Nelze nainstalovat Cydia na iPhone? Zde je několik alternativ pro iOS 9

Není mnoho důvodů, proč nemůžete na svém iPhonu nebo iPadu Jailbreak a nainstalovat Cydii. Ve skutečnosti to všechno závisí na dvou faktorech: firmware není kompatibilní s jedním z nástrojů útěku z vězení nebo se nechcete z bezpečnostních důvodů zapojovat do útěků z vězení.

To je zcela pochopitelné, ale neublížilo by ani instalaci některých emulátorů a aplikací třetích stran, že? Chcete si zdarma vyzkoušet prémiové aplikace? Chcete hrát Pokémony pomocí emulátoru Nintendo? To jsou některé z věcí, které můžete dělat s aplikacemi třetích stran, a není potřeba žádný útěk z vězení.

Nejprve si ale pro vaše zařízení najděte alespoň jednu spolehlivou alternativu Cydia. Níže jsme vybrali několik našich oblíbených položek, ze kterých si můžete vybrat.

iNoCydia

Jak naznačuje samotný název, tato služba vám umožňuje instalovat některé známé aplikace, které nikde jinde nenajdete ani v App Store. Mezi ně patří iRec, který vám umožní zaznamenat obrazovku vašeho iPhone a uložit je přímo do role fotoaparátu.

Dříve jsme zmínili Pokémony a dobré retro hry přímo ve vašem zařízení iOS. Hádej co? Nyní můžete hrát tyto hry z Game Boy Advance pomocí GBA4iOS. Kromě toho existuje mnohem více aplikací a vylepšení, které si můžete stáhnout také z jejich zdrojů.

Instalační program Mojo

Mojo Installer existuje už nějakou dobu, ale dosud nedosáhl svého plného potenciálu. Vývojáři nedávno vydali významnou aktualizaci, která zahrnuje redesign, rychlejší server a aktuální aplikace.

Stejně jako iNoCydia funguje tento web jako repo, které hostí emulátory a aplikace, které nevyžadují, aby uživatelé jailbreakovali svůj iPhone nebo iPad. Jakmile si stáhnete Mojo Installer, spusťte aplikaci a zobrazí se vám její tržiště. Odtud pokračujte a prozkoumejte, co pro vás připravili.

Mezi naše oblíbené aplikace odtud patří NDS4iOS, Airshou a původní Flappy Bird, který byl z App Storu vytažen už dávno.

A to je vše, co pro vás máme, lidi. Nic nemůže být lepší, než mít skutečný Jailbreak a Cydii, protože získáte více možností a příležitost dále si přizpůsobit své rozhraní a přidat další funkce do iOS. Ale zatím si užívejte aplikace a emulátory od iNocyia a Mojo Installer.

Poznámka: Oba weby obsahují aplikace, které vám umožňují bezplatně stahovat placené aplikace pro iOS. Doporučujeme uživatelům, aby jej používali pouze pro účely testování.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found