Jak opravit iCloud Kontakty se na MacBookech neaktualizují

Máte potíže s neaktualizací kontaktů na iCloudu na MacBookech nebo Macech? Pokud ano, nejste sami. Vidíme, že několik našich čtenářů hlásí problémy se svými kontakty, zejména po aktualizaci jejich macOS nebo změně konkrétních informací o kontaktech (například smazání telefonních čísel a přidání nových čísel nebo e-mailů).

Podívejme se na to! Naše smartphony jsou zásadním prostředkem ke komunikaci s každým, koho známe a setkáváme se s ním. Kdo si už pamatuje telefonní čísla? Naše smartphony fungují pro nás.

V důsledku toho byste měli pravidelně aktualizovat svůj seznam kontaktů, zejména poté, co provedete jakékoli změny nebo aktualizace kontaktů!

Bohužel došlo k několika nedávným problémům se správnou synchronizací kontaktů iCloud. Problém nastává hlavně při synchronizaci kontaktů z iCloudu do vašeho MacBooku.

Doporučená literatura:

 • 7 tipů, jak ze svých kontaktů pro iPhone vytěžit maximum
 • Oblíbené kontakty iPhone nefungují

Existuje několik různých oprav, ale ta, která pokračovala v pravidelné práci, vyžaduje trochu hlubokého potápění. Nejprve musíte přejít na stránku iCloud.com. Odtud budete muset exportovat své kontakty na kartu „vCard“.

iCloud Kontakty se na MacBooku neaktualizují? Vytvořte iCloud Kontakty vCard

VCard je digitální vizitka, která obsahuje všechny vaše kontakty, aby je bylo možné znovu načíst. Což je ve skutečnosti krok, který podnikneme po vytvoření karty vCard.

Chcete-li soubor zálohovat místně, postupujte podle následujících kroků:

 1. Přejděte na iCloud.com
 2. Přihlásit se
 3. Vyberte „Kontakty“
 4. Stisknutím kombinace kláves cmd + A vyberte všechny kontakty
 5. Klepněte na ikonu ozubeného kola v levém dolním rohu
 6. Vyberte možnost „Exportovat vCard…“

Ve složce Stažené soubory se objeví nový soubor s názvem „Adam *** a 53 contacts.vcf“. Tento soubor je nesmírně důležitý, takže je důležité nezapomenout na jeho umístění.

Varování: Prosíme každého, aby zajistil, že jeho seznam kontaktů bude aktuální, aby neztratil žádné důležité informace.

Smažte svůj seznam kontaktů na iCloudu

Dalším krokem, který musíte udělat, je smazat všechny kontakty na iCloudu. Tady jsou kroky:

 1. Přejděte na iCloud.com
 2. Přihlásit se
 3. Vyberte „Kontakty“
 4. Stisknutím kombinace kláves cmd + A vyberte všechny kontakty
 5. Klepněte na ikonu ozubeného kola v levém dolním rohu
 6. Vyberte „Odstranit“
 7. Potvrdit

Podle očekávání bude odstraněn celý váš seznam kontaktů a nyní budete mít nový začátek. Jakmile budou kontakty odstraněny z webového klienta iCloud, všimnete si, že jsou odstraněny také z vašeho iPhone. Poté, co se to stane, můžete pokračovat.

Importujte své vCard kontakty z iCloudu

Důvodem, proč jsme dříve vytvořili vCard, nebylo jen to, abyste měli místní zálohu všech svých kontaktů. Místo toho použijeme tento soubor k opětovnému importu všech vašich kontaktů do iCloudu.

Zde jsou kroky, které musíte podniknout při opětovném importu kontaktů do iCloudu:

 1. Přejděte na iCloud.com
 2. Přihlásit se
 3. Vyberte „Kontakty“
 4. Klepněte na ikonu ozubeného kola v levém dolním rohu
 5. Vyberte „Importovat vCard“
 6. Přejděte na místo, kde jste uložili soubor vCard
 7. Vyberte soubor vCard
 8. Import

Trvá to několik minut, ale ve webovém klientu se začnou zobrazovat různé kontakty. Může chvíli trvat, než se všechny vaše kontakty znovu objeví na různých mobilních zařízeních, včetně MacBooku.

Nebojte se, protože vše funguje na pozadí, aby se správně synchronizovalo mezi vašimi zařízeními podporujícími iCloud. Po dokončení tohoto procesu bohužel ve vašem seznamu kontaktů bude jedna věc chybět.

Pokud máte konkrétní kontakty s vlastními obrázky, budou odstraněny. Po opětovném importu kontaktů budete muset každý kontakt ručně aktualizovat příslušným obrázkem.

Závěr

Jak jsme uvedli výše, udržování aktualizovaných kontaktů na všech vašich zařízeních je nesmírně důležité. Pokud tedy i nadále narážíte na problémy, nezapomeňte nám to sdělit v komentářích níže a my uděláme vše pro to, abychom vám pomohli.

Pokud jste našli jiné řešení tohoto problému, ozvěte se a dejte nám vědět!

Tipy pro čtenáře

 • Vyzkoušejte tento tip pro čtenáře a odstraňte nebo izolujte některé soubory ve své knihovně!
  • Ukončete aplikaci Kontakty, pokud je spuštěná
  • Přejít na ~ / Knihovna / Kontejnery a odstranit nebo izolovat v nové složce na ploše cokoli s adresářem v názvu (doporučujeme izolovat vs. odstranit)
  • Použijte hlavní nabídku Finderu a vyberte možnost Přejít> Přejít do složky
  • Pokud nemůžete najít svou uživatelskou knihovnu, přečtěte si tento článek
  • Přejít na ~ / Library / ApplicationSupport a odstranit nebo izolovat v nové složce na ploše cokoli s adresářem v názvu (doporučujeme izolovat vs. odstranit)
  • Otevřete ~ / Library / Preferences a odstraňte nebo izolujte v nové složce na ploše cokoli s adresářem v názvu (doporučujeme izolovat vs. odstranit)
  • Přejít na ~ / Library / Cache a odstranit nebo izolovat v nové složce na ploše cokoli s adresářem v názvu (doporučujeme izolovat vs. odstranit)
  • Otevřete v systému Mac předvolby> iCloud a zrušte zaškrtnutí políčka Kontakty
  • Restartujte Mac
  • Otevřeno Předvolby systému> iCloud znovu a znovu zaškrtněte políčko Kontakty
 • Rob zjistil, že jeho Apple Watch mají nějaké kontakty, které byly sloučením mezi iCloud a Google / Gmail. Pouhý převod těchto kontaktů zpět na jejich záznam na iCloudu problém vyřešil. Vyzkoušejte tento skvělý tip!
 • Pomocí webového prohlížeče ověřte, zda jsou všechny vaše kontakty ve vašem účtu Apple ID / iCloud. Poté ve verzi webového prohlížeče iCloud vyhledejte a otevřete Nastavení iCloudu. Vlevo dole v části Pokročilé vyberte Obnovit kontakty. Z tohoto seznamu vyberte zálohu kontaktů, kterou chcete obnovit. Vyberte Obnovit vpravo a postupujte podle pokynů na obrazovce

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found