Zjednodušte čekání na letišti: Přidejte palubní vstupenku do peněženky Apple

Cestování je skvělé, ale odbavení na letišti není daleko od stresu. Stejně jako dostat se na letiště včas a projít bezpečností se všemi neporušenými taškami. Možnost rychlého přístupu k palubnímu lístku prostřednictvím Apple Wallet vám ušetří cestu k přepážce pro odbavení na letišti nebo samoobslužný kiosek.

Tady je postup, jak přidat palubní vstupenku do Apple Wallet, abyste se dostali do bezpečí.

Přidávání palubních lístků do Apple Wallet

Existuje několik způsobů, jak přidat palubní vstupenku do peněženky Apple. Nejjednodušší je však získat palubní vstupenku prostřednictvím aplikace Pošta nebo Zprávy.

Alternativnější metodou je stažení aplikace vaší letecké společnosti. Pro účely tohoto článku pojednáme o obou.

Jak přidat palubní vstupenku z pošty nebo prohlížeče

Mnoho leteckých společností vám s palubním lístkem zašle e-mail. Kliknutím na odkaz jej můžete přidat do peněženky Apple.

Obecně platí, že jakmile se odbavíte na svém letu, letecká společnost vám může zaslat palubní vstupenku k tisku prostřednictvím e-mailu. V mnoha případech iOS automaticky detekuje e-mail (pokud používáte Mail) a přidá jej do vaší aplikace Peněženka.

V ostatních případech budete pravděpodobně moci svůj let odbavit ve webovém prohlížeči, jako je Safari nebo Chrome. Safari doporučujeme pro účely palubního lístku kvůli jeho těsné integraci s iOS. Stejně jako v případě Mailu by měla existovat snadná možnost přidat palubní vstupenku do Peněženky, pokud tak neučiní automaticky.

Nespoléhejte se však na tuto metodu jen slepě. Nezapomeňte zkontrolovat, zda je palubní vstupenka v aplikaci Peněženka před odjíždíte na letiště. Pokud tomu tak není, pokračujte další metodou.

Jak přidat palubní vstupenku prostřednictvím aplikace Airline

Většina aplikací leteckých společností vám umožní snadno přidat palubní vstupenku do peněženky Apple. Bude to také docela zřejmé.

Někdy iOS automaticky nezjistí palubní vstupenku. V těchto případech je nejlepší volbou jednoduše stáhnout aplikaci pro příslušnou leteckou společnost a odtud se odbavit.

Pokud jste již do aplikace přihlášeni, může se vám automaticky zobrazit palubní vstupenka (nebo možnost se přihlásit a obdržet). V opačném případě se budete muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů. To může vyžadovat resetování zapomenutého hesla, takže než se vydáte na letiště, nezapomeňte se přihlásit.

Bez ohledu na to, zda jste přihlášeni nebo ne, budete muset zadat potvrzovací kód, abyste se mohli přihlásit a získat palubní vstupenku. V samotné aplikaci letecké společnosti by měla být možnost Check In.

V každém případě byste měli vidět možnost přidat palubní vstupenku do Apple Wallet - většina amerických leteckých společností Wallet podporuje. Přesný způsob přidání lístku do Peněženky se také liší. Celkově by však mělo být tlačítko nebo ikona zcela zřejmé. Na druhou stranu, pokud nevidíte snadno peněženku, kontaktujte konkrétní leteckou společnost.

Používání palubních vstupenek v peněžence Apple

Jednoduše otevřete peněženku a klepněte na palubní vstupenku. Poté svůj telefon předejte funkcionářům TSA a brány.

Jakmile je ve vaší aplikaci Peněženka průchod, je jejich použití velmi jednoduché.

Některé pasy, včetně palubních, se zobrazí automaticky na základě konkrétní polohy vašeho zařízení. Když dorazíte na letiště, může se vaše palubní vstupenka zobrazit jako upozornění na obrazovce uzamčení.

V opačném případě jej snadno najdete tak, že jednoduše otevřete aplikaci Peněženka a klepnete na ni.

Jakmile máte palubní vstupenku otevřenou v Peněžence, jednoduše ji předejte agentovi TSA během zabezpečení a hlídači brány ve vašem terminálu. To je docela běžné, takže by měli být schopni průchod bez problémů naskenovat.

Pamatujte, že ne všechna mezinárodní letiště jsou vybavena pro zpracování mobilních palubních vstupenek. Společnost United Airlines poskytla seznam mezinárodních letišť, která přijímají mobilní palubní vstupenky. Lepší je ověřit, než předpokládat.

Odstranění palubních lístků z peněženky iPhone

Staré palubní vstupenky obvykle zůstanou po vypršení platnosti. Jejich odstranění je dobrý nápad.

I když je používání palubních vstupenek v aplikaci Peněženka užitečné, systém má zvláštní podivnost. Z nějakého důvodu totiž palubní vstupenky zůstanou viset - i když je již nebudete používat. Naštěstí je snadné je odstranit.

  • Jen v peněžence klepněte na palubní vstupenku.
  • Klepněte na ikonu ikona se třemi tečkami.
  • Přejděte dolů a vyberte Odebrat přístup.

Je to tak jednoduché!

Doufáme, že vám tyto tipy pomohly. Pokud máte jakékoli dotazy nebo byste se chtěli s čtenáři podělit o oblíbený tip týkající se cestování, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found