Ozdobte svůj iPhone nebo iPad vánočními a novoročními tapetami!

V tomto ročním období se vaše zdobení nemusí končit u vašeho domova, kanceláře nebo vánočního stromku. Můžete také vyzdobit obrazovku svého iPhone novoročními a vánočními tapetami (včetně iPadů a iPodů)!

Odpočítávejte do nového roku nebo ukažte svého vánočního ducha nebo vzrušení pomocí roztomilých, barevných nebo útulných pozadí pro váš iPhone nebo iPad. Tyto aplikace pro tapety jsou zabalené a připravené, abyste si je mohli užít.

Přečtěte si recenze!

Rádi měníme naše tapety podle ročních období. Je to zábavný a jednoduchý způsob, jak ukázat ostatním své vánoce a svátky!

I když zde doporučujeme několik aplikací, existuje spousta dalších, které můžete vyzkoušet a najít tu, která vám nejlépe vyhovuje! Stačí vyhledat „vánoční tapetu“, „novoroční tapetu“ nebo jakoukoli jinou dovolenou + tapetu pro jakýkoli svátek, který oslavujete!

Hledejte uživatelské hodnocení 4+

Naším pravidlem je vždy si přečíst uživatelské recenze, než si stáhnete a nainstalujete jakoukoli aplikaci třetí strany. Než se ponoříte, ujistěte se, že aplikace nabízí to, co slibuje ostatním!

Odpočítávání Silvestra a novoroční tapety

Milujete oslavu nového roku? Hledáte aplikaci, která odpočítává hodiny, minuty a sekundy do té chvíle, kdy jeden rok vybledne a objeví se další (a míč padne na Times Square)?

Rádi používáme aplikace k odpočítávání do nového roku! Hledejte aplikaci, která zahrnuje časová pásma po celém světě - mnoho z nich má interaktivní mapu časových pásem. Některé také ukazují šumivé světlo a ohňostroj, když přijde okamžik, protože odpočítávací hodiny dosáhnou nuly.

S těmito aplikacemi můžete sledovat odpočítávání hodin a přesně vědět, kdy začíná nový rok. Docela úhledné!

Důrazně doporučujeme tyto aplikace každému, kdo miluje zazvonit na Nový rok fandit, políbit nebo rozbít šampaňské!

Novoroční HD tapety! (Volný, uvolnit)

Zvonte v novém roce s pozadím z novoročních HD tapet! aplikace. K dispozici pro iPhone i iPad, můžete v této sváteční sezóně obě zařízení smíchat.

Cítíte vzrušení s novoročním ohňostrojem, připravte se na přípitek šampaňským nebo si jen užívejte barevný displej šťastný nový rok na obrazovce.

Tato aplikace nabízí pohodlné odpočítávání do nového roku v horní části a úhledný bonus. A pokud uvidíte tapetu, která by se kamarádovi mohla líbit, můžete ji sdílet přímo z aplikace.

Odpočítávání do šťastného nového roku (zdarma)

Odpočítávání do šťastného nového roku je další dobrou volbou pro pozadí vaší dovolené pro iPhone a iPad. Co by mohlo být zábavnější než sledovat dny, hodiny, minuty a dokonce i sekundy, jak se blíží a začíná nový rok!

Stejně jako předchozí novoroční tapety má i tato aplikace odpočítávání a horní a jednoduché možnosti sdílení.

Tato aplikace nabízí nejen krásné obrázky s odpočítáváním, ale je zde také sekce pro instrumentální hudbu na pozadí, animace jako sněhové vločky a další přizpůsobení.

Můžete si také vybrat hudbu z knihovny své vlastní aplikace Hudba. Tato aplikace má spoustu vzhledů a zvuků, aby oslavila váš vlastní a speciální silvestrovský den a den.

Milujete Vánoce? Ukažte svou náladu na svém iPhonu nebo iPadu

Vánoční tapety !! (Volný, uvolnit)

Vánoční tapety a pozadí má velký výběr krásných vánočních tapet pro váš iPhone nebo iPad.

Tato aplikace má krásné stromy se třpytivými ornamenty, kreslené Santy, sněhuláky a soby a malebné scény zimních divů.

Podívejte se na náhled toho, jak bude tapeta vypadat na domovské nebo uzamčené obrazovce, označte své oblíbené položky pro snadný přístup později a stáhněte si ty, které máte rádi.

Santa Wallpaper Live Maker (zdarma)

Santa Wallpaper Live Maker nabízí úžasné vánoční tapety, které si můžete přizpůsobit pomocí skinů aplikací a polic pro váš iPhone.

Od zářících zlatých až po barevné postavy, můžete si vybrat z pěkné palety pozadí. Poté přidejte nějaké ozdobné police nebo cool vzhledy aplikací a máte perfektní sváteční balíček.

Vánoční tapety a fotografie (zdarma)

Další aplikací pro vánoční pozadí, kterou si můžete prohlédnout, jsou vánoční tapety a fotografie. Tenhle má obrovskou sbírku, takže je tu něco pro každý vkus a styl.

Můžete si vybrat vzorovanou tapetu s dárky, sušenky a zvonky, vybrat ilustrované pozadí s tučňáky, sobi nebo ledními medvědy nebo se držet klasické vánoční hvězdy, stromečku nebo dárku.

Uvidíte pěkný náhled tapety, kterou jste vybrali, a klepnutím ji uložíte nebo sdílíte. Aplikace nabízí pozadí pro iPhone i iPad, takže je můžete oba zdobit.

Nebuďte Grinch, ozdobte své zařízení!

Díky množství možností tapet, které tyto aplikace poskytují, si můžete vybrat novou pro každý den, od nynějška až do chvíle, kdy budete fandit „Veselé Vánoce“ nebo „Šťastný nový rok“. A pokud máte skvělou aplikaci pro tapety na dovolenou, na kterou přísaháte, můžete ji s námi sdílet níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found