Sledujte živé zprávy na Apple TV a nenechte si ujít žádný úder

Pokud jste jako já, když sledujete zprávy, chcete je vidět v reálném čase, jak se to děje. Koneckonců, kdo rád hraje, dohání nejnovější zprávy, když už všichni ostatní přešli na další velký příběh? Nikdo.

Mnoho lidí si klade otázku, zda mohou sledovat živé zprávy na Apple TV. Dobrá zpráva je ano! S Apple TV můžete snadno sledovat vývojový příběh v reálném čase ze zpravodajských zdrojů, kterým důvěřujete.

Příbuzný:

  Živé zprávy vs. video zprávy na Apple TV

  Každé ráno zapnu Apple TV, abych zkontroloval nejnovější živé zprávy, abych věděl, co se děje v našem světě v okamžiku, kdy se probudím. A pokud nenajdu nic užitečného, ​​co by vysílalo naživo, vždy se můžu podívat na předem nahrané video zprávy z předchozího dne.

  A i když se to nemusí zdát, je rozdíl mezi živými zprávami a předem nahranými zprávami.

  Apple TV nabízí živé i předem nahrané zprávy

  Ne všechny novinky nabízejí živé zprávy. Video zprávy je předem zaznamenáno. To znamená, že jakmile to uvidíte, už se to stalo. Není to nejzajímavější způsob, jak sledovat příběh.

  Na druhou stranu, živé zprávy streamy v reálném čase, takže můžete neustále sledovat vývoj příběhů a mít pocit, že jste součástí akce. Ukážeme vám, jak sledovat živé zprávy na Apple TV, takže vám nikdy neunikne žádný úder.

  Jak nastavím zpravodajské aplikace s živým přenosem?

  Pokud je ještě nemáte, stáhněte si a nainstalujte aplikace ze svých oblíbených zpravodajských zdrojů, jako jsou CBS, Bloomberg, ABC News, FOX News, SkyNews, Reuters TV atd. Nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší novinky, které Apple TV nabízí, je otevřít App Store.

  Klepnutím na ikonu App Store otevřete a vyhledejte své oblíbené zpravodajské aplikace.
  • V domovské nabídce Apple TV vyberte ikonu App Store.
  • Přejetím dálkovým ovladačem nahoru zobrazíte hlavní nabídku.
  • Vyberte kategorie.
  • Vyberte Zprávy z pravého postranního panelu a zobrazí se všechny novinky, které aplikace Apple TV nabízí.
  • Klikněte na zpravodajskou aplikaci, kterou chcete stáhnout.
  • Chcete-li aplikaci nainstalovat, zvolte Získat.
  • Vyberte ikonu Stáhnout.
  • V případě potřeby zadejte své heslo Apple ID.
  • Po dokončení stahování se ve vaší domovské nabídce zobrazí aplikace pro novinky, která vám usnadní přístup.
  Stažená aplikace se zobrazí v domovské nabídce.

  Do vyhledávacího pole můžete také zadat nebo diktovat (mluvit do dálkového ovladače) název požadované zpravodajské aplikace.

  Nabízí zpravodajská aplikace živé vysílání?

  Hledejte živé logo nebo slovo „živé“ pro streamování zpráv v reálném čase
  • Otevřete zpravodajskou aplikaci.
  • V hlavní nabídce aplikace pro novinky hledejte slovo Žít.
  • Kliknutím sledujete přímý přenos.
  Pokud nevidíte slovo Žít v žádném z nabídek pak konkrétní zpravodajská aplikace nenabízí živé vysílání. Měli byste tedy zkusit jinou zpravodajskou aplikaci.

  Náklady na sledování zpráv na Apple TV

  Některé novinky jsou zdarma, jiné s bezplatným předplatným kabelem, jiné vyžadují měsíční předplatné. Cena se liší od aplikace k aplikaci. Někdy je placený obsah označen jakoPojistné.

  Ke zprávám a dalšímu obsahu se můžete také přihlásit, pokud si předplatíte předplacené služby třetích stran, jako je HULU + LIVE TV, DirecTV Now, SlingTV, CBS All Access, YouTube TV a dokonce i PlayStation Vue!

  Stáhněte si locastapp a sledujte místní živou televizi zdarma

  Bezplatná aplikace provozovaná neziskovým serverem www.locast.org umožňuje uživatelům sledovat jejich místní živé televizní vysílání zdarma na Apple TV.

  To je v současné době omezeno na následující města, ale vyplatí se to vyzkoušet, zvláště pokud chcete naladit místní sportovní vysílání.

  • New York

  • Philadelphie

  • Boston

  • Washington DC

  • Baltimore

  • Chicago

  • Houston

  • Dallas

  • Sioux Falls

  • Denver

  • Rapid City

  • Los Angeles

  • San Francisco

  Populární zpravodajské aplikace na Apple TV

  Sledujte živé a předem nahrané zprávy s aplikací ABC News pro Apple TV. Zdroj obrázku: ABC7 News

  ABC, CBS a NBC jsou dnes stále silně sledovány diváky, kteří chtějí, aby byl jejich obsah dodáván tradičním způsobem, na který jsou lidé zvyklí. Všichni nabízejí živé kanály ve svých aplikacích Apple TV.

  Vyberte si své novinky

  Pro selektivní diváky, kteří chtějí sledovat pouze zprávy, které je zajímají, jsou skvělými možnostmi pro živé zprávy aplikace jako Haystack TV, Sling TV a Reuters TV.

  Užijte si novinky 24/7 s aplikací zpráv Apple TV společnosti Reuters.

  Tyto aplikace nabízejí širší škálu obsahu a umožňují divákovi rozhodnout, co se mu líbí, když se mu to líbí.

  U těchto zpravodajských aplikací je jedinečné to, že se od vás učí tím, že si zapamatují vaše vzorce sledování zpráv. Díky těmto informacím vám tyto novinky nabízejí nový obsah související s vašimi zájmy.

  Pomocí zpravodajské aplikace Livestream na Apple TV

  Pokud chcete mít na jednom místě své novinky z různých zdrojů, je pro vás Livestream News App!

  sledujte své oblíbené zprávy naživo pomocí aplikace Livestream pro Apple TV

  Pomocí aplikace Zprávy živého přenosu můžete vyhledávat zprávy od některých svých oblíbených poskytovatelů zpráv. Sledujte jakýkoli aktuálně se rozvíjející příběh nebo sledujte ostatní, které vám možná unikly.

  Nastavení aplikace Live Stream News je rychlé a snadné. Aplikace Live Stream News je v sekci s novinkami v obchodě s aplikacemi, ale nejjednodušší způsob, jak ji najít, je postupovat podle výše uvedených pokynů.

  Sledujte YouTube naživo bez předplatného YouTube TV

  YouTube TV nabízí zprávy a programování z více než 70 sítí (a stále roste). Po bezplatné zkušební verzi však stojí přibližně 45 USD měsíčně. A možná nebudete chtít utrácet takové peníze.

  Dobrou zprávou je, že můžete sledovat živé vysílání na YouTube pomocí běžné aplikace na Apple TV!

  Podívejte se na Žít symbol na miniatuře obsahu, který chcete sledovat. Youtube vám nabízí živé zpravodajské zdroje z Bloomberg, Al Jazeera a několika dalších stanic.

  Vyhledávejte živé zprávy pomocí vyhledávací lišty YouTube

  Pokud vás zajímá pouze živý obsah, můžete pomocí funkce vyhledávání na YouTube vyhledat slovo „živé“ nebo „živé zprávy“.

  Sledování místních živých zpráv na Apple TV

  S AppleTV můžete být informováni o záležitostech ve svém domovském městě!

  CBS, NBC, PBS, ABC a mnoho dalších národních a místních zpravodajských stanic nabízí aplikace Apple tvOS. Nejprve tedy zkontrolujte tyto aplikace a zjistěte, zda spouští některý z vašich místních zpráv a videí, nebo předvádějí živé události.

  Pro všechny ostatní je nejlepší sledovat místní zprávy na Apple TV stažením aplikace pro místní zprávy do zařízení iOS a AirPlay do Apple TV.

  Můžete také sledovat živé a místní zprávy pomocí aplikace Apple TV - aplikace Apple TV podporuje živé zprávy pro tvOS 11 a iOS 11 a vyšší.

  Na Apple TV nemohu najít svoji oblíbenou zpravodajskou aplikaci!

  Pokud Apple TV aktuálně nenabízí vaši oblíbenou zpravodajskou aplikaci, jednou z alternativ je aplikace AirPlay pro zpravodajství ze zařízení iOS, jako je iPad nebo iPhone, do Apple TV.

  Jak AirPlay na Apple TV

  Streamování živých zpráv do Apple TV je snadné pomocí AirPlay
  • Ujistěte se, že je vaše iDevice připojeno ke stejné WiFi síti jako vaše Apple TV.
  • Otevřete aplikaci pro zprávy nebo místní TV, kterou chcete streamovat do Apple TV.
  • Najděte video nebo živý přenos, který chcete na AirPlay.
  • Klepněte na ikonu AirPlay.
  • Vyberte si Apple TV a počkejte, až se připojí a streamuje váš obsah.

  Ve zkratce …

  Apple TV může změnit způsob, jakým dostáváme naše novinky, ale to neznamená, že se cítíte jinak, nebo vás nutí skákat frustrujícími křivkami učení.

  Ať už chcete sledovat zprávy tradičním způsobem, nebo si vybrat, Apple TV vás pokryje! A když Apple uvede Apple TV + později v tomto roce, čeká nás ještě něco.

  Poslední příspěvky