Nedostáváte oznámení o aplikacích na Apple Watch? Podívejte se na tyto tipy

Několik uživatelů, kteří tento týden aktualizovali své Apple Watch na watchOS 6 a svůj iPhone na iOS 13 / 13.1, zjistili, že jejich Apple Watch po aktualizaci nedostávají oznámení aplikací.

Hlavním problémem hlášeným uživateli je, že jejich hodinky přestaly zrcadlit oznámení ze spárovaného iPhonu. Někteří uživatelé také zmínili, že problém se neomezuje pouze na komunikační aplikace, jako jsou zasílání zpráv nebo e-mail, ale má dopad i na jiné nekomunikační aplikace, jako jsou upozornění na upozornění.

Příbuzný:

  Tento článek poskytuje několik tipů, které vám pomohou diagnostikovat některé z těchto chybějících problémů s oznámeními na hodinkách Apple Watch.

  Doporučujeme, abyste svůj iPhone aktualizovali na iOS 13.1, pokud jste měli tyto problémy v iOS 13, který byl vydán minulý týden spolu s watchOS 6.

  Chybějící oznámení o alarmu na Apple Watch po aktualizaci watchOS

  Začněme problémem s upozorněním na Apple Watch Alarm.

  Pokud zjišťujete, že na vašich hodinkách Apple Watch nepřicházejí alarmy, zkontrolujte toto nastavení, abyste se ujistili, že máte dobré předpokladové nastavení.

   1. Otevřete na iPhonu aplikaci Watch
   2. Klepněte na kartu „Moje hodinky“ v dolní části obrazovky
   3. Dále klepněte na „Hodiny“
   4. Zaškrtněte a povolte možnost „Push Alerts from iPhone“.

  Pokud máte jiné problémy s alarmem Apple Watch, podívejte se na našeho podrobného průvodce řešením problémů s Apple Watch.

  Na Apple Watch obecně nedostáváte oznámení o aplikacích?

  I když jste již možná zkontrolovali zřejmé, stále se chceme ujistit, že jsou zahrnuty. Než se dostanete do plevelů, vyzkoušejte tento trik a zjistěte, zda problém vyřeší. Vypněte telefon a sledujte je a znovu je spusťte (nejprve spusťte iPhone a poté hodinky).

   1. Zkontrolujte, zda na hodinkách není aktivována funkce Nerušit. Na hodinkách klepněte na Nastavení> Nerušit.
   2. Pokud k problému s chybějícím oznámením dochází pouze u určité aplikace, jako je Telegram nebo Skype, zkontrolujte nastavení aplikace a ujistěte se, že jsou oznámení povolena. Na iPhonu klepněte na Nastavení> Oznámení.
   3. Přejděte dolů, vyhledejte aplikaci a klepněte na ni. Zkontrolujte, zda je možnost „Povolit oznámení zapnuta“. Klidně jej přepněte do polohy VYPNUTO, počkejte několik sekund a povolte jej zpět.

    Přepněte nastavení na VYPNUTO a poté ZAPNUTO

   4. Otevřete na iPhonu aplikaci Watch. Klepněte na Moje hodinky a zvolte Oznámení.
   5. Přejděte dolů do sekce „ZRUŠENÍ ZRUŠENÍ IPHONE OD:“
   6. Ujistěte se, že příslušná aplikace má povolená upozornění zde.

    Přepněte toto nastavení na VYPNUTO a ZAPNUTO několikrát pro aplikaci, se kterou máte problémy.

   7. Na této obrazovce přepněte funkci aplikace do polohy VYPNUTO, počkejte několik sekund a znovu ji zapněte

  S poslední upozorněním na WatchOS jsme čelili podobnému problému s vyzváněním oznámení a byli jsme schopni problém vyřešit a opravit. Níže si můžete přečíst podrobnosti:

  • Nedostáváte vyzvánění oznámení na váš iPhone? Jak opravit

  P.S - Zdá se, že nastavení deaktivace / povolení s Apple Watch hodně funguje. Po aktualizaci watchOS 6 jsme nemohli na hodinkách pořizovat snímky obrazovky. Vypnutím v nastavení a následným opětovným povolením to udělal trik!

  Nyní zkontrolujte a zkontrolujte, zda se oznámení o aplikacích zobrazují na vašich Apple Watch.

  Proveďte Force Restart na Apple Watch

  Pokud stále máte problémy s chybějícími oznámeními aplikací na Apple Watch, zkuste vynutit restart Apple Watch. Stiskněte a podržte digitální korunku a postranní tlačítko, dokud se na obrazovce Watch neobjeví logo Apple. Uvolněte tlačítka a nechte hodinky Apple Watch restartovat samy.

  Jakmile se vaše Apple Watch restartují, můžete zkontrolovat a zjistit, zda oznámení fungují.

  Odpojit a opravit

  Pokud problémy stále přetrvávají, můžete vyzkoušet párování a opětovné spárování Apple Watch s iPhonem a kontrolu.

  Většina uživatelů, kteří zažili tento problém s watchOS 6 a iOS 13, to dokázali opravit buď přepnutím nastavení Alert, nebo zrušením párování a opětovným spárováním Apple Watch s iPhone.

  Pokud jste byli schopni vyřešit tento problém nebo pokud máte další dotazy, dejte nám prosím vědět v níže uvedených komentářích.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found