iPhone Wi-Fi Broken po aktualizaci OS 3.1.3; Mrazící trik?

Řada uživatelů hlásí po aktualizaci systému iPhone OS 3.1.3 neschopnost připojit se k sítím Wi-Fi. Problémy obvykle spadají do jedné z následujících kategorií nebo do jejich kombinace:

  • Wi-Fi zcela nepřístupné; možnost je v Nastavení šedá.
  • Nelze najít žádné sítě
  • Nelze se připojit k nalezeným sítím
  • Signál opakovaně klesá

Stejně jako u problémů s připojením Wi-Fi pro všechny platformy mají tyto problémy nesčetné množství příčin, ale zdá se, že tento konkrétní problém - vyvolaný aktualizací iPhone OS 3.1.3 - nereaguje na tradiční opravy, jako je resetování nastavení sítě, obnovení iPhone a více (jak je popsáno v tomto článku znalostní báze Knowledge Base).

Ve skutečnosti, i když byl tento problém ve většině případů spuštěn aktualizací softwaru / firmwaru (iPhone OS 3.1.3), funguje jako hardwarový problém. Za tímto účelem několik plakátů k tomuto vláknu Apple Discussions zažilo úspěch s vysoce neortodoxní a potenciálně nebezpečnou opravou: vložení iPhone do mrazničky na několik minut. To je možnost, kterou my nemůže doporučit, protože je pravděpodobné, že zruší záruku na váš iPhone a může způsobit další závažné problémy. Mnoho uživatelů však zjistilo, že funguje:

  • Cathal2000: Dnes jsem na jednu hodinu vložil svůj iPhone 3G (jailbroken, OS 3.1.2) do mrazničky a BINGO, moje Wifi je zpět. Viděl jsem hotspoty Wifi, ale nemohl jsem se připojit. Nyní se mohu připojit a signál je velmi silný.
  • krao3456: „Nedávno jsem nechal vyměnit svůj iPhone 3 G a vyměněná sada má 3.1.2 a měl jsem stejné problémy s wi-fi. Všechna řešení navržená na tomto fóru nefungují. Jinde jsem četl, že tento problém způsobuje prvek „topení“ a pro některé uživatele to fungovalo dobře, když vložili svůj iPhone do „mrazáku“ na přibližně 5–8 minut. K mému úplnému překvapení to fungovalo i pro mě. Včera v noci jsem dal telefon na 5 minut do mrazničky a po vyjmutí jsem kliknul> Nastavení> Wifi> okamžitě našel domácí wifi a vyzval k zadání hesla WPA. Nyní to funguje v mé kanceláři wifi. “

Znovu zmíníme mrazicí trik pouze jako anekdotu. Použití této techniky může vážně poškodit váš iPhone a zrušit platnost záruky. Doporučujeme provést opravy uvedené v článku znalostní báze Apple a poté vyhledat pomoc od podpory Apple nebo autorizovaného opravárenského centra.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found