Aplikace iPhone X se po obnovení nebudou načítat, jak na to

Několik uživatelů uvedlo, že se jejich aplikace pro iPhone X po obnovení nenačtou. Zobrazí se vám pouze zpráva „Aplikace pro iPhone čeká“ a aplikace se nestáhne. V jiných případech se zdálo, že aplikace byly uzamčeny a po klepnutí se nespustily.

Problém nastává také u jiných modelů iPhone a neomezuje se pouze na iPhone X. Pokud čelíte tomuto problému, postupujte podle níže uvedených kroků, dokud problém nevyřešíte.

PŘÍBUZNÝ:

  • Cant Cztratit aplikace na iPhone X, 
  • Běžné problémy se systémem iOS 12, zde je návod, jak je opravit
  • iPad nebude stahovat aplikace, jak na to

Předpokládáme, že máte silné připojení Wi-Fi a váš iPhone X je nabitý, než budete postupovat podle níže uvedených kroků k vyřešení problému. Vyzkoušejte každý z níže uvedených kroků, dokud nebude problém vyřešen.

  1. Restartujte zařízení. Toto je první krok, protože může vyřešit většinu tvrdohlavých problémů na vašem iPhone. Vynucený restart vyžaduje, abyste použili tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti a poté tlačítko napájení. Pokud si nejste jisti, jak vynutit restart zařízení iPhone X, iPhone 8 nebo 8 plus, můžete postup zkontrolovat zde.
  2. Pokud vynucené restartování problém nezajistilo, je třeba odstranit zaseknutou aplikaci a zkusit to znovu. Klepněte na Nastavení> Obecné> Úložiště iPhone. Přejděte dolů a klepněte na aplikaci, se kterou máte problémy. Zvolte Odstranit aplikaci a potvrďte. Nyní otevřete aplikaci App Store, klikněte na své Apple ID v pravém horním rohu obrazovky a poté vyberte možnost Zakoupeno. Klepněte na „Moje nákupy“ a vyhledejte aplikaci, kterou jste smazali. Klepněte na tlačítko Modrý mrak vedle aplikace a začněte stahovat.
  3. Pokud máte tento problém při pokusu o „Obnovení z iCloudu“, je možné, že tento problém způsobují některé staré nepodporované nebo chybějící aplikace, které jste měli v minulosti. Když otevřete App Store a najdete aplikace, které ukazují kruh otáčení stahování, klepnutím na ně pozastavíte jejich stahování.
  4. Připojte svůj iPhone X k nabíječce. Ukončete aplikaci Appstore. Vypněte Wi-Fi. Počkejte minutu a poté znovu zapněte Wi-Fi. Dále otevřete aplikaci AppStore, přejděte na kartu Aktualizace a vyberte možnost Aktualizovat vše. Ponechejte zařízení na nabíječce a zkontrolujte, zda se začíná aktualizovat.
  5. Klikněte na ikonu uživatele z pravého horního rohu, jak je znázorněno na obrázku výše, a poté vyberte Odhlásit se, abyste se odhlásili z AppStore, a poté se po asi minutě znovu přihlaste. Po opětovném přihlášení zkuste aktualizovat některou z uvízlých aplikací, abyste zjistili, zda začne fungovat.
  6. Zálohujte svůj iPhone X a zkuste Resetovat vše. Klepněte na Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit vše. Po dokončení procesu restartování a spuštění zařízení zkontrolujte, zda se aplikace načítají. Může to chvíli trvat.

Pokud jste vyzkoušeli všechny kroky a neměli jste žádný úspěch, může být čas se spojit s podporou Apple.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found