Jak pracovat s hlasovými poznámkami na Apple Watch

Společnost Apple představila známou aplikaci Voice Memo na Apple Watch počínaje watchOS 6. Díky tomu je aplikace Voice memo nyní k dispozici na vašem iPhonu, iPadu, Macu a Apple Watch. Díky hlasovým poznámkám na Apple Watch je super snadné a pohodlné rychle nahrávat, aniž byste museli vyjímat iPhone. To je obzvláště užitečné, když se snažíte udělat si krátkou poznámku, abyste na ni později nezapomněli.

V tomto krátkém článku prozkoumáme, jak můžete snadno vytvářet, přejmenovávat a mazat hlasové poznámky na hodinkách Apple Watch, když používáte watchOS 6 nebo novější.

Příbuzný:

  Vytvořte na svých hodinkách Apple Voice Memo pomocí 3 snadných kroků

  Vytvoření nové hlasové poznámky na hodinkách je stejně snadné jako na vašem iPhone. Začněte spuštěním nové aplikace Voice Memo na hodinkách Apple a klepnutím na tlačítko záznamu (velký červený kruh).

  Ke spuštění hlasových poznámek můžete také použít Siri na Apple Watch. „Ahoj Siri, spusťte hlasové poznámky„Dělá trik.

  Přístup a vytváření hlasových poznámek na Apple Watch je velmi snadné.
  • Spusťte aplikaci Voice Memo na Apple Watch
  • Nahrávání zahájíte klepnutím na tlačítko Nahrát
  • K dokončení nahrávání použijte tlačítko „Stop“
  • Vaše nová hlasová poznámka je uložena s předponou „Nahrávání“

  Přejmenujte svou hlasovou poznámku pomocí aplikace Diktát nebo Klikyháky

  „Záznam“ nebo „Záznam 2“ atd. Nemusí být tím nejlepším jménem pro hlasovou poznámku, kterou jste právě vytvořili. Po dokončení záznamu je velmi snadné přejmenovat hlasovou poznámku. Chcete-li přejmenovat novou Hlasovou poznámku, můžete na hodinkách Apple Watch použít funkci Diktát nebo Klikyháky.

  Chcete-li přejmenovat své hlasové poznámky na Apple Watch,

  • Klepněte na „Hlasovou poznámku“ s názvem „Záznam“, kterou jste právě vytvořili.
  • Na této obrazovce kontroly znovu klepněte na „Záznam“
  • Poté zvolte Diktát nebo čmáranice na této obrazovce „Upravit jméno“, kterou chcete přejmenovat
  • Po dokončení klepněte na Hotovo

  A je to. Vaše hlasová poznámka na Apple Watch je nyní přejmenována z výchozího názvu na určený název, který jste vytvořili.

  Odstranění hlasové poznámky na Apple Watch

  Chcete-li odstranit hlasovou poznámku na hodinkách Apple, klepněte při prohlížení záznamu na tři tečky v pravém dolním rohu obrazovky. Poté klepnutím na „Odstranit“ hlasovou poznámku trvale odstraníte.

  Pamatujte, že tím trvale odstraníte vaši hlasovou poznámku.

  Synchronizují se hlasové poznámky se všemi ostatními zařízeními Apple? Předpokládali bychom, že se vaše hlasové poznámky nakonec synchronizují na všech vašich zařízeních, ale od dnešního dne jsme neviděli nastavení, která by to mohla usnadnit.

  V watchOS 6 beta je synchronizace iCloud dočasně deaktivována a neexistují žádná nastavení pro ruční synchronizaci iCloud. Tuto funkci budeme pečlivě sledovat, protože Apple dělá další změny kupředu.

  Zůstaňte tedy naladěni a získejte více!

  Upozorňujeme, že watchOS 6 vyžaduje iPhone 6s nebo novější s iOS 13 nebo novějším a jeden z následujících modelů Apple Watch:

  • Řada Apple Watch 1
  • Apple Watch Series 2
  • Apple Watch Series 3
  • Apple Watch Series 4

  Co si myslíte o aplikaci Hlasové poznámky? Používáte jej aktuálně na svém iPhone pravidelně? Rádi bychom slyšeli vaše myšlenky prostřednictvím komentářů níže.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found