Chyba při aktivaci iOS 9.3 během aktualizace, postup

K této běžné chybě dochází, když se lidé pokusí aktualizovat svůj iPad a iPhone na nejnovější dostupnou verzi iOS. Pokud máte tento problém, nezapomeňte, že nejste sami. Problém obvykle vyřeší opakované pokusy několikrát po restartování zařízení iPhone nebo iPad. Jsme si jisti, že mnoho lidí má tento týden problém s aktualizací iOS 9.3. Pokud jste se pokusili restartovat zařízení a poté provést aktualizaci a nepracovali pro vás, je třeba zvážit několik tipů:

Oprava chyby aktivace iOS 9.3

Krok 1: Pokud se pokoušíte aktualizovat iOS bezdrátově přes wi-fi a dochází k tomuto problému, zkuste to znovu a na počítači s iTunes.

Krok 2: Odpojte zařízení od funkce iCloud „Najít můj iPhone“. K tomu Přejít na Nastavení> iCloud a poté klepnutím vypněte funkci Najít můj iPhone / iPad

Krok 3: Připojte svůj iPhone nebo iPad k počítači se systémem iTunes pomocí kabelu USB

Krok 4: Někdy mohou být servery Apple zaneprázdněné nebo mají problémy. Než se pokusíte znovu aktivovat, nezapomeňte zkontrolovat a zajistit, aby byly služby Apple „zelené“.

Krok 5 Jakmile připojíte iPad nebo iPhone k počítači, restartujte počítač. Tato akce spustí relaci iTunes při spuštění počítače.

Krok 6: Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi iTunes vhodnou pro váš počítač.

Krok 7: Pokud se relace iTunes neotevře po restartu, můžete relaci iTunes otevřít ručně.

Krok 8: Klikněte na ikonu zařízení odpovídající vašemu zařízení v levé horní části obrazovky iTunes.

Krok 9: V části Nastavení klikněte na Souhrn a na pravém panelu se zobrazí podrobnosti o vašem zařízení. Kliknutím na Aktualizovat aktualizujte svůj iOS.

Krok 10: Pokud vám aktualizace nefungovala, můžete ji zkusit obnovit pomocí iTunes a poté se pokusit znovu aktivovat. Než se pokusíte zařízení obnovit, doporučujeme vám restartovat iPhone nebo iPad a zkusit aktualizaci.

A konečně, jakmile bude váš iPhone aktivován na iOS 9.3, nezapomeňte prosím znovu zapnout funkci „Najít můj iPhone“. Hodně štěstí!

Apple odstraňuje aktualizaci iOS 9.3 pro vybraná zařízení

Společnost Apple uznala následující problém s aktivací u určitých ovlivněných zařízení iPhone a iPad; společnost se nyní rozhodla stáhnout aktualizaci pro tato zařízení iOS. Kromě toho také poskytují rychlou opravu, kterou můžete vyzkoušet spolu s vysvětlením.

Aktualizace některých zařízení iOS (iPhone 5s a starší a iPad Air a starší) na iOS 9.3 může vyžadovat zadání Apple ID a hesla použitého k nastavení zařízení, aby byla aktualizace softwaru dokončena. V některých případech, pokud si zákazníci nepamatují své heslo, jejich zařízení zůstane v deaktivovaném stavu, dokud nebudou moci obnovit nebo resetovat své heslo. U těchto starších zařízení jsme dočasně stáhli aktualizaci a v příštích několika dnech vydáme aktualizovanou verzi iOS 9.3, která tento krok nevyžaduje. “

Pokud vám průvodce od společnosti Apple pomůže vyřešit tento problém, dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

Stáhněte si iOS 9.3 Build 13E237

Dobrá zpráva, Apple právě vydal další aktualizaci svého iOS 9.3, 13E237, pro starší iPhone, iPod touch a iPad, která byla ovlivněna nepříjemnou aktivační chybou. Existují dva způsoby, jak s tímto novým firmwarem pokračovat.

Pokud je vaše zařízení na aktivační obrazovce, přepněte jej do režimu obnovení a poté v softwaru iTunes klikněte na Aktualizovat. Pro ty, kteří si iOS 9.3 dosud nestáhli, můžete tak učinit přímo ve svém zařízení prostřednictvím OTA, bezdrátově. Přejděte do Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru a dokončete všechny aktualizace pro iOS.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found