Jak vybrat, kdo dostane potvrzení o přečtení v systému iOS 10

IMessages již nějakou dobu nabízí možnost zobrazovat potvrzení o přečtení, což vám umožňuje ostatním označit, zda a kdy čtete jejich zprávy. Tato funkce je v některých případech dobrá, ale v jiných ne.

V některých případech je to užitečná funkce, například když čekáte na odpověď na něco důležitého. Může to být také jedna z nejhorších funkcí, pokud máte chatujícího přítele nebo někoho, kdo očekává zpětné texty bez ohledu na to, jak jste zaneprázdněni.

Před iOS 10 jste museli být all in nebo all out, ale nyní můžete nastavit potvrzení o přečtení individuálně.

Toto můžete snadno nastavit na svém iPhonu nebo iPadu se systémem iOS 10:

Pro začátečníky přejděte do Zpráv a ujistěte se, že máte obecně přečtená potvrzení. Chcete-li to provést, přejděte do části Nastavení -> Zprávy-> Zobrazit potvrzení o přečtení

Dále se s někým vydejte do vlákna pro zasílání zpráv. Vpravo nahoře uvidíte malé „i“. Klikněte na to.

Nyní přejděte dolů, dokud se nezobrazí možnost „Zobrazit potvrzení o přečtení“. Vyberte nebo zrušte výběr.

Čtení účtenek se nezobrazuje?

Je snadné zapomenout, že „potvrzení o přečtení“ získáte pouze v případě, že druhá osoba používá iMessage a má tuto možnost zapnutou ve svém zařízení. Někdy se snažíme projít nejrůznějšími opravami a přitom přehlédnout základní věci.

Dalším problémem, který někteří uživatelé občas přerušují, je potvrzení, že se zobrazí „doručeno“, ale ne „přečteno“. Několik zpráv iMessage se zobrazí jako „přečtené“ a ve vlákně uvidíte také čas.

Poslední v řetězci zůstane jako „doručeno“, nikdy se nezmění na „přečteno“, ale příjemce na zprávu odpoví. Je zřejmé, že to bylo přečteno, ale potvrzení o přečtení se nezobrazuje pro všechny zprávy iMessage. Tato závěrečná zpráva nikdy nedostane potvrzení o přečtení. Tento problém je nepříjemnou, ale známou chybou.

S tímto problémem nemůžete dělat nic jiného, ​​než restartovat své zařízení, aby se stav zobrazoval správně. Pokud se vám problém ukáže jako hlavní problém, můžete zkusit obnovit iPhone jako nový a zjistit, zda vám to s tímto problémem pomůže.

Další návody pro iOS 10 najdete v našem průvodci iOS 10. Pokud máte po aktualizaci na iOS 10 další problémy se službou iMessage, můžete si přečíst našeho průvodce řešením problémů se službou iMessage pro iOS 10.

Doufáme, že vám tento tip pomohl. Pokud máte další problémy nebo pokud se chcete podělit o tip s ostatními čtenáři, dejte nám prosím vědět v komentářích níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found