5 Musíte mít aplikace pro svůj rodinný výlet

Když jsem byl dítě, červen byl nejlepším měsícem roku - škola skončila a letní prázdniny byly pro. Pro moji rodinu znamenalo letní prázdniny vyrazit na cestu a prozkoumat USA naším dobrým rodinným automobilem (světle modrá stanice vůz, který jsme s láskou nazvali „Modrá bomba“). Výlety v tom autě znamenaly spoustu návštěv čerpacích stanic a odpočívadel, takže kdokoli z nás dětí mohl použít toaletu a dát si něco na svačinu.

V důsledku toho může 5hodinová cesta snadno trvat 7 hodin nebo více - pro děti i rodiče to bylo SPOUSTU času. Když bylo tolik času spolu, moji rodiče museli kreativně přemýšlet o tom, co by my děti mohly dělat v autě, takže bychom je nepřivedli k šílenství a vždy se ptali „už jsme tam? Moji rodiče nám tedy koupili spoustu komiksů a omalovánek, her, které jsme si mohli zahrát v autě, a mého osobního oblíbeného Mad Libs.

V dnešní době mají rodiče mnohem více možností, jak své děti během letních cest pobavit (nebo rozptylovat podle toho, jak se na to díváte). Milosrdně, naše iDevices přidávají zcela nový rozměr k tomu, aby děti byly zaneprázdněné, takže všechny ty kilometry ujeté vlakem, letadly nebo automobily jsou šťastně obsazené a sakra pro nás rodiče mnohem méně stresující!

Na přání pro odpočinkovou letní dovolenou je zde několik aplikací, které my v Apple Tool Box rádi používáme během našich rodinných výletů.

Pojďme na to!

Road Trip Bingo

Tuto hru lze snadno hrát a během výletu může zapojit všechny členy rodiny. Zatímco děti hrají hru na zadních sedadlech, vy nebo váš druhý pilot je sledujete ze sedadla spolujezdce pomocí svého iPhone. Tato hra obsahuje devět různých herních desek. Základní desková hra z nabídky aplikace poskytuje sortiment bingo dlaždic běžně viděných scenérií na cestě, jako jsou auta, zvířata, značky a krajina.

Barevný herní plán otevírá řadu možností. Oblíbený u dětí s Apple Tool Box je hrací deska s poznávací značkou. Deska umožňuje používat všechny stavové tabulky, nebo můžete vybrat nastavení a omezit možnosti na konkrétní stát nebo region, kam cestujete do / z. Základní aplikace je zdarma a podporuje reklamy. Road Trip Bingo je zábavná, interaktivní hra, která nám dospělým Apple Tool Box ušetřila spoustu frustrace na cestách.

Classic Mad Libs

Kdo může odolat tomuto? Já ne. Je to hra, kterou jsem nespočetněkrát hrál na cestách s rodinou v éře před iDevice (nebo úsvitu času podle našich mladých). Mad Libs nikdy nezestárne a unaví se. S více než 500 plus recenzemi hodnocení 4+ se tato vyplatí podívat na všechny vaše rodinné výlety. Mad Libs přináší kreativní a hloupou stránku našich nejmladších a nejstarších - a to zahrnuje i děda. Každý může vytvořit veselé příběhy pouhým přidáním slovesa.

Jednou z příjemných funkcí, kterou v Mad Libs oceňujeme, je vestavěné uživatelské rozhraní vhodné pro děti. Děti si užijí spoustu zábavy a zároveň (bez vědomí nich) se při používání aplikace budou moci naučit chytrá výběr slov. Mad Libs je dítě i prarodič schváleno jako „opravdu skvělé“ a základní verze je zdarma! Cena dalšího obsahu je 1,99 USD, včetně zcela nového „Diary of a Wimpy Kid“.

Kreslicí stůl

Pokud se vaše děti zabývají omalovánkami, kreslicí stůl je nebude nudit. S více než 6 miliony uživatelů má tato aplikace něco pro každého. Vestavěný dětský stůl poskytuje dětem příležitost si s kreslením užít všechny druhy zábavy. Mohou kreslit hudbou a kouzelnými hůlkami (a to, co dítě nemiluje kouzelné hůlky).

Pokud používáte modely iPad Pro, aplikace je optimalizována pro nejlepší zážitek z kreslení. Až tedy příště vyrazíte se svým mladým umělcem na cestu (nebo do vzduchu), stáhněte si tuto aplikaci a začněte s kreativitou. Základní verze je zdarma a podle potřeby jsou k dispozici upgrady.

500 omalovánek

Pokud vaše děti dávají přednost zbarvení, než aby vás kreslily, slepice s touto aplikací omalovánky 500 je pro vás a vaše děti. Tato aplikace je speciálně navržena pro děti ve věku 6 - 8 let a podporuje spoustu kategorií, včetně rychlých aut, víly, zvířat a samozřejmě našich milovaných dinosaurů Apple Tool Box Kids! K dispozici jsou tři úrovně obtížnosti, snadná, střední a těžká - tyto děti jistě udrží výzvy po celé hodiny. Lite verze je zdarma a vy si zakoupíte upgrady podle potřeby (nebo podle potřeby).

4 obrázky 1 slovo

To je jeden z mých oblíbených, protože je to obzvláště zábavné pro dospělé, jako jsem já, kteří chtějí být hloupí a hraví a (někdy) jednat jako děti na cestách. Four Pics One Word je velmi jednoduchá, ale opravdu návyková hra, která vám ukáže čtyři obrázky. Vy (dobře ... nebo vaše děti) musíte přijít se slovem, které je společným vláknem probíhajícím všemi obrázky. Tato hádanka je zábavná a existuje spousta hádanek od jednoduchých po docela těžké.

Můžete hrát sami nebo předat zařízení tak, aby byl zahrnut každý. Na našich cestách jsme zjistili, že hraní hry 4 Pics 1 Word je skvělý způsob, jak rychle trávit čas. Vezměte prosím na vědomí, že toto hodnocení je pro děti od 12 let, ale zjistili jsme, že Four Pics One Word si užívají všechny věkové kategorie od mladých po staré. Základní verze je zdarma.

souhrn

Kdo nemá rád letní dovolenou? Myšlenka dostat se z toho všeho a užít si přestávky s rodinou je jednou z věcí, které nás drží po celý rok. Rodinné výlety mají být zábavou, odpočinkem od všeho toho stresu. Ale dlouhá jízda autem nebo neočekávané zpoždění na letišti mohou tuto harmonii velmi rychle změnit v absolutní utrpení. Využijme tedy sílu našich iDevices k rozptýlení potenciální katastrofy a stáhněte si několik zábavných rodinných herních aplikací, než vyrazíme na cestu. Naše rodina Apple Tool Box může ověřit, že tyto aplikace přinášejí rodičům klid a udržují naše mladé cestující šťastné a obsazené. A doufejme, že tyto aplikace sníží nebo eliminují to, kolikrát my rodiče musíme vydržet další „už jsme tam?“

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found