Nejlepší cestovní aplikace Apple Watch pro vaši příští cestu

Ať už cestujete pravidelně za prací nebo občas za zábavou, hodinky Apple Watch vám mohou cestu usnadnit. Můžete sledovat lety, kontrolovat hotely a plánovat dopředu, vše ze svého zápěstí, aniž byste museli vykopávat iPhone.

Připravte se na další služební cestu, rodinnou dovolenou nebo víkendovou dovolenou s těmito aplikacemi Apple Watch na cesty.

Letové sledovače

Sledujte své lety a ujistěte se, že máte aktuální informace o časech, zpožděních, bránách a terminálech.

Aplikace ve vzduchu

Aplikace ve vzduchu na Apple Watch

Díky App in the Air na Apple Watch můžete vidět svůj let v každém kroku procesu. Začněte odbavením a poté přejetím zobrazte Nástup, Vzlet, Přistání a pohled na trasu. Můžete vidět bránu, terminál, časovou osu a seznam balení.

V iPhonu vám aplikace umožňuje rezervovat lety, přidat možnosti do Siri a snadno zobrazit všechny vaše cesty.

Aplikace ve vzduchu je k dispozici v App Storu zdarma s možnostmi nákupu v aplikaci pro upozornění na lety v reálném čase, oznámení push a odstraňování reklam.

FlightStats

FlightStats na Apple Watch

Další skvělý letový sledovač na zápěstí najdete v FlightStats. Zobrazte své cesty s čísly letů, daty, časy a letišti. Můžete také zobrazit odhadované časy odletů a příletů s údaji o terminálu a bráně a případnými zpožděními.

Na iPhonu můžete vyhledávat lety podle letiště, letecké společnosti, data, trasy nebo letu. Sledujte své cesty, podívejte se na informace o letišti a sdílejte podrobnosti letu.

FlightStats je k dispozici v App Store zdarma.

Hoteloví pomocníci

Najděte si hotel za běhu nebo zkontrolujte stávající rezervaci s těmito aplikacemi pro ubytování.

Hotels.com

Hotels.com na iPhone

Na webu Hotels.com si můžete prohlédnout své rezervace na Apple Watch s mapou umístění a podrobnostmi. Pokud se zaregistrujete do odměn společnosti Hotels.com, můžete také zkontrolovat své body na zápěstí.

Na iPhonu můžete hledat slevy, najít místa v okolí, procházet nabídky na poslední chvíli, provádět rezervace a platit pomocí Apple Pay. Aplikace také nabízí zkratky Siri, upozornění na odbavení a cestovní průvodce po provedení rezervace.

Hotels.com je k dispozici v App Store zdarma.

Airbnb

Airbnb na iPhone

Airbnb je další skvělá aplikace pro ubytování s užitečnými funkcemi na Apple Watch. Procházejte a zarezervujte si místo na iPhone a poté komunikujte s hostitelem na zápěstí.

S Airbnb pro iPhone můžete také vyzkoušet zajímavé zážitky, místa k pobytu a dobrodružství. Uložte si své cesty, zkontrolujte doručenou poštu aplikace, zobrazte oznámení, nastavte platební metody atd.

Airbnb je k dispozici v App Store zdarma.

Plánovače výletů

Pokud máte rádi nástroje, které vám pomohou naplánovat všechny části vaší cesty na jednom místě, jsou tyto aplikace pro vás.

TripIt: Cestovní plánovač

TripIt na Apple Watch

S TripIt můžete sledovat všechny vaše cestovní plány, včetně letů, ubytování, pronájmu automobilů a schůzek. Vytvořte si itinerář na iPhonu a poté jej zobrazte na svých Apple Watch. Od aktivit přes koncerty až po divadlo můžete snadno vidět všechny podrobnosti.

Na iPhonu se můžete také podívat na své cestovní statistiky spolu s nadcházejícími a předchozími cestami. Můžete tedy rychle zjistit, kolik zemí nebo měst jste navštívili, a počet cest, které jste podnikli, a získat tak skvělý cestovní deník.

TripIt: Travel Planner je k dispozici v App Storu zdarma s nákupem aplikace pro verzi pro aplikace, která vám poskytne sledovač bodů, interaktivní mapy letišť, sledovač tarifů a další.

Kajak

Kajak vám pomůže naplánovat celou cestu od letů po hotely až po půjčovny aut s užitečnými nabídkami a slevami. Podobně jako TripIt, stačí vytvořit svůj výlet s aktivitami, událostmi, rezervacemi a dalšími na vašem iPhone, poté si jej zobrazit na svých Apple Watch.

S aplikací Kayak pro iPhone můžete také připojit svůj e-mail pro cestovní zprávy, přidat zástupce Siri a prozkoumat nebo vyhledat místa k návštěvě.

Kajak na Apple Watch

Kayak je k dispozici v App Store zdarma s množstvím dalších funkcí bez jakýchkoli nákladů.

Další užitečné cestovní aplikace Apple Watch

Pokud potřebujete další pomoc na cestách, podívejte se na tyto další aplikace Apple Watch.

iTranslate Converse na Apple Watch
  • iTranslate Converse (zdarma s IAP): Klepnutím a podržením můžete mluvit; vydání k překladu do 38 jazyků.
  • Měna (zdarma s IAP): Převádějte měny offline a přijímejte směnné kurzy pro více než 150 měn a zemí.
  • Roadtrippers (zdarma s IAP): Objevujte atrakce, vyhlídkové body, národní parky a další místa k návštěvě.
  • Citymapper (zdarma): Prohlédněte si mapy veřejné dopravy a odjezdy v reálném čase ve vybraných oblastech po celém světě.
  • Offline Sygic Travel Maps (zdarma s IAP): Získejte mapy po celém světě offline, plánovač výletů, průvodce městem a podívejte se na prohlídky a aktivity.

Bezpečné cesty!

Tento seznam nejlepších cestovních aplikací Apple Watch obsahuje něco ze všeho. Doufejme, že jeden nebo více usnadní vaši příští cestu.

Už používáte některou z těchto užitečných cestovních aplikací pro Apple Watch? Nebo zde možná vidíte nový, který si chcete vyzkoušet? Ať tak či onak, dejte nám vědět níže a bezpečné cestování!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found