Jak poslouchat vlastní MP3 pomocí Spotify na iOS

Díky Apple Music je přehrávání místních médií na zařízeních se systémem iOS docela snadné. Ale můžete přehrávat své vlastní MP3 a další místní soubory pomocí Spotify?

I když se soubory MP3 mohou cítit jako minulost, stále existuje spousta uživatelů, kteří chtějí přehrávat soubory MP3 na svých mobilních zařízeních. Na první pohled se může zdát, že přehrávání vlastních místních médií ve Spotify není možné. Ve skutečnosti však existuje způsob, jak to udělat. Není to nejjednodušší nebo nejelegantnější řešení, ale funguje.

Zde je návod, jak na to.

Jak přehrávat místní soubory ve Spotify pro MacOS a PC

Než se pustíte do přehrávání místních mediálních souborů na zařízeních iOS, budete si je muset přidat do své knihovny ve verzi Spotify pro počítače.

Než budete pokračovat, můžete samozřejmě pro snadnou organizaci umístit jakékoli soubory MP3 do samostatné složky. Později uvidíte, proč.

Jednoduše přejděte do Nastavení a klikněte na Zobrazit místní soubory. Tím se importují zdroje z několika zdrojů do vaší knihovny Spotify.
 • Otevřete Spotify na počítači Mac nebo PC.
 • Klikněte na ikonu šipky dolů.
 • Poté klikněte na Nastavení.
 • Přejděte dolů, dokud neuvidíte Místní soubory. Stiskněte přepínač vedle Zobrazit místní soubory.
 • Ve výchozím nastavení Spotify vybere všechny složky ve složce Moje hudba a stahování.
 • Můžete zrušit výběr zdrojů, které nechcete nahrávat. Můžete také kliknout na Přidat zdroj a vybrat jinou složku.

Jakmile nastavíte místní soubory, měli byste je nyní moci přehrávat přímo ze Spotify.

V porovnání s používáním nativního přehrávače médií to není příliš výhodné. Veškerou hudbu však budete mít na jednom místě - a budete ji moci přehrávat na svých zařízeních iOS.

Jak přehrávat místní soubory na Spotify pro iPhone, iPad a iPod touch

Trik spočívá v získávání místních souborů do aplikace iOS Spotify v použití možnosti Stáhnout. (Ujistěte se, že jste ve stejné síti Wi-Fi!)

Poznámka: Pamatujte, že na svých zařízeních se systémem iOS budete moci přehrávat místní soubory pouze v případě, že máte účet Spotify Premium nebo Spotify Family.

Nyní, když jste importovali své místní mediální soubory do aplikace Spotify pro stolní počítače, můžete pokračovat v přidávání těchto skladeb a alb do iPhonu, iPadu nebo iPodu touch.

 • Přidejte skladby, které chcete nahrát do zařízení iOS, vytvořením složky v aplikaci pro stolní počítače. Můžete tak učinit kliknutím na Nový seznam skladeb a pojmenováním seznamu skladeb.
 • Přetáhněte všechny skladby, které chcete nahrát do zařízení iOS.
 • Nyní se musíte ujistit, že váš stolní počítač i zařízení iOS jsou přihlášeni ke stejné síti Wi-Fi.
 • Na iPhonu vyberte seznam skladeb obsahující místní soubory, které jste právě vytvořili.
 • Klepnutím na ikonu Stáhnout stáhnete tyto soubory do místního úložiště zařízení iOS.

Počkejte, až Spotify stáhne všechny vaše soubory - a máte hotovo! Nyní můžete poslouchat místní mediální soubory v zařízení iOS.

Ještě lepší je, že tyto soubory jsou uloženy lokálně ve vašem mobilním telefonu, takže je můžete poslouchat s připojením k internetu nebo bez něj.

Odstraňování problémů

Stahování místních souborů je docela jednoduché, i když trochu neohrabané. Ale věci se mohou pokazit.

Výše uvedené kroky budou fungovat pro většinu uživatelů, ale nemusí fungovat pro všechny. Pokud nemůžete importovat nebo přehrát některé ze svých skladeb, pamatujte na tyto tipy.

 • Ujistěte se, že vaše mobilní zařízení i váš počítač jsou přihlášeni ke stejnému účtu Spotify Premium. Také dvakrát zkontrolujte, zda jsou vaše zařízení připojena ke stejné síti Wi-Fi.
 • Pokud to stále nefunguje, ujistěte se, že Spotify není na žádném ze svých zařízení neúmyslně nastaven do režimu offline.
 • Mnoho typů médií ve Spotify nefunguje. Podporované typy souborů zahrnují soubory MP3, M4P (ale ne videa M4P) nebo MP4. Bezztrátový formát iTunes, M4A, není podporován.
 • Spotify říká, že nepovoluje přehrávání skladeb z „nelegálních zdrojů“. V našem testování fungovaly soubory MP3 stažené z YouTube dobře, ale počet najetých kilometrů se může lišit.
 • Ujistěte se, že aplikace Spotify na vašem iOS zařízení i na stolním počítači je aktuální.
 • Spotify má ve skutečnosti limit na počet stop, které si můžete stáhnout do konkrétních zařízení. V jednom zařízení je maximálně 10 000 skladeb pro 5 samostatných zařízení.
 • Pokud si všimnete, že skladba není úplně ta správná verze, je to kvůli míře shody Spotify. Streamovací společnost říká, že se pokusí porovnat skladby z vlastního katalogu, pokud jsou vaše místní skladby v omezeném formátu.

Stále používáte hudbu MP3 pro svůj hudební zážitek? Chceme od tebe slyšet. Dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found