Jak zkontrolovat zprávy Instagramu v počítači

Bez ohledu na to, co si o platformě myslíte, se Instagram neustále a stále více stává jednou z nejpopulárnějších aplikací. Nezáleží na tom, zda jste tisíciletý nebo starší člověk, Instagram je stále fantastická aplikace.

Pokud však chcete používat Instagram na webu, je to trochu frustrující. Existuje rozhraní, kde můžete zobrazit příběhy a časovou osu, ale co DM? V takovém případě se budete muset ponořit trochu hlouběji.

Zkontrolujte zprávy Instagramu v počítači

Facebook / Instagram trvalo dlouho, než bylo představeno správné webové rozhraní. Jsou dokonce i takoví, kteří (ne) trpělivě čekají na správnou aplikaci pro iPad.

Ale pro ty uživatele, kteří chtějí mít možnost používat Instagram na webu, v současné době nemáte možnost zobrazit přímé zprávy. Naštěstí došlo k řešení, které bylo objeveno a nyní umožňuje.

Následující kroky vytvoří zástupce vašich DM a aplikace pro pseudo-desktop pro Instagram. Upozorňujeme, že tyto kroky budete muset provést v prohlížeči Google Chrome, protože se Safari nebudou fungovat.

 1. Otevřete Instagram.com v prohlížeči Chrome
 2. Spusťte vývojářské nástroje
  1. Tři tečky v pravém horním rohu
  2. Více nástrojů
  3. Vývojářské nástroje
 3. Přepněte do mobilního (iPhone / Android) režimu
 4. Znovu načtěte stránku
 5. Klikněte na tlačítko DM
 6. Stiskněte tři tečky> Další nástroje> Vytvořit zástupce

Jakmile projdete a vytvoříte zkratku, Chrome vám dá další výzvu. Odtud můžete aplikaci přejmenovat, změnit ikonu a poté potvrdit.

Po potvrzení bude nová zkratka Instagramu umístěna do složky „Chrome Apps“. Pokud máte nainstalované další aplikace pro Chrome, najdete je také zde. Pokud ne, vytvoří se nová složka a pak můžete zástupce přesunout kamkoli chcete.

Závěr

Přiznáváme, že to není nejhezčí způsob přístupu k přímým zprávám z Instagramu na vašem počítači. Toto je ale vaše nejlepší sázka, kromě toho, že vyzkoušíte aplikaci třetí strany nebo ji neděláte vůbec.

Pokud jste našli lepší způsob přístupu k Instagram DM, dejte nám prosím vědět v komentářích níže. Pokud navíc ve svém počítači používáte nějaké aplikace pro přístup k Instagramu, předveďte je, abychom si je mohli vyzkoušet!

Jako vždy, pokud máte nějaké dotazy nebo narazíte na problémy, ozvěte se v komentářích níže a my vám určitě pomůžeme!

Poslední příspěvky