Mohu sloučit dvě nebo více Apple ID? Používání více Apple ID

Mnoho uživatelů má více Apple ID a tito uživatelé kladou stejnou otázku: Je možné sloučit více Apple ID do jednoho Apple ID?

Krátká odpověď je NE, nemůžete sloučit více Apple ID. Dále nelze odstranit nepoužívaná Apple ID. Co byste měli udělat, je začít používat jedno Apple ID, které trvale upřednostňujete.

Pokud se rozhodnete použít jedno Apple ID, stále můžete ke svým nákupům aplikací (pokud existují) přistupovat pomocí svých dalších Apple ID. Všechny nákupy můžete také provést pomocí jiného Apple ID na jednom zařízení, iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Chcete-li to provést, musíte uložit všechny své nákupy na počítači Mac nebo PC a poté je synchronizovat se zařízením iOS.

Pokud používáte více Apple ID, může se vám zobrazit tato chybová zpráva: „Je nám líto ... ale v našem systému pro vás nemůžeme najít data.“ Pokud se zobrazí tato chybová zpráva, jednoduše vymažte soubory cookie vašeho webového prohlížeče.

Poznámka: Můžete použít jedno Apple ID pro služby iCloud a jiné Apple ID pro nákupy v obchodě (další informace najdete v tomto článku).

Příbuzný:

  • Moje Apple ID bylo deaktivováno. Jak obnovím své Apple ID

Poslední příspěvky