App Store: „Došlo k neznámé chybě“; se nemůže připojit k App Store

Právě jste aktualizovali svůj iOS, ale v aplikaci nebo iTunes Store se zobrazí zpráva „Došlo k neznámé chybě?“ Několik uživatelů uvedlo, že dostalo varovnou zprávu App Store: „Došlo k neznámé chybě“ při pokusu o připojení k App Store na svých zařízeních iOS, iPad, iPad mini, iPhone nebo iPod touch.

Zkontrolujte stav systému Apple

Někdy není problém vy nebo vaše zařízení, je to Apple!

Než strávíte spoustu času řešením problémů, zkontrolujte, zda Apple nemá problémy se serverem. Chcete-li tak učinit, přejděte na web Apple Support System Status.

Hledejte cokoli žlutě - pokud vidíte symbol podobný výnosu, přečtěte si podrobnosti. Zejména vyhledejte jakékoli nahlášené problémy s App Store, Apple ID, iCloud a iTunes.

Pokud nastanou problémy, počkejte několik hodin a proveďte kontrolu znovu.

Nedávno jste změnili své Apple ID nebo heslo?

Pokud jste nedávno změnili své Apple ID nebo heslo, možná se budete muset odhlásit a znovu přihlásit. Chcete-li se přihlásit na svém zařízení iOS, přejděte na Nastavení> Profil Apple ID> iTunes a App Store. Klepněte na své Apple ID, odhlaste se a poté se klepnutím na Přihlásit znovu přihlaste.

Také přejděte na Nastavení> Obecné> Datum a čas a zvolte Nastavit automaticky.

Ověřte podrobnosti platby

Někdy se vám tato chyba zobrazí, když pro svůj účet nemáte nastavenou platební metodu.

Jít doNastavení> Profil Apple ID> Platba a dopravaa zjistěte, zda existuje zavedená platební metoda. Pokud ne, přidejte jeden.

Tuto platební metodu můžete později nastavit na Žádné pomocí následujícího pokynu.

Vypněte a zapněte WiFi

Zkuste WiFi vypnout, počkejte 20–30 sekund a znovu jej zapněte.

Zkontrolujte své Apple ID

I když se můžeme v App Storu přihlásit k jinému Apple ID, než je naše hlavní Apple ID, které používáme pro iCloud, iMessage atd., Používání více Apple ID na zařízení nebo Macu často způsobuje problémy.

Zkontrolujte tedy, zda vaše zařízení (nebo Mac) používá více než jedno Apple ID. Pokud ano, konsolidujte a použijte pro všechny služby jedno Apple ID. Zejména se ujistěte, že Apple ID použité pro App Store je stejné jako Apple ID, které používáte pro iCloud.

Pokud potřebujete přístup k aplikacím a nákupům spojeným s jiným Apple ID, zvažte přihlášení obou ID k účtu sdílení rodiny.

Zkuste se přihlásit na svůj iCloud nebo Apple ID přes web

Můžete se přihlásit ke svému účtu Apple ID pomocí webového prohlížeče v počítači nebo zařízení?

Je to dobrý způsob, jak zkontrolovat svůj účet a zda se můžete přihlásit pomocí svého aktuálního (a známého) Apple ID a hesla.

Pokud se můžete ke svému účtu přihlásit přes webový portál, problém je ve vašem zařízení.

Zkuste se ve svém nastavení odhlásit z iTunes a App Store a znovu se přihlásit

  • Nastavení> iTunes a App Store
  • Klepněte na své Apple ID a odhlaste se
  • Restartujte zařízení
  • Přihlaste se zpět do iTunes a App Store
    • Odhlášením z iTunes a App Store odstraníte všechny uložené offline skladby, pokud jste členem Apple Music

Obnovte své Apple ID nebo heslo

Pokud se nemůžete přihlásit ke svému účtu, problém je buď s vaším Apple ID, nebo spíše s heslem. V takovém případě přejděte na web iforgot společnosti Apple a zkuste resetovat heslo (nebo Apple ID) prostřednictvím tohoto webu.

Obnovte všechna nastavení zařízení

Pokud zatím nic nepomůže, zkuste obnovit všechna svá nastavení pro případ, že vám něco bude překážet. Přejděte do Nastavení a klepněte na Obecné> Obnovit> Obnovit všechna nastavení

Tím se obnoví výchozí nastavení všeho v Nastavení, včetně upozornění, upozornění, jasu a nastavení hodin, jako jsou budíky. Provedení této akce nemá vliv na žádná data vašeho osobního zařízení, včetně fotografií, textů, dokumentů a dalších souborů.

Obnovením všech nastavení se také vrátí všechny vaše přizpůsobené a přizpůsobené funkce, jako jsou tapety a nastavení přístupnosti, zpět na výchozí tovární hodnoty. Jakmile se váš iPhone nebo iDevice restartuje, musíte tato nastavení znovu nakonfigurovat.

Tipy pro čtenáře

  • Pro lidi, kteří to vidí na počítačích Mac, zkuste následující: Bezpečné Spusťte počítač Mac podržením klávesy Shift při zavádění, přejděte do obchodu App Store a zkuste stáhnout a nainstalovat aktualizace v nouzovém režimu. Restartujte a zjistěte, zda App Store nyní funguje!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found