Top 5 držáků do auta pro iPhone 7, které si můžete darovat sami

IPhone 7 / Plus je nejnovější nabídkou ze stáje společnosti Apple Inc. Díky vylepšeným funkcím iPhonu se podpisuje v kategorii špičkových a prvotřídních smartphonů; potenciální kupci a uživatelé proto hledají příslušenství, které doplňuje tento špičkový smartphone. Následuje 5 nejlepších kusů držáků do auta pro iPhone 7, které rozšiřují třídu a propracovanost spojenou s iPhone 7 a iPhone 7 Plus a udržují váš drahocenný telefon v dohledu a ve stabilním stavu. Ještě důležitější je, že design těchto úchytů zohledňuje bezpečnost zákazníků, takže funkce jsou snadno dostupné.

Vybrali jsme našich 5 oblíbených tipů dostupných na Amazonu, které stojí méně než 30 $ a přicházejí se slušnou zárukou a vynikajícími hodnoceními zákazníků.

Iottie Easy One Touch 3

IOttie Easy Touch 3 je třetí nabídkou v oblasti vývoje produktů společnosti Easy One Touch Car Mount Company. Tento špičkový držák se snadno nalepí na palubní desku vašeho vozidla nebo na jeho čelní sklo. Tento konkrétní držák má výsuvné rameno, které se táhne na přibližně 5 palců, a je namontován na nastavitelné základně, která se pohybuje v několika směrech. Tato funkce umožňuje uživatelům komunikovat se svým iPhone 7 za jízdy.

IOttie Easy One Touch 3 je dodáván s dokovací stanicí, která adekvátně sedí na zařízení různých velikostí, takže jakékoli zařízení dokonale spočívá a zůstává stabilní po celou dobu své cesty. Za cenu 25 USD je iOttie Easy One Touch 3 jedním z cennějších, ale kvalitních držáků do auta na dnešním trhu.

Univerzální magnetický držák do auta WizGear

Pokud si přejete držák do auta pro váš iPhone 7, který vám ušetří místo, nehledejte nic jiného než držák do auta WizGear. Tento konkrétní držák vám také ušetří čas, protože můžete snadno umístit svůj iPhone bez nutnosti manipulace s rukama a můžete si také ponechat ochranné pouzdro pro iPhone. Držák do auta WizGear šetří místo připevněním na větrací otvor vašeho vozu.

Držák drží váš iPhone magneticky, aniž by způsoboval jakékoli rušení funkčnosti telefonu. Svůj iPhone můžete připevnit k držáku umístěním přiložené kovové desky do pouzdra (mezi zadní část telefonu a pouzdro) nebo umístěním kulatého magnetu na zadní stranu telefonu. Jakmile je telefon a držák připojen, lze je otočit nebo otočit do libovolného úhlu, který uživatel upřednostňuje.

Držák do auta WizGear Universal Air Vent je dodáván s 30denní omezenou zárukou (pro návratnost) a za 7 $ je dnes jedním z nejlevnějších držáků do auta na trhu.

IPOW silikonová podložka Dash Mat

Aktualizovaná druhá generace IPOW Silicone Pad Dash Mat je další velmi snadno použitelný držák do auta pro váš iPhone. Tento konkrétní držák se nelepí na palubní desku nebo čelní sklo ani se neuchytí o větrací otvor automobilu. Spíše je umístěn na palubní desce a je držen na místě podložkou ze silikonové gumy. Držák do auta IPOW se nastavuje pomocí dvou párů gumových držáků, které se připevňují přímo k gumové základně, která pojme telefony různé tloušťky v rozmezí od 9 do 14 milimetrů. Tento držák do auta se pohybuje vlevo nebo vpravo pro širší zařízení a uživatel může svůj iPhone umístit vodorovně nebo svisle. A jeho cena je 14 $ a přichází s 1letou zárukou.

Držák na auto WinnerGear Montar

Držák do auta WinnerGear je další kvalitní příslušenství pro iPhone 7, které je připevněno k palubní desce nebo čelnímu sklu. Tento konkrétní držák do auta drží na místě robustní přísavka, která funguje perfektně na obou površích a drží iPhone na místě po celou dobu - i v drsném nebo nerovném terénu. Nejnovější verze držáku do auta WinnerGear podporuje zařízení s obrazovkami o velikosti až 5,9 palce a držák je vhodný také pro použití s ​​telefony v ochranných pouzdrech. Držák umožňuje otáčení o 360 stupňů a lze jej umístit svisle nebo vodorovně.

Držák do auta WinnerGear lze snadno demontovat díky přítomnosti tlačítka pro rychlé uvolnění jednou rukou umístěného na základně držáku. Ačkoli je WinnerGear těžký, jeho velikost umožňuje stabilitu zařízení a iPhone během jízdy. Za 30 $ je držák do auta WinnerGear Montar na cenném seznamu držáků do auta, ale obsahuje úžasná dvouletá záruka.

Drak Kenu + Přenosný držák do auta

Ariframe + od společnosti Kenu nabízí extrémní všestrannost a připevnění do auta se snadno připevní k většině větracích otvorů ve vozidle v jakékoli orientaci; ve vodorovné, svislé, šikmé nebo kruhové poloze.

Držák do auta Kenu Airframe + pojme všechny velikosti chytrých telefonů, přičemž maximální kapacita je 6 palců (při úhlopříčném měření obrazovky); takže je vhodný pro širokou škálu zařízení, včetně aktuálního iPhone 7 Plus, 6 Plus a 6s Plus, které měří od 5,5 palce nahoru. Tento konkrétní držák do auta je vybaven pružinovým mechanismem, který uživateli velmi usnadňuje umístění a vyjmutí smartphonu z držáku. Za cenu 32 USD je přenosný držák do auta Kenu Airframe dalším cenným hráčem na trhu s držákem do auta.

Držáky do auta pro váš iPhone 7 jsou perfektní, zvláště když jste na cestách a potřebujete vidět GPS telefonu, ovládat hudbu a upravovat hlasitost nebo držet krok se zprávami a hovory, které uskutečňujete nebo přijímáte na cestách. Existuje spousta držáků a doků pro auta pro iPhone, která přichází s různými specifikacemi a vzory. Jakákoli volba, kterou provedete pro jakýkoli držák do auta pro iPhone, bude záviset na designu, ceně, umístění, životnosti a funkčnosti.

Nakonec musí držák do auta pro iPhone splnit základní potřebu, a to dává uživateli úžasný hands-free zážitek, kdekoli a kdykoli.

Jedná se tedy o skvělé držáky do auta. Pokud si jeden vyberu, myslím, že nejlepší bude sázka iOttie nebo Kenu. Který si myslíte, že funguje lépe? Který zkusíte příště?

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found