Jak nastavit časovač pro videa z iPadu

Máte rádi funkci časovače na televizoru? Nejsi sám. Mnoho uživatelů si to nastaví na svém televizoru, takže je nevzbudí uprostřed noci. Nejlepší spánek, který člověk může zažít, je „Vypnutí“ během spánku. Mnoho z nás má ve zvyku sledovat videa / televizi na svém mobilním zařízení, zatímco se snaží usnout. V tomto článku vám ukážeme rychlý tip, jak nastavit časovač pro váš iPad.

Pokud jste někdy přemýšleli, jak můžete nastavit iPad tak, aby automaticky vypínal vaše videa a hudbu, provedeme vás kroky v tomto článku. Tento snadný tip bude za váš čas vyžadovat méně než několik minut.

Tuto funkci je snadné nastavit na iPhonu nebo iPadu a nevyžaduje zakoupení žádné aplikace od třetí strany. Jedinou výhradou je, že vaše zařízení by mělo být v systému iOS 10 nebo vyšším.

Předpokládáme, že ke sledování stažených videí používáte buď aplikaci „Videa“ společnosti Apple, nebo novou aplikaci „TV“. Až budete připraveni nastavit časovač, aby automaticky pozastavil přehrávání videa.

Jak nastavit funkci časovače

Krok 1 Začněte klepnutím na aplikaci Hodiny na domovské obrazovce

Krok 2 Dále klepněte na kartu Časovač. Toto je poslední karta v pravém dolním rohu obrazovky.

Krok - 3 Nastavte časovač na požadovanou dobu.

Krok - 4 Klepněte na „Když časovač skončí“. Výchozí nastavení zde ukazuje „radar“. Přejděte dolů do dolní části obrazovky a v seznamu možností vyberte možnost „Zastavit přehrávání“.

Krok - 5 Klepnutím na „Nastavit“ v pravém horním rohu obrazovky proveďte nastavení a klikněte na Start

A je to! Po dokončení nastaveného časového limitu se přehrávané video automaticky samo vypne, abyste si mohli užít klidný spánek.

Pokud se díváte na další zvonky a píšťalky, pokud jde o používání časovačů spánku nebo časovačů aktivity na zařízeních Apple iOS, podívejte se prosím na tento článek níže:

PŘÍBUZNÝ : Jak používat časovače spánku na iDevice.

K dosažení tohoto cíle nepotřebujete aplikaci třetí strany. Doufáme, že se vám tento rychlý tip líbil. Pokud máte jakékoli dotazy nebo se chcete podělit o svůj oblíbený tip pro iPad / iPhone, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky