vyhledávacího pole
 4. Klepněte naNastavte režim kontroly šumu
 5. Na hlavním panelu klepněte naTrasa v rámci zástupce a vyberte svůj AirPods Pro
 6. Poté klepněte naRežim kontroly šumu

Odtud můžete vybrat, co má zástupce dělat, a zde jsou tyto možnosti:

 • Vypnuto
 • Zrušení šumu
 • Průhlednost
 • Zeptejte se pokaždé

Bez ohledu na to, zda jste běžným uživatelem zkratek nebo nováčkem, může tato funkce přijít velmi vhod. Odstraňuje nutnost přejet prstem dolů vpravo nahoře pro přístup do Control Center a místo toho jej lze spustit přímo z widgetu Zkratky nebo z domovské obrazovky.

Zpomalte interakci gesty

AirPods Pro jsou navrženy s ohledem na rychlost a flexibilitu, ale existují případy, kdy tato „rychlost“ může být příliš rychlá. Naštěstí Apple zahrnoval některé možnosti usnadnění pro úpravu rychlosti při používání gest.

 1. Otevři Nastavení aplikace na vašem iPhone
 2. Přejděte dolů a vybertePřístupnost
 3. Přejděte dolů a klepněte naAirPods

Odtud se vám zobrazují tři různé kategorie: Rychlost tisku, Doba stisknutí a podržení a Kontrola šumu. Chceme se zaměřit na dřívější dvě kategorie rychlosti a doby trvání.

PodStiskněte Rychlost Tím se upraví rychlost potřebná k dvojitému nebo třikrát stisknutí na stonku vašeho AirPod. TheVýchozí je již povoleno, existují také možnosti proPomalýaNejpomalejší. Co se týče Stiskněte a podržte dobu, upravuje dobu potřebnou k stisknutí a podržení dříku vašich AirPodů k vyvolání různých akcí. Jiný nežVýchozí, můžete upravit nastavení naKrátký neboKratší.

Nastavení zkratek AirPods Pro pro přepínání mezi režimy

Ve skutečnosti můžete nastavit nové zkratky, které vám při používání AirPods Pro pomohou snadno přepínat mezi režimem ANC a režimem průhlednosti.

 • Pomocí klávesových zkratek AirPods Pro můžete rychle ovládat režimy ANC a Transparency

Nabíjejí se moje AirPods Pro stále bezdrátově?

Z nějakého podivného důvodu se Apple rozhodl dát lidem trochu strach, když bezdrátově nabíjeli AirPods Pro. Když nastavíte nabíjecí pouzdro na bezdrátovou nabíjecí podložku, uvidíte, že zelené nebo oranžové světlo bliká a poté zmizí.

To neznamená, že nabíjení se zastavilo, pouhé sekundy po umístění pouzdra na podložku. Místo toho se Apple rozhodl nechat světla zhasnout, takže můžete sami zjistit, zda se stále nabíjí.

Existuje malý trik, který můžete udělat, abyste zjistili, zda se vaše AirPods Pro stále nabíjejí. Když je pouzdro umístěno na nabíjecí podložce, poklepejte na světlo na přední straně pouzdra. Světlo bude blikat oranžově nebo zeleně, abyste věděli, zda je nabíjení dokončeno, nebo zda potřebujete více času.

Můžete přidat AppleCare + po zakoupení?

Velkou frustrací z produktů Apple byla skutečnost, že jste vymělke koupi AppleCare + současně s vaším zařízením. Společnost se na tato pravidla konečně uvolnila a vy si můžete po zakoupení zařízení konečně koupit AppleCare +.

  Pokud to chcete nazvat tak trochu, je to „úlovek“, protože máte jen určitou dobu, než si již AppleCare + nebudete moci koupit. Stejně jako u ostatních produktů Apple může mít AirPods Pro přidané pokrytí AppleCare + poté, co se zaregistrujete do 60 dnů od data nákupu.

  S AppleCare + je poplatek za incidenty pouhých 29 $ a pokrývá téměř vše, co by se mohlo potenciálně stát. Ve srovnání, pokud byste ztratili AirPod nebo potřebujete vyměnit pouzdro pro bezdrátové nabíjení, cena by byla 89 $ za jeden z nich.

  Za pouhých 29 $ získáte dva roky pokrytí AppleCare + se dvěma „náhodnými“ incidenty v kurzu 29 $. Ztratíte-li svůj AirPod nebo pouzdro, budete nuceni zaplatit poplatek za záruku 89 USD bez ohledu na to, zda vlastníte AppleCare + nebo ne.

  Chcete získat nejlepší zvuk? Naučte se dnes další tipy pro AirPods Pro s našimi nejlepšími video tipy pro AirPods Pro!

  Závěr

  Stále testujeme naše AirPods Pro a stále více se dozvídáme, co s nimi můžete dělat. Dejte nám vědět, pokud jste byli osvojitelem Day One a pokud jste jimi již nahradili AirPods nebo AirPods 2.

  Pokud problémy přetrvávají, ozvěte se v komentářích a my vám rádi pomůžeme! Mezitím můžete sdílet některé ze svých oblíbených aktuálních skladeb, které na AirPods Pro zní skvěle.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found